SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141138

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
zamykają biznes na zimę, a pozatym zmieniłbym na coś innego

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no ja tez najlepiej na prace w Polsce

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
w trójmieście raczej bez znajomości troche ciężko, a jak coś to jeszcze biedronka za 1000 lub magazyn 16h dziennie za 2000 :] , chyba że coś swojego

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
stary no takiej tragedii nima.ostatnio ziomek mi wysyłał oferty pracy w ochronie na osiedlu 12zł na godzine.stocznia dalej przyjmuje(ale kto na zime sie tam pcha )do urzędu za biurko zawsze mozna skoczyć.w gastronomi robić w trójmiescie tragedii nima.no i jeszcze ofert pracy jest w ch** na budowach

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-05 16:42:53

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
do jakiego urzędu za biurko, chyba że masz tam ciocie?:> gastronomia na zime tam też raczej nie za bardzo tez jest przestój, w samym mcdonaldzie masz z 15 osób na jedno miejsce:D hehe

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
nie jest tak łatwo, wiadomo *ujowej pracy będzie dużo, ale gdzie nam tam do tego z naszymi ambicjami :D:D:D heheh

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mam 3 ziomków z tysiąclecia co robią w gastronomi i nie narzekają.ja za biurko myśle ze po 2 latach nie obecnosci miałbym wlot w urzędzie miastachyba ze wałek wałkiem i małolatów w ulotki wp******ić

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
właśnie dostałem esa że w jednej z prac do których miałem podbijać, właśnie kogoś przyjeli sweet:P, no nic szukamy dalej

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozmawialem dzisiaj z Mama i w polsce robi sie coraz gorzej..

info z pierwszej reki..

wogule dzisiaj mnie moj znaleziony tel nie obudzil ale sam sie obudzilem i zmienilem zdanie nt omara jak 6ran wskoczyl w kapcie i mnie wiozl bez zadnego problemu jeszcze mi zarcias nakupil na stacji

szukam innej roboty ..

looknalem na directgov i jest sporo ogloszen datowanych na nowy rok mam nadzieje cos znajde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eli - znajdziesz! pika - te clampy to zloty interes, w tym tyg to z 400 e zarobilem w 3 dni 3 h pracy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium