SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141151

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tak jestem na diecie.na******lam efke jem dziennie pół kilo miesa(****a od ponad 3 lat tak mało nie jadłem)wczoraj sie poczułem na tyle dobrze zeby przeprowadzic lekki trening,myślałem ze sie załamie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
ja bym chcial byc na diecie ale za duzo pokus wokol hehh a jak sobie naciagne pare wiaderek to juz calkiem jak smok wawelski opier.dalam co wpadnie pod reke :).czyli dziaij chorobowe biore :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde ja zaczynam prace w czwartek i juz zacieram rece jaja uda uszy i wszystko jak sobie pomysle ze na diete wskakuje

tylko nie wiem jak to z suplami rozyebac..

czy walic po prostu mono 20g dziennie od razu czy moze poczekac 2tyg az kosci nasiakna kaloriami i wtedy zayebac? czy kurka jak

no i jaka dieta tez nie wiem nie mam pojecia bo mam wrazenie ze mi miesnie sie skorczyly a tlusz narosl naokolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wiesz dieta...nie jestem jakims maniakiem liczenia kalori.dieta nazywam w*******enie kilograma mięcha/ryby/krewetek/wołowiny/jajek czy czego kolwiek żeby było te 2 g białka na kg masy.reszta sie nie liczy.no i czasem lubie przygrzać oleju

nie jestem na towarze to sobie pozwole cały dzień w******lac batoniki albo przy***ac moja ulubiona herbatke z garscią cukru w kostkach(który nie jest słodki)


miko.popiłujesz miche ***niesz suplementacje to sie zdziwisz jakie efekty bedziesz miał

przypomnisz sobie efekty jak to było na pierwszej kredce i jak cie wy***ała

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
na mnie tam mono nie dziala hehh
no dla mnie dieta to jedzienie wszystkiego oprocz slodyczy i napoi i do tego pakernia i rowerkiem troche i leci sadlo jak ta lala
ja propaguje i popieram podjezdzanie bez zadnych odzywek,chociaz czlowiek jest pozniej dumniejszy z osiagow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja mam inne podejście.jak ktos jest na towarze to micha jest najważniejsza,z supli białko jak już bo reszta tak naprawde jest zbedna no i profilaktyka.jak sie nie jedzie na towarze to micha schodzi na drugi plan bo na pierwszy wchodzi suplementacja.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
to tez chyba zalezy od celow jakie chce sie osiagnac, w moim przypadku dieta nie jest tak wazna bo ja caly rok jade na sile :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie dieta to 500g czegos z dobrymi weglami kilo miesa i lyk oleju przed spaniem..

do tego co tam jeszcze zmieszcze w brzuszku..

pika - kreatyna mnie nigdy nie wyyebala w tym problem


to jak lepiej od razu walic kreta ? czy moze walic 10g mono i 10 jakiegos super costam co jest akurat na topie? nie wiem nawet o jest ale zawsze jest cos takiego ze wyrywa z kapci i rwie rajstopy (tzn tak reklamuja) ..

byle nie hp to juz wiem

czy moze lepiej sprobowac 2-4tyg zrec tylko a potem dowalic ? .. sam nie wiem

czasu malo ale z drugiej strony moze lepiej rozplanowac dobrze i w rozliczeniu wyjdzie lepiej ? no nie wiem nie wiem ..


redhand pochwal sie wynikami ?

ja kiedys w tbs przy <75kg 500pkt robilem

i to kolo piki piki

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-10-04 13:07:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
nie no ja to z niskiego prgu startowalem, teraz juz nie robie klasycznych siadow tylko fronty :) waga staram sie trzymac do 82,5kg a w 3 bojach max bedzie okolo 450kg..bez szalu ale pracuje nadtym
na sucho hehe
ja znam jedengo typa co mowi ze je raz na dzien tylko wpier.dala do michy miesza i je i mu styknie na 24h mowil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja znalem typa co sie probowal odzywiac energia kosmiczna i tak mniej i mniej i mniej jadl az wkoncu jadl raz na 2dni salatke jakas i stal w srodku lipca przy fryturach w polaze z golfem pod kucharskimi szmatami myslalem ze sie wpyerdoli w te frytury ale byl twardy yebany ja caly mokry w krotkim rekawku i spodenkach na wydawce wentylator na full pisde wyciag tez wszyscy jak w saunie tylko jemu zimno to byl kolo a raz popilismy i tak ok 3am wlamala sie jego zona litwinka (on z lotwy) mi normalnie do karawanu a postury byla niedzwiedziej wziela go pod pach i spac nie no zartuje ale na moje pytanie "what u think ur doing?" odpowiedziala "its late i was worrying about my husband" ostro

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-10-04 13:26:19
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium