SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141109

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tez zauważyłem duzo różnic między polkami i anglicami nie które sie zgadzają polki mają symetryczne twarze anglice maja czasem ogromna dysproporcje a jezeli mała to i tak gdy człowiek sie przyjrzy jest zauważalna,jezeli chodzi o kształty kobiece tutaj jest znaczna różnica spowodowana stylem odżywiania(oraz najczęściej dodatków w szamie.hrhrhr)małolatki sa tutaj bardziej kształtne,zresztą drugim czynnikiem jest to że tu sie rżną od pokoleń między sobą jak na polskiej wsi

kobiety to dziwne i przewidywalne stworzonkatroche lingwistyki i można najczęściej bajerować je do woli.tamta nie no ja taki szybki nie jestem,jak narazie 2 lata sie nie spotykałem z żadna babą to jestem jak czołgista



WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja znam triki na baby i znam triki bab na facetow na wylot a najlepsze jest to jak widzisz ze ona cie trikuje a i tak sie na tym lapiesz ze sie dajesz cos jak przy silowaniu na reke za kase na zaklady wiadomo ze ktos musi pasc ten lepiej obstawiony oczywiscie


a libruary boner hunter ma branie jakis kolezka sie za nia grubo ogladal ale z twarzy nieco jak kon no i jeszcze ma szpare miedzy zebami.. tzn ona nie on


A wogule jak jeszcze mieszkalem na koncu swiata to raz ktos odkryl ze para czesto wpadajaca na weekend to brat z siostra z kilkanascie wsi dalej pieknie

inbreds to raczej abstrakcja w pl a tutaj ciagle sie o tym slyszy a nieraz widzi jak np ja







pika czekasz na ta wyjatkowa ?

kiedys kumpel mi mowi mico jak chcesz zobaczyc dobra kobiete to na film do kina idz cos w tym jest






a wogule sie ciesze na maxa ze wkoncu mi przyznali zasilek wiec nastepnym razem juz nie powinno byc wiekszych problemow (wiadomo trzeba myslec o tym a co jak sie nie uda) bo skoro spelniam wymagania teraz to pozniej tymbardziej ..

o ile lzej na duszy.. ehh.. teraz tylko walczyc o siano z zaleglych 6tyg bo za 2 poprzednie mowili ze wiedza ze zalegaja .. tzn za te od kiedy wniosek znowu zlozylem ..







Leyus - jak to jest oni placa za zalegle i w przod czy jak ?

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-28 18:35:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wogule wygladam jak narkoman chyba

oczy zapadniete, kosci policzkowe mi wyszly, nos zaczerwieniony bo jakies goowno zlapalem,ciagne nosem ,zarosniety i do tego sylwetka dysproporcje mam zayebiste lydka wyglada prawie jak udo bo sie nie skurczyla a udo tak klatka znikla wygladam jakby mnie ktos walcem przejechal za to barki zostaly plecy znikly i teraz giczoly tak dziwnie zwisaja , zreszta wyschly tez okrutnie do tego wlosy dlugie spodenki z dvpy spadaja koszulki tez jakby kto na miotle powiesil zwisaja smetnie z barkow jak firana

no nic przynajmniej juz mnie do papierosow nie ciagnie i do tego mam prace polfizyczna to apetyt wzrosnie i bede ciagle zarl slonecznik



a wogule mnie dzisiaj pewna inna znajoma wysmiala jak wrocilismy z parku ze chce zostac doktorem a jutro pewni astronauta ja jej mowie ze to tamto ze moj dziadek zrobil 2gi fakultet w wieku 45l i ze nie widze w tym nic dziwnego ale gadaj sobie gadaj no nic przyjalem beke na wyschla klate (malo mi zeber nie polamala) dopilem kawe puscilem baka i powiedzialem ze wroce o 20 na kawe

a co niech sie smieje aha i mi powiedziala jeszcze ze ona mnie nie kuma czemu ja sie smieje , ze ona jakby byla mna to by siadla i zaczela plakac no i wytlumaczylem jej ze wlasnie dlatego to mi sie uda





hehehh nie ma co, zycie ma sie tylko jedno i mozna je tylko skrocic wiec wg mnie trzeba brac kazdy dzien od jak najlepszej strony jaki by on nie byl bo juz nie wroci


Lepiej zyc marzeniami jak krol niz sie ciac i srac pod siebie bo jest tak a tak i tak wyyebie kiedys 250 na klate a potem zwale konia

tak czytam i czytam co naklepalem i to chyba to slonce plus tanie redbule w kredo plus kawa plus zaziebienie dzialaja e hehehe

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-28 18:54:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651




też te triki z nam co ty znasz i tez znam te triki co one znają z choinki sie nie zerwałem te same rejony przecież mamy obadane

czy czekam na tą jedyna??fajnie by było

ale ogólnie jak tu przyjechałem to w ogrodzie mam bomby a w chatce bunkier,viva magdalenka!!!!!!!!!

siedze na chacie praca dom praca dom to gdzie mam chwasty wyrywać??w kuchni??

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-09-28 19:59:21

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zarzuc wedke z okna

jak co to rwij a potem krzycz "sorry is this ur nipple?"



dobra nuta na wszystko chyba



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zakładam kominiare i ide na robote





nuta w sam raz na wyjście

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam plana dawaj jakies triki na babki

wymienimy sie i upgrade-ujemy swoje manual-e

ready? steady?

go ..

to ja pierwszy

jak juz jestes z nia blisko myk stajnik pryska a ty smyrasz po kregoslupie (tzn w tym roffffku) w gore i wdol powoli



spawacz byl bardzo romantyczny ...

no i co ty powiesz na to .. lal lala la la..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pika - tak przedstawicielem patriotyzmu w chicago jest testoviron :D hahahhahahaha taki patriotyzm to i ja tu krzewie :D

Mico - powinni wyplacic za caly okres oczekiwania jhak nie to sie burz o to i wal skargi

Ludzisz sie ze nastepnym razem pojdzie gladko, nie pojdzie jestes na income based JSA odkladaj kazdy grosz bo za pol roku przechodzisz na non-income based i sie dopiero przekonasz ze to co teraz zniosles to bylo kuhwa przedszkole i czas na studia wyzsze z zasilkobrania :D dopoki nie wpadniesz do systemu ze sie kwalifikujesz na non-income based to nie ma nic pewnego. Ale good luck

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
miałem ziomka z chicago.własnie juz uruchomiłem machine by załapać z nim kontakt,bedzie info z drugiej ręki co z testusiem sie dzieje i czemu nie nagrywa

miko czyli jak,splatasz 2 dłonie i jezdzisz jej czołgiem po plerach aż sie wygnie w chińskie es??

jak juz jest lizu lizu to przechodzisz pod ucho->szyja->klata->cycki i rączkami sie gimnastykowac nie trzeba.

przebijesz to??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium