SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140829

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
potaguj sie na zdjeciu jak podpalacie woz tvn-u :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
wóz tvn meteo został pogoniony przezemnie na stacji paliw przed wawą.ambasada radziecka została zaatakowana,psy pierwsze zaczeły rzucac kamieniami i butelkami,ajak dobiegliśmy do brudasów ich już nie było.umba fatima była antifa i jej nimawięcej rewelacji nie podaje bo mnie donek złapie i bede jako jedyny więzień skazany na ciężkie roboty przebrukowywania placu konstytucji

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
whatever :D Donosiles wraz z kolegami na tych w bialych koiniarkach? :D Walnales se taga na facebooku przy zdjeciu z podpalania wozu ? :D Jak nie to sie w tych srodowiskach nie liczysz :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A powaznie mowiac to nie wstyd wam choloto se robic przepychanek w swieto niepodleglosci? (mam na mysli obie strony) Naprawde jestem pewien ze sporo ludzi przyszlo swietowac ta date a tymczasem dla mnie te wasze d****izmy z obu stron sa nieporozumieniem. Jak mozna lansowac swoje poglady polityczne, niezaleznie czy sa lewe czy prawe kosztem krwi i pamieci naszych przodkow? WSTYD!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
napisz tak do policjantów którzy zaczeli rzucać butelkami i kamieniami a potem jak sie rozpetał ogień ucielki za kordon policji a potem zostali przerzuceni w inne miejsce

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Przedszkolne tlumaczenia " to oni zaczeli!" was nie usprawiedliwaja dzieci, zbeszczesciliscie pamiec naszych przodkow w imie prywatnych przepychanek !

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
pozdrawiam młodego co nauczył sie wkońcu gazu uzywać i kopac lezacego i tego jego drugiego kolege.pozdrawiam nastepnych tajniaków co sie nauczyli rzucac kamieniami i butelkami z woda w policje,o no i tych sprinterów cco szybko za kordon pouciekali.leyus puknij sie w głowe i chociaż raz posłuchaj sie tego co pisze.był spokój i nic sie nie działo.nagle megafon nap*****la ze mamy sie rozejśc bo inaczej bedzie uzyta przemoc itd ze politycy posłowie matki z dziećmi maja uciekac.potem tajniacy zaczeli rzucac sprzetem i poszło.mimo tego ze krzyczeliśmy by nikt jic nie rzucał.ale nie wiedzielismy ze to policyjna prowokacja,no i sie zaczeło.było kilkadziesiat tysiecy ludzi którzy nie wszczynali burd.pod pomnikiem tez sie nic nie działo a policja przysstapiła do pacyfikacji.byłem tam i wszystko widziałem wiec wiem jak było.pozatym psy były tak nakrecone potym że atakowali bezbronnych ludzi.pare osób ma połamane zebra bo jakis k***a synalek co z domu wyniósł tylko lenina i ub skakał po kolesiu.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a co do grila tvnu.cały czas policja pacyfikacje robiła.ale przy samochodzie tvnu powiedzieli sobie.a co tam poczekamy niech podpalą.śmieszne i załosne.psy miały tyle tajniaków i prowokatorów że pewnie jeden z nich podpalił furgon,tvn meteo pewnie za ciosem poszło

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zbeszczesciliscie pamiec naszych przodkow w imie prywatnych przepychanek ! tak leyus tacy jak ja zaprosili komunistów z niemiec.troche bładzili bo miasta nie mogli poznać po 39.cud miód i orzeszki w 30 ze sprzetem atakować 5 kolesi a potem rekonstruktorówfajnie też z patriotycznego marszu zrobic faszystowski zrobic kontr manife pozapraszać komunistów z niemiec gejów lezby pedałów i transwestytów i pośpiewać sobie ruskie piosenki w swieto niepodległosci i reklamowac zegarki omega hahahahaha ciekawe czy omega wypusci limitowana edycje zegarków z sierpem i młotem gratulacje dla anty faszystów,hiv miedzy wami i malaria

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium