SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141043

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie mi byly manago powiedzial ze sam napisze dobry complain nt tego ze manager asistant mnie zwolnil itd i tez mi mowil ze nie ma opcji zeby mnie sami wy***ali najgorsze ze nie mam kludki przy dzwiach ale sobie jakas zainstaluje , robot pare juz znalazlem z chata takze bede wysylal cv ale to juz jutro bo mnie od nadmiaru info tak leb napyerdala (a moze od slonca? ) ze masakra..

a wogule po takiej akcji ze nie chce opuscic chaty moga mnie na jakas czarna liste wyebac czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ya czarna lista tarzajacych sie w lajnie :) hahahaa z tym. Gownem to hahahha lolowa akcja.

Jak. Masz w swistku ze masz cos placic to na listed dluznikow za nieplacenie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najgorsze jest to ze nie mam zadnego pisemnego kontraktu :-/ ale mam na mailu kwit z agencji ile mam placic im itd i mam payslipy ze bule im za chate takze to powinien byc dowod ze tam mieszkam no nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Zalezy jakie masz jaja a nie jakie dowody, jak sie dasz po pijaku wkrecic to mozesz. Miec dowody z nasa a ajak bedziesz stal ja swoim od kazdego bral nazwiska wymagal na pismie i mowil ze nigdzie nie idzie@z to ci skocza. I mow ze chcesz nagrywac rozmowe i udawaj ze nqgrywasz kom beda zesrani i z e to samo w oolko gadaj, ze nie mozesz sie wyprowadzic bo nie masz gdzie I nie masz kasy planowales tu mieszkac do ekrytuy, nawet jak cie beda pytac czy pomidorowa to mow to samo

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie racja

to oni mnie chca oszukac

a w najgorszym wypadku bedzie to samo co mialo byc ..

w sumie na spotkaniu dyscyplinarnym wiele nie mowilem poza "bylem pewny ze mialem na 13 wiec bylem 15 przed" oraz "nie bylem pijany,a to ze moglem wygladac na niewypoczetego sie zgadza"


no zobaczymy mam troche omena w pokoju i slina to w razie czego wezme do auta schowam

w sumie wszystkie wazne papiery schowam do auta i to jest plan

tylko pyta ze nie wiem z kad ja siano wydybie bo mam aktualnie 22f a w niedziele niby maja mi dac polowe siana a druga w nast. czyli tydzien po tym jak ma mnie tu juz nie byc bo tak mam w kontrakcie..

ehh.. jak ja nie lubie z tymi jajami tak to tak.. czemu to nie moze byc tak na spokojnie..

pamietam jak ostatnio mnie wyzwal pewien na***any na niezniszczalnosci polak na solo a ja z koleii bylem taki skopcony ze masakra to kvrwa... masakra tak mi sie nie chcialo jak i teraz.. najpierw zawinalem mu koszule naokolo glowy i nim troche powywijalem nie zrozumial ze mi sie nie chce.. wyyebalem go na glebe i siedzialem mu na glowie (staralem sie utrzymac z dobra minute) .. zero kumacji .. wkoncu dostal bule siadl na dupe podszedlem spojzec czy ma cala szczeke bo w sumie byl w pozadku tylko po pijaku mu odpyerdalalo a on mnie cap za nogi i na glebe .. chcial na mnie wskoczyc dostal powerbuta z dwoch nog i spadl jakies 1,5m dalej .. patrze na niego on wstaje i zaczyna naokolo mnie biegac sobie mysle ... no kvrwa mac .. machnalem reka mowie ze wygral i poszedlem na blanta .. a wogule przyszedl na solo z nozem do krojenia chleba .. szkoda ze nie z tym do smarowania maslem ..


i juz myslalem ze nigdy nie bede musial sie uzerac z kims kto nie rozumie a tu znowu czeka mnie batalia tym razem slowna..

.. juz sie czuje zmeczony..

.. do tego zle sypiam , w pracy duchota , po pracy peka leb i juz chyba wychudlem do stopnia ze nie moge bardziej.. chociaz dzisiaj obejrzalem pomnik poleglych polskich lotnikow..

.. calkiem ladny..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-01 22:52:49

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-01 22:53:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Jak nie lubisz sie.o wszystko uzerac to wybrales zly kraj :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze zlego kraju to ja chyba jestem czasem mam takie wrazenie

no nic dzis cv jutro orka w srode cisne juz o jobseekers allovance


a wlasnie bo nie moglem znalezc nigdzie czy to jsa przyznaja tak po prostu ? bo wymogow zadnych specjalnych nie widzialem na stronie

To get Jobseeker's Allowance you must be:
available for, capable of and actively seeking work
aged 18 or over but below State Pension age
working less than 16 hours per week on average
in Great Britain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jak cie wywalili to powinno pojsc gladko z jsa

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka akcja dzisiaj uslyszalem ze ja MIALEM prze***ane w robocie i to dlatego ze sie opyerdalalem i jestem yoke i inne takie heh.. o jaa...

myslalem ze to sie mowi ze bedziesz mial no ale jak teraz bym mogl miec jak mam 3dni wolnego i potem z 14h do przepracowania przez 2dni jak go nie bedzie juz bo ma urlop i juz tu nie pracuje

masakra .. posluchalem bzdur i skwintowalem stwierdzeniem ze bylem szefem 3x wiekszej kuchni i mialem pod soba 2x tyle ludzi i mam z tej pracy referencje ..

i tyle za nerwy nie daja dodatku do pensji








kutfa tyle sie czlowiek nameczyl i nabiegal w zyciu a na starosc jeszcze dopada cie jakas walka o ogien nie ma co splyywa jak po kaczce..

jaka beka u mnie juz w glowie gra muzyka i mysle powoli jakie tam dupy beda w nowej pracy hey dziewczyny z koscierzyny ..












tak bede klepal sobie na klawce a za 6lat biore do kupy wszystko i wydam ksiazke "moje boje czyli brac zycie na miekko - opowiadania wiejskiego podroznika"

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-02 19:53:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Jakbym ja by mnie wywalili z roboty ktorej nie znosilem I jeszcze na wypowiedzeniu strzelali z dupy to. bym wypil z 3 litry wody zeby. mi sie lac chcialo na maksa i jakby akurat nikt nie patrzyl wyjal instrument obszczal cwaniak :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium