SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140747

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pika zanim to napisales to wogole obejrzales program o bezdomnych ktory wrzucilem? kamera lazila za nimi 9 miechow bodajze i po tym okresie 90% z nich miala chaty couuncilowskie, nie chce mi sie dyskutowac bo masz sporo racji szczegolnie w south east probuja cie zbywac z councilowskimi i conajmniej kilka miechow hardcoru cie czeka.... obejrzyj dokument ktory wrzucilem i obejrzyj rich, famous and homeless to ci otworzy troche oczy na bezdomnosc w uk

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus oni dostali chaty z councilu właśnie dlatego że kamera za nimi łaziła
u nas też jak do TVN pójdziesz to wszystko dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
polemizowalbym, autorzy raczej chcieli wlasnie pokazac ze niby nie ma lekko, ogladales? a tym bardziej wyrazniej to widac w rich, famous and homeless

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
leyus wiem jedno są różne dogi do celu typu jeden sie potnie by go np rodzice zauważyli czy kto kolwiek.a drugi sie potnie bo na naprawdę zryty gar.a największy menel samotnik i tak dąży do tego by mieć własny kont nieważne czy to w schronisku czy w chatce z dykty na obrzeżach miasta.nikt nie chce byc bezdomnym,każdy chce miec swoje miejsce,w programy dokumentalne opisujące ludzkie tragedie przestałem wierzyć pare lat temu(w pisma petycje itd też),do czego zmierzam zmierzam do tego że jak powstaje taki program to z gloria i chwała na koniec kazdy jest ogarnięty,bo przecież by nie nakręcili dokumentu o tym że są bezdomni i co dalej no sa dalej bezdomnianglia to jest wspaniały kraj iluzji i pozorów,derby tam gdzie mieszkam to bym porównał nie wiem ****a do matrixa truth man show popekanej chińskiej porcelany.patrz a nie dotykaj bo sie roz*******i.policja zero.socjal zero,job center zero.council ło panie szybciej byście nauczycielowi fizyki z liceum wytłumaczyli że e=mc2 jest błędnym wzotem a chemikowi że hel nie zamienia sie w wodór niz coś tam załatwili

wiem że nie wszędzie tak jest ale ja jestem w realnej angielskiej dziurze







troche humoru

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-08-28 21:05:45

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no na koniec tego programu imigranci i ci najbardziej zdegenerowani nadal byli bezdomni!!! mlodsi, i ci bystrzejsi ogarneli temat

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no i właśnie oto chodzi,to sa zwykłe sztuczki,albo program sie kończy sukcesem albo z morałem że mimo pomocy i tak ktos sie nie ogarnie,przykładów nie musze podawać bo kazdy tego typu program sie tak kończy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
lol, ty ale w zyciu jest jakas trzecia opcja? albo ci sie uda albo masz moral :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no w tego typu programach jest zawsze taki koniec.życie to zycie różne historie pisze,telewizja kłamie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
to Ty pika wróciłeś do macierzy czy jesteś na wyspie?

jesus...! trochę mnie nie ma i już nic nie kumam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nic sie nie martw ja tez nic nie kumam a jestem tu non stop :D

mialem dzis matme wkuwac ale wii se kupilem i sie bawie :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium