SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140765

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Judge ruled clamping illegal at WIT 18/1/2007
Judge William Harnett ruled at Waterford district court last week that WIT has no authority to clamp the Vehicles of people who park illegally at its cork road campus.

The case originated when a clamp was removed from a car by its owner on January 5th last year. The judge ruled that the owner was entitled to remove something that was stuck to his car by whatever means and if it damages his car, he was entitled to claim damages.

While there where notices up in the car park informing motorists that clamping was in operation, Judge Harnett ruled that there were no laws to support that notice before dismissing the case.

WITSU expects that WIT will seek legal clarification on this matter and that clamping will continue for now. WITSU welcomes the ruling that clamping is illegal, however does not encourage motorists to park in dangerous or unhelpful positions.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale ogólnie czekaj bo nie kminie systemu,blokady daja za złe parkowanie,a prywatni wp*****laja gdzie popadnie i komu popadnie??i nawet nie spisują komu dali??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robiom foty , spisuja maja w rejestrze, ale na prywatnym landzie robia gnoje co chca i tyle, taki western, to ja robie to samo, bo mam takie same prawa jak i oni:) tylko durnie placa 120 euro za sciagniecie tego gowna, najlepsze jest to ze ludzie upuszczali powietrze i sciagali lancuch, ale teraz lancuch jest otoczony za wahacz i w dupie, kolo sciagniesz, ale jak nie masz kluczy to wahacza nie sciagniesz:) wiec tne , pozniej sprzedaje na zlom albo prywanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet jak znajda Cie po rejestracji pozazdu ( jesli masz wlasciwwa i z 1 nie zrobila sie 4 tasma izolacyjna, a rejestracji nie moga dotknac ani auta bo nie maja prawa , to mowisz ze przyszedles do auta i niczego na kole nie bylo, ze nie jestes odp za to co oni przyczepiaja do twego auta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakis dobry czlowiek musial to sciagnac, allah albo jezus, nie wiem, cudy na kiju i tyle, a jak sa kamery to kominiarka, klampe bierzesz gdzies za zasieg kamery wracasz bez kominiarki i odjezdzasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
na prawde dziki zachód



o k***a dziś czwartekide do mojej blondyneczki,dziś jest dzień specjalny,3 babki i ja sam,i żadna cześć nawet nie powie


no dobra stara powie ale młode juz nie



Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2012-01-05 20:25:26

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie boj sie ,ja ich okiełznam poganow irlandzkich haha mi to pasi, ja mam ubaw do tego kaska leci, teraz idzie weekend wiec bede mial roboty ze ho ho, jestem na urlopie to dorabiam, jak zaczne wycyciagac wiecej niz 1k per wk na tym to rzucam robota ide robic koryto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Milfy sa najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
w życiu bym nie tkną anglicy,fuj...kazdy pewnie ma taka znajoma że jak sie na nią patrzy to już człowieka obrzydza,ja tak patrze na kazdą anglice

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh

kult czym sie zajmujesz jak nie zbierasz zlomu?

btw przypomnialo mi sie jak ziomek ze slowacji mowil ze cganie to najpracowitsi ludzie na swiecie, co zostalo udowodnione kiedys jak jeden cygan w jeden dzien sam pocial pilka do metalu slup przewrocony w czasie wichury i wywiozl do skupu ktory byl ok 2km dalej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium