SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140771

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




4 puste sciany ja lekko pijany ..

pozwól mi mieć to nieszczęście - że więcej hajsu to większe kłopoty....







Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-07 17:27:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no bo yebne

jak walnalem smiechem to az oplulem monitor i sasiada od biorka (dobrze ze czisy juz oyebalem )

http://www.pci.nic.in/

pytanie za 110pkt co tam smiesznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zakamuflowany słońca święty znak??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem bardziej na mysli spoconego wieprza z wasem ale kazdemu co innego w oko sie rzuca

bez kitu nawet na to nei looknalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
widzisz Pika, moze to ty powinienes sie zajac szukaniem sobie zony/kochanki bo siedzisz tyle na forum ze nawet nie masz sie kim zajac :P o moj czas sie nie martw jako benefitowemu pasozytozercy mam go w nadmiarze a znajomosc zydowskiego... znaczy angielskiego wiaze sie z tym ze moge pisac tez z pracy co tobie sie nie zdazy :P

co do rodziny to oczywiscie ze towi z komuna walczyli, kazdy kto nosil mundur wermahtu lub ss walczyl dzielnie z komuna :D Moja rodizna nosila tylko polskie mundury i plula na ruskie/niemieckie :D oczywiscie czasy sie zmienily i na ani jedne ani na drugie osobiscie nie pluje, tym bardziej ze jak dziadek uciekl z obozu to niemiecka rodzina go ukryla i nakramila ryzykujac wlasne zycie (tak przypominam swinie klaniajace sie swemu ideologicznemu wodzowi mordowali wlasnych ludzi za ukrywanie "podludzi" takich jak Polacy czy zydzi, podludziu ty) , wiec bycie omamiona ideologiczne marionetka nie ma narodowosci tak naprawde jak widac po tobie, promujacym poglady ktore przyczynily sie do wymordowania milionow naszych rodakow. Zwyczajnie mi nikt nie dyktuje kogo mam lubic i za co a napewno nie jego kolor skory czy pryznaleznosc narodowo/religijna i tym sie roznimy.

A teraz zdradze ci tajemnice ktora obruci cie przeciw twojemu tema leaderowi w sekunde.... Mariusz jest zydem :D Pomysl, drobna budowa ciala, nigdy nie publikowal sowich danych/zdjec info o sobie zadnego w necie, wysokie stanowisko ( w biurze w UK, moderator na forum sfd - nalezacym bodajze do tej samej grupy medialnej do ktorej nalezy tvn i angora, czyli na zydowsko/smickim forum), konczy kolejne kursy, mowi w kilku jezykach, nie pije alkoholu ( wiaodmo jak ktos jest alkoholik to wiesz ze Polak i katolik), zna w sekunde wartosc roweru po zdjeciu zawierajacym 1/3 widelca (handel i znanie wartosci przedmiotow materialnych), znajomosc i inwestowanie na rynkach finansowych (kolejna specjalizacja zydow) ... no jednym slowem wez otworz ksiazeczke "jak rozpoznac zyda" i wszystko sie zgadza!!! No moglbym tak godiznami! ZYd jak nic!!!! Teraz pytanie tylko czy wedlug twoich przywodcow "intelektualnych" lepiej z zydem bic komuha czy z komuhem zyda :D hahahahhahaha

Mariusz - nie to nie w ramach relaxu wracam do standardowych potyczek ja vs Pikaczumba :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ps linki mi w pracy nie dzialja a wrzucacie tyle gifow i jutjubow ze pootem w domuz apominam sprawdzic :(

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a i rowerem w pracy jestem tak na marginesie Pika szybciej niz autobusem, a przy tym moja masa jest na bank na wiekszym poziomie niz twoja :D wiec jak juz nauczysz sie robic godzine cardio dziennie i wazyc przy tym tyle co ja to masz prawo byc sedzia dozywotnio :D a poki co to sedzia kalosz :D


i nie dojezdzam do rpacy 50 km tylko 4.1 km w jedna storne mam, wiec 8 km w dwie, na rowerze to naprawde musze utknac w korku zeby mi to zajelo dluzej niz 20 min, zwykle kolo 15 min jak ignoruje kolor swiatel (przejazd przez centrum niestety), jasne stukne se czasem dodatkowe kilometry a to do sklepu a to po cos, ale to juz hobby. ale co ty mozesz o tym wiedziec jak bezjezycznych agencje wysylaja po 400 km dojazdow dziennie na farme burakow na akrod rozsypujacym sie busem ktorego wlasciciel blagalby mnie na kolanach zebym mu dal za niego swoj rower bo by zrobil interes zycia :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-09-07 22:39:48

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
"- ciamkanie jak ktos je (no mam chcec po ok15s wyyebac delikwentowi cepa zeby sie zakryl nogami , sam nie wiem czemu to jak jakis red button)

- siorpanie (czyli to co koles obok mnie robi, z tym ze pasja ogarnia mnie po ok 30s)

- napyerdalanie w klawiature bum bum bum dum pach pach dum dum pach bum dum pach dum.. (no kvrwa kojarzy mi sie z psiarnia i maszyna do pisania i generalnie zle wspomnienia odzywaja chyba podswiadomie)

- pkt extra -> niedojedzone cukierki/batony/1twix w opak/pol paki czipsow etc (nie rozumiem tego i chyba nigdy nie zrozumiem, jak kiedys mieszkalem z kobieta to w przeciagu 2tyg mialem pokoj zawalony takimi wlasnie sprzetami az sie wkvrwilem i to wszystko wyzbieralem i wyebalem w jedna szuflade.. nigdy nie pojme jak mozna zjesc np 1,5 paluszka twixa i zostawic to pol no na hvj to komu) "


Mam dokladnie to samo. Dlatego nie cierpie Pakistanczykow, bo oni wszyscy mlaskaja i siorbia. Klient co ma biorko naprzeciwko mnie w robocie, napiaerdala w klawiature tak, ze slychac go w budynku obok, do tego robi stopami tap, tap, tap, caly czas, tak sobie rytm wybija. Mam ochote mu ujaebac te giczaly. Ciesze sie w takich momentach, ze nie ma powszechnego pozwolenia na posiadanie broni palnej, bo bym wyladowal w kiciu, a on na wozku inwalidzkim. Na szczescie jest w biorze max 2-3 godziny dziennie i pryska na site, ale i tak wystarcza zeby mi podniesc cisnienie.
Nienawidze tez ludzi, ktorzy w towarzystwie dra ryja, jak cos mowia, zeby zwrocic na siebie uwage i lasek, ktore gadaja jak najete byle tylko gadac. A z tym niedojadaniem to cos jest. Dupy maja tez tak, ze nigdy piwa nie dopijaja z butelki, zawsze zostaje tak 3-4 cm na dnie. Mam tez taka akcje, ze jak ktos non-stop smarka i zostawia za soba takie kule z zasmarkanych chustechek to mnie szlag trafia. W akademiku mialem takiego typa.

OK, dzienna norma pisania po polsku zrobiona. Dziekuje. Dobranoc.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2011-09-07 22:50:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vit jesteś gość, napisałeś krótko i na temat, bez szerokich wywodów, a nasze forumowe hero of the council estate pisze więcej w ciągu godziny niż Ty na dobe a w 1000 słowach jest tyle treści co w Twoim jednym zdaniu, dałbym Ci soga ale już nie mogę

dziękuję za uwagę, dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz odkad twoj przyjaciel Pikaczumba wie ze jestes zydem to kolegow sobie szukasz? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium