SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141099

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
niema co klasyk to klasyk,zawsze sie bedzie ogladać jak za pierwszym razem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde cos dalej nie dzwonia ..

powysylalem wszedzie gdzie sie dalo cv z gumtree i wlasnie odpalam hancocka ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kilka dni mnie nie bylo a tu tyle stron, ok poki siedze na recepcji sprobuje przeczytac, tylko ze co probuje to mam kuhwa 3 telefony, klatwa jaka czy ki c.h.u.j

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dasz rade referatów nie pisaliśmy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam niby nowa propozycje pracy tzn kolo z tej slowackiej agencji ma dla mnie z bomby tylko podobno musialbym narvchac 220f na zakwaterowanie akurat tam i jak zarobie siano oddac mu costam..

wszystko git nie mam problemu mu oddac siana ale z kad teraz narvcham 220f na chate ? wscieknac sie idzie .. nie wiem juz kvrwa co mam wymyslic.. zawsze jest tak blisko a jednak daleko.. do kvrwy nedzy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
lapka mu daj pod zastaw/tel/nerke/koło od samochodu

kredycik z banku czy coś takiego

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-09-27 19:23:03

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do tego to prawie kolo birmingham, ale doczlapac tam sie dam rade ale co wtedy?

w dvpe jasna.. mam dobra rozkmine.. juz kolesiowi napisalem czy moge na poczatku zaczac po prostu pracowac a potem zaczac mieszkac.. ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolo siedzi w slowacji ..

i tak mi wierzy na slowo ze mu dam siano etc

kvrwa.. ogolnie na sam transport musze narvchac 25f w czwartek mam nadzieje dostane 40f crysis loan .. kvrwa nie wiem .. wrrrrr....

z banku mi powiedzieli ze nie mam pieniedzy wiec mi nie porzycza ja im na to na hvj mialbym porzyczac jakbym mial ?

dalej.. nie znam nikogo kto ma od tak porzyczyc 200f .. skvrwysynstwo ten moj pech .. zawsze cos .. kvrwa zawsze.. wrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-27 19:40:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myslicie ze takie gowno dziala ?

http://www.yesloansuk.com/index.php/site/apply?apply[campaign]=Google&apply[campaignid]=Loans&gclid=CISX_8j8vasCFYomtAodEzP3sw


co to jest : Joint Application ?

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-27 19:46:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde koniec koncow wbije sie w auto i pojade bez prawka ubezpieczenia bez niczego .. to niby tylko niecale 2h drogi ..

ciekawe jakie jest prawdopodobienstwo ze mnie yebna i zakuja..

znajac mojego farta duze..

chyba sie za bardzo cisnieniuje

dobra nuta na rozluznienie





jak to mawial pewien ziomek "shit man what worst might happen"




wlasnie przyszla pikey milf w czerwonej sukience a wogule ostatnio widzialem ja nayebana i sie nawet zapytalem "excuse me can i help you" bo akurat padalo i miala mase siatek i zeby nie bylo nie mialem zamiaru jej yebnac siaty z zarciem


juz doszedlem do siebie zgadam o robote, za 40f dojade i zostanie mi 15 na przezycie i zagadam z local council ze mam robote ale potrzebuje sie przekimac przez tydzien a moze nawet oni zaplaca za zakwaterowanie .. ta.. tak zrobie



wlasnie sie nacialem ze w nawet excuse me wale byki normalnie cofam sie w rozwoju

e heheheheheehehe




nie ma bata

32-5 lat zayebista szczupla duze cycki namietne usta zlote kolczyki opalona czerwona sukienka blad pasemka i..





.. juz nie martwi mnie jutro znaczy jestem samcem

do tego bije mi z kapci ze czuje z pod biorka (pewnie dlatego ze caly dzien siedze w bibliotece ) takze moge sobie tylko poogladac

to mnie zastanawia niezmiernie jezeli trafiam na zayebiste milf-y to gdzie ta nast. generacja ? bo generalnie musze stwierdzic ze milfy lepiej sie prezentuja niz mlodsze ang. moze dlatego ze juz wiedza jak sie ubrac zeby dobrze wygladac etc... hvj wie..





dobry kawalek




dobra chopy zwijam bo juz sie na mnie tez spoglada a ode mnie bije jak z murzynskej chaty jak wam cos wpadnie do glowy jak moge narvchac siano fajnie jakbyscie skrobneli


i nie ma bata ale bym ja bral .. wrrrrrr

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-27 20:36:54
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium