SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140826

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
moj landlord nie wie ile biore i nic z nim nie wypelnialem, a miewalem i 100% pokrycia czynszu i mialem ponad 5 ladnlordow, zawsze ta sama spiewka, pracuje, 60 h, zona pracuje part-time, zadnych zasilkow nie mamy ale/brat/ciocia/wujek mieszkaja ulice dalej kasa poratuja jak cos ale nie musza bo moje pracodawca chojny i mnie kocha, jak tylko podpisali ze mna umowe gnalem z tym do councilu i dostawalem pokrycie czynszu i do dzis czesciowe mam, wiec nie wiem co ty chcesz wypelniac chyba ze londyn ma swoje reguly ale watpie, ja zawsze mowie ze zarabiam w ch... siana, ze zostaje tu na zawsze, ze wyprowadzilem sie tylko dlatego ze landlord sprzedal dom a mieszkalem tam od przyjazdu do uk a nawet dluzej, praktycznie arrandżd meridż to było że po moim urodzeniu juz bylo wiadomo ze bede tam mieszkal i tak dalej,

nikt nie chce wyrzutka na benefitach co caly dzien sajder pije i pisze na sfd, kazdy chce polskiego glupka co nie umie wymowic wyrazu benefit tylko work, tu macz taks i mor łork wery gud. zacznij od zdania: ekselent ser, perfekt, klose tu maj łork, jast ten minyts łokin, rent is wery gud, i łil hef plenty money left on maj sejfing akołnt after pejing it, so i łant to rent it rajt nał. a potem opoiwadaj jaki racowity jestes, ze niedlugo dolaczy dziewczyna do ciebie z liverpoolu bo byla tam wyslana przez firme na delegacje ( z mc donalda :) i ebdziecie tu mieszkac razem wiec jest podowojny dochod, oboje po 60-80 h tyg robicie, mnostwo hajsu wam zostanie po oplaceniu czynszu wiec jestesmy o to spokojni. I takie bajki bez konca, a jak tylko podpiszecie umowe i masz swoja kopie w garsci to na drugi dzien, sry dziewczyna mnie rzucila, brat uciekl z nia do liverpoolu wiec nie da na czynsz, prace straciles a tu jest aplikacja o zailki wypelnij mi albo nie place od jutra :) i tyle :) ale jak mowie nigdy w zadnym councilu nie musialem wypelniac niz z landlordem a w kilku roznych miejscach mieszkalem.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
Leyus Ty to jestes widze oblatany w calej tej polityce bytowej w Anglii!!!
Ile tam juz siedzisz,jesli mozna spytac?

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
bedzie 4 lata we wrzesniu z tego wiekszosc na zasilkach, teraz pracuje na pelny etat tylko dlatego ze na 8 h w pracy przepracuje moze z 2 :) reszte siedze na necie lub czytam ksiazki

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jutro ide i sprobuje , ale jak to jest ? oni z toba podpisuja umowe a potem ty masz im zaczac placic czynsz? a co z depozytem itd? jak to wyglada ?bo nie mam na depozyt ani na czynsz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wiekszosc chce depozyt i czynsz od reki,

idz do cocuncilu zwykle maja bardoz niskie orocentowanie na pozyczki typu emergency albo nawet bez oprocentowania jak udowodnisz ze jestes w potrzebie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale trzeba byc juz na jsa no nie ?

a ja mam czekac na tel kiedy mam apointment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
teraz pracuje na pelny etat

jeeesus... To tego doszło... Biedny leyus.

świat się kończy. A wąs już zapuściłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie trzeba miec jsa zeby miec housing benefit

Kuro - no spokojnie 30-35 h nie zaraz 48-60 jak nasze Mariany :) I spokojnie to tylko 5 miechow moze jak tak robie :) nie wiem jak to bedzie na dluzsza mete :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Na dłuższą metę będziesz zap...dalał i po rączkach całował żeby pozwolili ci spłacić to co wziąłeś w benefitach, inaczej w paczce cię do Polski odeślą, a tam kula w łeb za zdradę! :D

A tu coś ku pokrzepieniu serc:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale sie poczulem zdrowy






to jest dopiero yebniecie

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-10 00:37:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium