SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141094

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Leyus masz pretensje do Pikacza a sam od kilku lat gadasz o zlotych interesach i benefitach. I tak w kolko

Wez czasem poczytaj z dystansem samego siebie, bo smutno.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
faszyzm?=sie dla ciebie patriotyzm

Dla mnie? To chyba ty uważasz się za ultra-patriotę a masz Pikę przerobionego na hitlera robiącego sieg heil? To jest patriotyczne? A może wrzucanie tu swastyk jest patriotyczne? BYcie na emigracji jest patriotyczne?

Jak dla mnie jak mówię zachowujesz się jakbyś miał 14 lat, wszystko jest u Ciebie czarne albo białe, wszyscy to żydzi a jak nie żydzi to filosemici, jeszcze raz pytam, co w życiu osiągnąłeś, żeby dumnie reprezentować Polskę? Pracę za NMW u ciapaka w agencji?

Wasal - co Cię boli? :) benefity, nie pamiętam kiedy ostatnio poruszałem, teraz pracuję na pełny etat i do tego prowadzę własną firmę więc mało co mi się należy, od września zaczynam studia więc nie wykluczam, że znowu wskoczę na benefity jak pracodawca będzie miał z tym problem ale wątpię żeby miał. Środek do osiągnięcia celu jak każdy i tyle ale Ciebie to boli, ze z twoich podatków się wybiłem tam gdzie ty nawet nie spojrzysz.

Złote interesy? A co boli Cię, że nie rozumiesz ani słowa z tematu o forexie? Jakoś inni zapisali tam dziesiątki stron i nawet jak nie przeszli na realne konto to mieli sporą zajawkę z tego. Co myślisz, że każdy ma takie marzenia jak ty, zarządzać bandą osiłków za 10/h i mieć oprocentowania konta 3.5% i Cię nie interesuje posiadanie firmy czy inwestowanie? A co Cię interesuje? bo jakoś nie widzę żebyś o czymkolwiek pisał.

Jak Ci smutno to się powieś.

Idźcie se więcej koksu obaj walnijcie to się wam na pewno lepiej na czaszce zrobi :)

Kawałek dla was obu:


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651



to my reprezentujemy biede.joł joł.hahahahahaha

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-07-29 23:31:54

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Żeby wszyscy widzieli co tu Pikaczumba za www wrzuca wrzucę artykuł z jego www i swoimi komentami (moje komenty z CAPSEM sry za to ale za nic w świecie nie chcę żeby ktoś pomylił to co piszę z tym ścierwem) :

Źródło:
http://kryptonimprawda.wordpress.com/2011/07/29/zmylki-8-milionow-ukrytych-zydow-w-polsce/#more-186
(jeden z artykułów z www podanej przez pikaczumbę, jedziemy)

Apeluję do czytelników aby rozsyłać wszędzie ten bardzo ważny artykuł!!!

W polsce jest ukrytych 8 milionów Żydów, którzy udają, że są Polakami… wszyscy oni okupują cały system administracji Państwowej i prawda jest taka, że w przeciągu następnych 20 lat chcą zredukować liczbę Polaków, czyli Gojów do 15 milionów. Obecnie za granicami naszego kraju przebywa 4 miliony wyrzuconych obywateli, którzy tak na prawdę nie wrócą…Sytuacja jest gorzej niż tragiczna… Codziennie z Izraela przylatują tajne samoloty z kolejnymi „paczkami” Izraelitów chcących tutaj zbudować drugie Państwo Izrael po tym jak Arabowie ich wykończą… wielu z nich ma podwójne obywatelstwo…

To dlatego ty Polaku musisz tyrać za 1000 zł i życ z dnia na dzień a Syjonistyczny Żyd okupujący twoją ojczyznę zagarnął wszystkie „fotelowe” stanowiska i śmieje się z ciebie! do końca tego roku wszystko podrożeje o kolejne 30 % i jest to systematyczny plan eksterminacji narodu Polskiego…

KOMENTARZ DO WSTĘPU CHYBA ZBĘDNY, SADZĘ, ŻE JUŻ TARZACIE SIĘ ZE ŚMIECHU

Oto niektóre fakty ukryte przez żydowszyznę w celu zniewolenia świata:

1. Arafat był agentem CIA

BUEHEHEHEHEHEHE

2. Tsunami 2005 wywołała amerykańska bomba W-52

BUEHEHEHEHEEHE

3. Płk. Kadafi, szef Libii, należał do loży masońskiej P-2

BUEHEHEHEHEHEHEHE

4. PRL była najlepszym okresem w dziejach Polski, zaś od 1989-nadal, to okres najgorszy ostatniego 250-lecia

O RLY? BUEHEHEHEHHEHEHE

5. Teoria Einsteina jest nonsensem, bo nie może być we wzorze c², jako stała fizyczna, gdyż prędkość światła jest różna w różnych środowiskach.[szczegółowe wyjaśnienie: Dziwny ten świat, J. Kępka]

MĄDRZEJSI OD ENINSTEINA A ROBIĄ W AGENCJI ZA NMW, DZIWNY JEST TEN ŚWIAT...... ZAISTE

6. Michnik należy do żydomasońskiego rządu światowego…

JA TEŻ

7. Inteligencja polska należy w większości do tajnych stowarzyszeń i klubów masońskich i jest antypatriotyczna i pozanarodowa

TO STRASZNE. ZSZOKOWAŁO MNIE TO. BOGU DZIĘKI, ŻE CAŁA NASZA NIE-INTELIGENCJA CZYLI PIKA I INNI PO ZAWODÓWCE/PODSTAWÓWCE, SĄ PATRIOTYCZNI, NIE ZRZESZENI I NACJONALISTYCZNI. Z TAKIM WSPANIAŁYM NASTAWIENIEM ZAPRASZAM ICH DO PASIENIA MOICH KRÓW.

8. Amerykanie nie wylądowali na Księżycu, tylko nakręcili to w Hollywood

A PIKACZUMBA KABLE ROZKŁADAŁ W TEJ PRODUKCJI :)

9. Biblia jest kłamstwem, zapisem żydowskiego faszyzmu i rasizmu a nie Słowem Bożym

BUEHEHEHEHHEHE ULTRA-PATRIOTYCZNY, CZŁOWIEK Z KATOLICKIEGO KRAJU TAKIE RZECZY WRZUCA? A GDZIE BÓG, HONOR, OJCZYZNA? CZY TERAZ JEST BUDDA, HONOR, OJCZYZNA? A MOŻE BUDDA TEŻ BYŁ ŻYDEM? BO JA NIE WIEM ALE PEWNIE PIKA WIE.

10. Rządy żyda Castro są podtrzymywane przez USA, gdyż przez Kubę idą narkotyki na Stany Zjedn. i zyski są dzielone w Senacie i Kongresie

TAK ŻYDZI ZNANI SĄ Z NADUŻYWANIA NARKOTYKÓW I ICH GŁÓWNYM ZAJĘCIEM JEST DILOWANIE Z POMOCĄ CASTRO KTÓRY TEŻ JEST ŻYDEM, BUEHEHHEHEHE TO CHYBA POWINNO BYĆ NUMER 1 MI SIĘ PODOBA.

11. Gorbaczow jest synem Berii, i za pieniądze żydów z USA sprzedał swoją ojczyznę i wywiózł największe tajemnice wojskowe do USA

CZYLI CO JAK ZWALCZAĆ STONKĘ ZIEMNIACZANĄ? A MOŻE TAJEMNICĘ BOLESNĄ, RADOSNĄ I CHWALEBNĄ?

12. Polską rządzą ukryci żydzi w liczbie 8 mln, a Jaruzalemski, Kohne, Stolzman, Kalkstein to prawdziwe nazwiska poprzednich prezydentów

SPADŁEM Z KRZESŁA, 8 ,MLN? TO CO CZWARTY NA ULICY TO ŻYD!!! SUPER NAPRAWDĘ.

13. Piłsudski był agentem Niemiec [którzy go osadzili na stolcu w Warszawie] i Austrii, i był wrogiem przyłączenia Śląska i Wielkopolski do macierzy. Przez Wielkopolan został nawet nazwany publicznie zdrajcą. Podobnie niemieckim agentem był żyd Józef Beck

14. Żaden z rektorów polskich uczelni nie jest Polakiem

BUEHEHEHHEHHEEHEEH OMFG

15. Kościuszko przez odmowę przyjęcia korony polskiej w 1802 z rąk cara Pawła I przesunął odzyskanie niepodległości Polski o przeszło 100 lat

16. Cała polskojęzyczna prasa i media są w rękach żydów niemieckich [Springer], albo brytyjskich [Murdoch] włączając w to RM i TV TRWAM.

RADIO MARYJA TO JEST ULTRA-ŻYDOWSKIE I BARDZO PRO-NIEMIECKIE. JAKBY TO RYDZYK USŁYSZAŁ TO JUŻ BY CI CHŁOPCZE JEGO HELIKOPTER KRĄŻYŁ NAD CHATĄ, LEPIEJ WYJRZYJ PRZEZ OKNO.

17. Legiony Poniatowskiego przez odmowę przejścia na stronę Kutuzowa w 1812 r. i wystąpienia przeciw Napoleonowi uniemożliwiły wywalczenie niepodległości Polski i skazały Polaków na pośmiewisko Europy w obrębie ociupinki zwanej Księstwem Warszawskim a później Królestwem Polskim.

18. Objawienia fatimskie są fałszem puszczonym w świat przez żydomasonerię przed przygotowanym puczem Lenina w Rosji. Do tej pory są 4 przeczące sobie wersje tych Objawień, tworzone koniunkturalnie.

DAMN OBJAWIENIA FATIMSKIE TEŻ? PRZYPOMINAM, ŻE MATKA BOSKA TEŻ BYŁA ŻYDÓWKĄ, WIĘC MOŻE NAWET OBJAWIŁA SIĘ W SPISKU Z RESZTĄ :)

19. Sejm Czteroletni był inicjowany i kontrolowany przez ambasadora Rosji Sieversa przy współpracy z kreaturą, SAR, który dla zmylenia swej haniebnej roli sam przystąpił do Targowicy. Ustalenia Sejmu były wielką zdradą i bezpośrednią przyczyną zniknięcia Polski z mapy świata.

I CO TUTAJ NIKT NIE BYŁ ŻYDEM? NIE WIERZĘ ;)

20. Tzw. upadek komunizmu w Europie, to realizacja planów żydomasońskich, a w których Wałęsa, Wojtyła, Solidarność, Okrągły Stół, to drobne elementy planu władztwa światowego żydów ukrytych

A NIEUKRYCI? CO ONI ROBIĄ? A TE PLANY TO JAKIEŚ FAJNE? ZAŁAPIĘ SIĘ NA WIĘKSZE BENEFITY? :)

21. Małżonkowie, Królestwo Kampuczy to ukryci żydzi, podobnie jak rodzina królewska brytyjska

A GDZIE ICH PEJSY?

22. Lekarze bez granic zarazili HIV ok. milion Afrykańczyków

NIEŹLE, ALE NIE SZKODA CI ICH PEWNIE BO TO I TAK ŻYDZI ALBO FILOSEMICI, A CI LEKARZE TO MUSZĄ MIEĆ NIEZŁĄ POTENCJĘ ŻEBY TAKI WYNIK WBIĆ, JAK MOGĘ TAKIM ZOSTAĆ? :)

23. Polacy skazani są na eksterminację do poziomu 15 mln w najbliższym 20-leciu przez 8 mln ukrytych żydów okupujących Polskę

SUPER, W KOŃCU BĘDZIE PORZĄDEK, BO TA NACJA TO WYJĄTKOWY CHLEW ROBI :)

24. W ONZ jest od 2000 roku projekt umożliwiający wprowadzenie natychmiastowe socjalizmu światowego gdzie każdy obywatel świata mógłby żyć dostatnio z dywidend – zasoby finansowe świata spokojnie pozwalają na godne życie dla każdego obywatela Ziemi

NO DLATEGO JA JUŻ RZUCAM DZIŚ ROBOTĘ I WRACAM NA BENEFITY, ZAPRASZAM TEŻ CIEBIE....A NIE SRY TY JESTEŚ POLAKIEM I NIE FILOSOMITĄ MUSISZ NA MNIE TYRAĆ.

25. Cały świat jest w rękach ukrytych żydów i żaden kraj nie prowadzi własnej polityki, tylko działania osłonowe dla Izraela. [prześledźmy to na przykładzie Polski, Rosji i USA ostatnich 20 lat, raz z punktu widzenia interesu danego kraju oraz punktu widzenia działania tego kraju na rzecz Izraela].

POLSKA BARDZO DUŻO DZIAŁA JAKO OSŁONA DLA IZRAELA, OSOBIŚCIE ZESŁAŁEM 40 TAKICH JAK TY JAKO TARCZE RAKIETOWE :)

26. Gen. Sikorskiego usunął nie Stalin, a Churchill do spółki z rządem londyńskim, żeby uniemożliwić dobrą współpracę armii polskiej u boku Stalina i nasze przyszłe dobre stosunki z Rosją Radziecką.

WHATEVER

27. Podobny kontekst miało Powstanie Warszawskie, które oprócz uśmiercenia wykształconych Polaków zniszczyło nam stolicę, na odbudowę której, później wykupywaliśmy cegiełki. Dzisiaj nie wiedzieć czemu gloryfikujemy tę bzdurną hańbę narodową? Podobnie WiN za pomocą, którego żyd Mikołajczyk chciał doprowadzić do wojny domowej i wykrwawić do szczętu naród polski.

SKORO UŚMIERCONO WYKSZTAŁCONYCH POLAKÓW TO CHYBA DOBRZE, BO W JEDNYM WCZEŚNIEJSZYM PUNKCIE, BYŁO, ŻE CAŁA INTELIGENCJA TO ŻYDZI, WIĘC TO NA PEWNO NIE BYLI POLACY, BO NORMALNY PATRIOTA TO SIĘ BRZYDZI TYCH ŻYDOWSKICH DYPLOMÓW

28. X. Jerzy Popiełuszko był żydem i wylansował największych wrogów Polski, żydów: Michnika, Kuronia i Geremka, przyczynił się zatem do upadku Polski, który mamy od 20 lat.

MYŚLAŁEM, ŻE OD 89 CZYLI 22 LATA (PATRZ PUNKT 4 TAM TAK PODANO), ALE TO PEWNIE DLATEGO, ŻE MAM ŻYDOWSKI DYPLOM ŻYDOWSKIEJ UCZELNI I JESTEM FILOSEMITĄ, WYPRALI MI MÓZG I NIE POTRAFIĘ ZROZUMIEĆ, ŻE OD 89 MINĘŁO 20 LAT, PORWALI MNIE, ŻYDOWSCY KOSMICI I WSZCZEPILI W MÓZG IMPLANT KTÓRY ZAWSZE DODAJE MI DWA LATA DO RZECZYWISTOŚCI

29. Okrągły Stół był V Rozbiorem Polski, aktem hańby, gdyż żydzi z tzw. opozycji przejęli od żydów rządzących pełnię władzy nad Polską przy aprobacie otumanionych Polaków.

TRAGEDIA, POMYŚLEĆ, ŻE ROSYJSKIE CZOŁGI MOGŁY NAS PRZED TYM URATOWAĆ I MIAŁBYM DZIŚ PÓL LITRA NA KARTKĘ..... NIE WIEM JAK ZNIOSĘ TEN FAKT.....

30. Upadek Polski zaczął się od 6 września 1980, kiedy to żydzi Kania i Jaruzelski dokonali zamachu stanu obalając Gierka. Następnie następuje 10 lat czyszczenia szeregów opozycji i przygotowanie okupacji żydowskiej Polski. Początkiem tej władzy było posunięcie Rakowskiego o cofnięciu decyzji podatkowej od nadmiernych dochodów w 1989r.: budżet uzupełniono uderzeniem w majątek ZUS. Akordem końcowym wykończenie stoczni oraz rozpowszechnienie niekontrolowanego hazardu, niszczenie reszty majątku narodowego i rozbicie dzielnicowe Polski.

BUEEHEHEHEHEHEEH

31. Największym wrogiem wewnętrznym w Polsce jest Kościół Katolicki, który wiążąc naród obrzędowością okadza umysły i odbiera energię czynu oraz możliwość bezpośredniej komunikacji wspólnotowej.

WHAT? A JA MYŚLAŁEM, ŻE TO BÓG, HONOR OJCZYZNA A TERAZ TO JA NIE WIEM. ALE JAK JA TAM BYŁEM TO MI NIC KOŚCIÓŁ NIE ROBIŁ.....CHOCIAŻ TERAZ JAK SE PRZYPOMNĘ, TO MNIE KOŚCIELNY POGONIŁ MIOTŁĄ JAK LAŁEM POD PŁOTEM MAJĄC LAT 14, SĄDZĘ WIĘC, ŻE JEST TO FAKT NIEZAPRZECZALNY.

32. Tusk to żyd niemiecki, który w porozumieniu z Brukselą i Berlinem wspiera RAŚ w likwidacji państwa polskiego.

I KIEDY TO PLANOWANE, TO MOŻE WRÓCĘ? :) BLASE, MASZ JAKIEŚ PRZECIEKI? DLATEGO WRÓCIŁEŚ I NIC NIE POWIEDZIAŁEŚ? ZROBIĄ NAM TAM IZRAEL? TO JA WRACAM.

33. Tajemnicze zamachy na WTC, most na Mississippi, Madryt i inne, nie są dziełem terrorystów islamskich, ale żydoamerykańskich tajnych służb.

HMMMM.... HOW ****EN FASCINATING. ARE U 4 ****EN REAL?

34. Wszystkie organizacje polityczne w Polsce legalne jak i nielegalne są organizowane i kontrolowane przez żydowskie tajne służby. Całość życia społecznego włącznie z administracją, jurysdykcją, kościołem i mediami jest pod ich bezpośrednią kontrolą i zarządem.

BUEHEHEHEHEHE CZY JA TO W OGÓLE MUSZĘ KOMENTOWAĆ? TAK WIĘC ORGANIZACJA PIKACZUMBY TEŻ JEST? PIKA NIE MÓWIŁEŚ, ŻE JESTEŚ ŻYDEM!!! NAWET MOJE OSIEDLOWE KÓŁKO RÓŻAŃCOWE!?!?! BŁAGAM NIEEEEEEEEEEEE!!!!

35. System wspólnotowy jest możliwy do wprowadzenia w Polsce natychmiast łącznie ze zmianą Konstytucji i obaleniem panowania żydowszyzny oraz pełnym zlikwidowaniem fikcyjnego zadłużenia, wymianą administracji, sądownictwa, bankowości, likwidacją Kościoła itp. bez zastosowania działań militarnych i sił zewnętrznych. Wiąże to się z wyjściem z UE i stworzeniem rozwojowej Konfederacji Wschodniej.

OMFG, SO SIMPLE. PIKA WRACAJ I ZRÓB TO ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!!!

POWAŻNIE CZY JA W OGÓLE MUSIAŁEM TO KOMENTOWAĆ? Z KIM JA TU K.... ROZMAWIAM.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Biznesmen z wasem.

Uspokoj sie Leyus::D, zabardzo sobie do serca wszystko bierzesz.
Walczysz na tym forum jak o niepodleglosc.

Czekam jak sie pojawisz w Dragons Den.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
W roli dragona of korz, bo mój pomysł sam się finansuje nie potrzebuję słabych udziałowców.

Moj was to moja duma narodowa ( czy musze se na nim wyciac swastyke, zbey byc wystarczajaco polski? )

A od czego jest forum jak nie od trollowania i beefowania i wykłócania itd. :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co ciężkiego w zrozumieniu forexu?
podstawy poznasz po przeczytaniu wikipedii co zajmie ze 3 minuty. a tamten temat mnie sporo o forexie nauczył, i sprawił że zanim straciłem kasę to zrobiłem 800% zysku w 2 tygodnie, co też traktuję jak naukę bo utrata kasy w realu sprawia że podchodzisz ostrożneij do tematu, i po jakimś czasie to odbiję. ten temat mi otworzył oczy na to gdzie się zarabia (i traci) duże pieniądze (a nie 60 godzin w tygodniu za 6,00 GBP/ph). zdolny gracz po 10 latach może iść na emeryturę (mniej zdolny będzie bezdomny ) kwestia wyrobienia w sobie cierpliwości i nie liczenia na szybki zysk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
forex jest latwy do zrozumienia jak sie kliknie w platforme, jak tylko probujesz zrozumiec z tego co ktos pisze, to te wszystkie dzwignie, oscylatory, srednie, krotkie i dlugie pozycje mieszaja w bani, co innego jak sie troche pogra na demo a potem zaczyna czytac to widzi sie ze to glownie zargon ktory nie mial nic wspolnego z problemem, tak tylko se dokuczam Wasalowi bo lubie :)

10 lat do bycia milionerem to jest stary szybki zysk, problem w tym ze na forexie jak sam sie przkeonales da sie zrobic 800% w 2 tyg wiec wiekszosc osob zaczyna myslec ze po co robic 30% rocznie i czekac 12 lat do bycia milionerem? Lepiej sprobowac ostrzej, raz sie uda, drugi raz sie uda, okazuje sie ze do bycia milionerem brakuje pol roku a nie 10 lat... ale to jest jak jazda przez czerwone swiatlo, mozesz byc w domu 10x szybciej... ale szansa na to ze bedziesz jest bardzo mala :) Chociaz i tak pewnie wieksza szansa wbic miliona na forexie niz w lotto, w lotto masz bardzo male szanse nawet na 3, tutaj rynek ma dwie opcje albo idzie w dol albo w gore, wiec masz 50% szansy na trafienie. Dlugo by znowu pisac od tego jest temat o forexie

I masz absolutna racje, samo doswiadczenie najwiekszego rynku na swiecie zmienia to jak widzisz swiat i twoje spojrzenie na prace, pieniadza i wiele innych rzeczy.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Usunięty przez Mariusz_19 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 216
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium