SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141039

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kłamiesz i bluźnisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
https://www.sfd.pl/11.11.11_,_no_wlasnie_,_troche_polityki-t818518-s7.html#post10  żeby nie było ze p******e głupoty.łopatologia

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
http://www2.b3ta.com/mind-control/mindcontrolexperiment.swf  patrz w oczy kota

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh widze ladnie tutaj dyskusja sie toczy prawie jak mi w glowie heh

masakra dzisiaj po raz chyba milionowy dostalem zolta kartke heh czasem mi sie wydaje ze to jest jakas zmowa i oni czegos ode mnie chca bo to jest az niemozliwe zeby ktos takie szczescie w nieszczesciu mial heh

a w dodatku jutro wolne heh czas w sam raz na szukanie pracy jestem dobrej mysli


a wogule widze slabo spamujecie

ostatnio chcialem sobie lapka naprawic i okazalo sie ze kabel ktory mam do naprawy to oczywiscie ten na ktorym lezy wszystko i zwatpilem nie wiem jak rozwiklac ten problem nie uzywajac jednego z dwoch wyjsc takich jak wydac 100f na naprawe lub isc kupic srobowkret i zrobic to samemu bo do niektorych dzior ciezko sie nozem dostac noz i superglue nie wystarczy do pokonania tego etapu




edit : wydaje mi sie ze w koncu znaazlem to czego szukalem multum fajnych dziewczyn biega jedno male centrum i podobno duzo miejsc pracy jakiejs lipnej ale i uniwerek etc ale juz zaczynam kombinowac jak by to bylo gdyby plaza byla

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-11-22 00:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
p****** to wstap do ku klux klanu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh no dobra

co ile zrzuta na ariel ?

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-11-22 00:25:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja p******e ale dzielnia mi sie pozmieniała.ale ch** wyszedłem dzielnie i chłonąłem miasto jak byłem w kraju.Polska złota jesień to jest to

kaptury tylko w szarym pierzemy

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-22 00:27:31

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mokotow i srodmiescie to jest to czlowieku to jest to

powiem ci ze mi sie powoli zaczyna podobac jeszcze kilkaset malych kroczkow i bedzie to co chcialem jeszcze chwia i zaczne rosnac i oszczedzac i potem znajac cyklicznosc mego zycia pojawi sie ONA i pojdzie jop twoju mac siano forma i ONA na koniec i sie zacznie nowy cykl ehee heh mam takie przeczucie..


byl tu Elix?

btw ja juz chyba wchlonalem wszystko i juz mi sie nie chce rozmyslalem sobie nad kolejna inwestycja typu ja skoksowany na plazy w sylwestra w jakims kraju

jaszcze nie wem jak ani gdzie ale czasu mam dosyc zeby ustrugac dobry plan a potem dalej strugac nooo i to jest plan najpierw odlezec i odzbieac na prezent gwiazdkowy a potem dalej skrobac sie uczyc tak zaczne nowy rok od nauki oszczedzania to by bylo w koncu cos madrego

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-11-22 00:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
etam działa hotel w orłowie.wzg i świętojańska,potem sopoćkowo i ganianki z policja po pijaku na 1000lecia w Gdańsku ja juz rzuciłem plany o strzelnice w sopocie.znajomi załatwiaja aja wykładam na teren i sprzęt.i tak tu siedze do lutego cos czuje hehe

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
atak po za tym byłem w mojej ulubionej aptece.pani magister wysmiała mojego angielskiego lekarza i dała mi to co trzeba.ale sie przeziebiłem bo mnie nos i gardło nak***iało od gazu a potem sie przeziebiłem ale bomba sie zbliza szybkimi krokami


edytowałeś swój wpis po moim.ty hakerze.hrhrhrhr

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-22 00:41:03

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium