SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141044

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Leyus, zgadzam się w całej rozciągłości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
musze szybko zadzwonic do blase ktos mu zhackowal konto albo jego zona sie dopadla :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
Pika dziala w konspiracji, nie moze sie teraz ujawniac, szykuje plany przejecia wladzy, jak wujek sam powie ze jest bankrutem i swiat finasjry pojdzie w h**, wybuchna zamieszki, to on wtedy podstawi swoich agentow i zacznie dominowac

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
leyus, ja się domyślam że razem z żoną nosicie moje zdjęcie w portfelu, ale na twoje nieszczęście to nie działa w obie strony :D
Dla reszty niekumatków, nawiązywałem do podpisu leyusa, jak się kiedy naumiecie po angielskiemu to może zrozumiecie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
People!!! Od kiedy to ty blase jesteś w liczbie mnogiej? :) Niezłe masz zaburzenia albo nie wiesz czym się różni people od person :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Ja jestem 40 i 4, a są nas miliony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja juz wiem czego taki zadowolony jestes lepsze dragi tam macie w PL :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
nie.po prostu dbam o to żeby leyus nie wyzywał innych


http://www.antifakids.dbv.pl/news.php

podobno w następnym numerze leyus bedzie na okładce i będzie z nim przeprowadzany wywiad

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ty żyjesz tym czym ja żyłem w podstawówce, o Punki vs Skini, MW vs Antifa, chu... wie co, mi by było szkoda czasu nawet na przeczytanie tego gówna, niezależnie czy napisałbyś je ty, antifa, MW, punki, Skini czy Bóg wie kto. W którymś momencie zwyczajnie moje dojrzewanie się skończyło i nie latam jak ***** skandując jakieś hasła na pochodach, twoje wydaje się być w toku... ile ty masz lat? Bo jak dwadzieścia parę to wiesz, ze powinieneś mieć dziewczynę/rodzinę/karierę/kasę/pomysł na życie/kurs/edukacje/inwestycje/robić pieniądze/wozić się furami wybierz dowolne, a nie strugać *****a. Zamiast czytać takie bzdury byś się lepiej skupił na nauce języka może byś przestał tyrać dla agencji po fabrykach? Jedni i drudzy (subkultury wszelkie) jesteście kmiotami przeganianymi w charakterze bojówek z konta w kont przez tych którzy mają władzę i pieniądze a jak przychodzi co do czego nie chcieli by na was nawet splunąć i delegalizują was jak MW udając, że was nie znają. Marionetka zrobiła swoje marionetka może odejść, a my dalej mamy kasę i władzę a oni kopa w dupę i głupią dziarę z che guevarą/swastyką.

Ile ty masz lat? Tobie się wydaje, że co, że jesteś ultra-prawicowcem na emigracji? Przecież to samo sobie przeczy. Wracaj budować kraj swojej miłości albo zdejmij w tym wieku te buty ortopedyczne, wyhoduj włosy, zedrzyj naszywki, załóż koszulę i zajmij się czymś konstruktywnym albo chociaż dupę se znajdź bo ci sperma do łba chyba uderzyła. Takimi głupotami to se można owszem zawracać głowę jak się ma lat naście, a ile ty masz? Co mój ty nad-ludziu osiągnąłeś dla aryjskiej rasy? Robisz dla ciapaka co jest właścicielem agencji? O zdradź mi odpowiedź na te pytania bo może ja ich nie dostrzegam :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
leyus piszesz w kółko o tym samym jak zacięta płyta.na konstruktywna rozmowę z tobą straciłem juz nadzieję po temacie z Grzesiukiem,i nawet nie chcę mi się z toba konstruktywnie gadać bo po prostu niema o czymzdziwaczały anarchisto idz lepiej poczytaj swoja brunatna ksiegę i zadaj sobie pytanie o co tu ****a chodzi.czym jest faszyzm?=sie dla ciebie patriotyzm czyli nazizm = nacjonalizm= faszyzm = bohaterowie z partyzantki= naziści=walka o kraj poznawanie historii=nazizm=faszyzm=chodzenie z flaga własnego kraju=dożywocie za nazizm

a co jest git według ciebie? a no tak komuna,anarchia,grzesiuk=wojownik o wolna polske jak hooy
przekonania brak przekonań=anarchia
co jest anarchia kazdy dobrze wie
a no tak zapomniałem podstawa światopogladu to filosemityzm

w końcu sa bardzo zasłużeni dla Polin zaczynając od jakuba bermana kończąc na tusku

dziękuję do widzenia nauczycielu polskiego żyj dalej we własnym święcie aja dalej będę śmigał po swojemu bo za płytki jesteś by rozróżnić podstawowe kwestie,no tak polacy to aryjczycy a moze eskimosi??


ruszyła nowa stronka bardzo konkretna

http://kryptonimprawda.wordpress.com/

polecam,nawet leyusowi

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-07-29 19:30:25

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium