SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140774

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
od 2:15



http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
No to robia dokladnie to samo co Romowie. Taka sama cholota. Tamci tez sie w hodowlii koni miluja.
Albo milowali, bo teraz wola konie mechaniczne marki M-B, albo inne BMW, kombinuja niezle, burdele maja, chalupy jak palace.
Ciekawe jak to sie stalo, ze akurat takie podobne folklory ulegly sie w Irlandii i w Indiach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
faszyzm!!!

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pikeys sa orginalnie od nas swojaki z wschodniej europy przyjechali i silna noga sie tam wbili slyszalem i historie ze jakis pikey komus tam w irlandii wszedl na pole a rolnik do niego wypalil z shotguna bez piyerdolki , tamten jeszce spyerdalal rolnik go dogonil i dobil ale oni sa grubo ogarnieci zawsze maja z kad kostke skruszyc i to dobra kostke w sumie moze i oni to z kads przywoza bo maja wszystko w dupie heh.. na koncu swiata dobra kostke miala piekna para rodem prosto od koni, wlosy niemyte chyba z 5lat i piekne psisko mieli ala buldog amerykanski z statfordem

nie moge znalezc teraz ale czytalem kiedys gdzies ze oni czy tam irlandczycy sa z wschodniej europy.. hmm...


co do tych alkocholikow no to jak leyus napisal - zrobili z nich parobkow , moze i chaty nie mieli idealnej ale teraz niech nie robia z siebie ofiar..



a w slowacji na rudnik 9 to brooklyn

mam mase znajomych z slowacji i wszyscy sa rasistami bo jak tam nie byc

jak cie cygan okradnie to raczej nic nie zawiniesz spowrotem z one bed flatu gdzie mieszka 15os rodzina

za to jak ty mu zayebiesz to jestes rasista i idziesz gibac

jakis kolo podobno "preplo mu" i wzial shotguna i poszedl robic swoje porzadki hardcor w hvj..

a reportaz o wojnach szczurow ..





masakra - znowu widzialem typiare co wygladala centralnie jak moja byla milf tyle ze w moim wieku SZOK! ktoregos dnia zagadam chyba


a ta dupa z zdj. to angielka do tego calkiem sensownie mozna z nia bylo zazwyczaj pogadac, a mialem pecha zyciowego jak zwykle z nia mianowicie wpadlem tylko na piwko na chwile zaraz po pracy do jej kumpeli na domowke i jakos sie chwile zasiedzialem gadu gadu jednak zamiast piwa cole pilem sramto tamto i zaczyna sie robic mietowo tam gdzie ja za chwile i ona etc w pewnym momencie ona mnie sie pyta czy widzialem costam costam u znajomej brata w pokoju ide tam patrze siedzi czeka na mnie i ...

... przypomnialo mi sie ze jestem w butach do kosza i w tych samych skarpetach przez ostatnie 18h no i zrezygnowalem bo gdzie do hvja za jakies 15min sie pozegnalem a ona miala mine jakby miala zaczac plakac ale nie tlumaczylem zaczynam jutro na rano i tyle.. milego jol

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-14 13:46:10

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-14 13:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Jezeli to Brytyjka to nie miala by nic przeciwko smierdzacym girom, uwierz mi, nie tacy agenci do moich wspollokatorek przychodzili, dlatego sie ich nie tykalem, mimo ze moglbym byl zakisic kiedy tylko chcialem, nawet nie trzeba by bylo sie specjalnie starac. Brytyjki to w 90% straszne syfiary. Mozesz miec brud pod pazurami, niedomyte wlosy i nieswierzy chuch, ale tak dlugo jak umiesz nawijac makaron i rozsmieszac, to moczysz, nie ma bata.

Moze i irlandzcy pajkis maja wschodnio europejskie pochodzenie, ale co to ma do Romow, ktorzy pochodza z Indii i nie mieszaja sie z nikim poza samymi soba.

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2011-09-14 16:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a rytmus ? jest pol bialy





mam cie


moze i masz racje z girami ale nie wiem ona nie byla raczej jedna z tych ..

byla grubo posh i wogule .. ale nie wiem bo nie probowalem ja tam nie jestem james bond i zciagam skarpety do bzykania
wogule dobra dziewczyna byla nie wiem co mogla widziec w takim oszczymorku jak ja napewno mnie lubila za bycie cwaniakiem zawsze lubila jak pokazywalem reszcie triki bo ona sie najszybciej kumala a czasem z miejsca i tak samo toczyla z lokalnych gangsta-wiesniakow kurde i za toczenie pompy napewno tez mnie lubila cos w tym jest z tym rozsmieszaniem bez kitu





kurde uwielbiam ten kawalek

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-14 16:41:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
TO CZEMU SIE ROZSTALISCIE??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rozstalismy sie bo nie bylismy nigdy ze soba

tak tylko sie widzielismy od czasu do czasu

jej najlepsza przyjaciolka to moja dobra znajoma i wogule chcieli mnie z nia zeswatac kiedys ale NAS nigdy nie bylo ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
to moze najwyzsza pora, i mialbys gdzie spac nie miowiac juz o oparciu

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma co na sile nerwowo

przyjdzie czas i przyjdzie ta wlasciwa ..

dobrze mi samemu a jutro sie dowiem co tam z moim siankiem

mam nadzieje ze bedzie wszystko git i bede mogl zwijac cala naprzod ku nowej przygodzie







kiedys znajde taka co mi odpowie na 21pytan pozytywnie






Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-14 18:08:51
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium