SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140749

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
była gdzies wzmianka na forum o badaniach ze brali chyba 50 mg przez 3 miechy i nic nikomu nie było,jak znajde to wrzuce link.dosyć mocno przez pierwsze dni osłabia apetyt.wogóle nie czułem głodu(jadłem jak sobie o jedzeniu przypomniałem i bez zadnych cyrków).po tygodniu jadłem normalnie i nadal nie czułem głodu.pobudzenie jakies tam niby było ale mniejsze niz po nox pumpie od doriana(ogólnie z rzeczami które pobudzaja mam lekki problem bo nie czuje nigdy jakiegos zaj**istego pobudzenia) samopoczucie jak najbardziej na plus no i na treningu fajnie się pompowało.no i efka pomaga w transporcie kreatyny do mięsni.

co do mojej alergii troche mi pomagało.ale pseudo lepsza jest na takie rzeczy(nie miałem skąd kupić)

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-15 01:02:19

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam problem z działaniem czegokolwiek na mnie:
kreatyna - tylko przy pierwszym cyklu w zyciu coś czułem, potem raczej słabo i nie miało znaczenia czy mono czy cytrynian czy jabłczan, równie dobrze mogłem tę kasę oddać żulom na przepicie
ZMA i Tribulusy - mhm raczej nic nie poczułem, albo już nie pamiętam, ale szału nie było, szkoda kasy na tribulusa, zma warto od czasu do czasu wziąć bo piję dużo kawy to magnez uzupełnia
Gajnery i Białka - tak mnie to zapychało że potem normalnego jedzenia jeść nie mogłem więc branie tego mijało się z celem, czasem kupie wymieszaną odrzywkę Lonsdale w butelce albo zjem batona proteinowego/carbo, przed albo po siłce (carbo tylko przed)

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-12-15 01:05:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Bo z kreatyna jest taka akcja że na pierwszym cyklu jest miazga(ja bez diety na samej kretce przyj**ałem 4 kilo )a potem a potem to sie bierze z mizernym skutkiem antykatabolicznie

tribulusa sobie nie dałem wcisnąć(zreszta ziomek z za lady odradzał)zma kiedys miałem,potym jak bekałem prochem pomyślałem k***a cos tu jest nie tak

z gainerami to dałem sobie spokój na zawsze i rozważam pożegnanie sie z białkami.nie te lata i juz nie ten żołądek(albo będe szukał tego najwspanialszego białka) dotychczas co szamałem nr 1 qnt smak kapucino nr 2 dorian yates tempro czekoladowe.a tak to ogólnie tylko aminokwasy i dieta będzie leciała(z koksem )

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-15 01:16:05

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wole pić surowe jajka niż żreć te g**** w proszku, ostatnio jak kupiłem 3 kg białka to stało w domu ze dwa lata aż wywaliłem, a taki fajny smak miało, waniliowy, a zajeżdżało czymś sztucznym że po połowie paczki aż mnie mdliło i to było normalne białko normalnego producenta a nie żadne asda smart price
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
surowe jajka sie hooyowo przyjmuja,mnie juz biloszka za Giertycha w szkole o tym uczyła albo na twardo albo sucha jajecznica,i masz 90ileś% przyswojone.teraz mnie jakos wygina od białka(ogólnie tylko beka mi sie smakiem truskawkowym)czas zmienic na niesmiertelnego banana

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda że polscy politycy nie trenują sztuk walki


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
bo u nas politycy sie wieszaja najczęściej





nowy hit na dziś

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-15 19:46:29

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
leyus no pewnie ze z amazona kupilem lolll
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
20mg efki ed to chyba nieza duza bomba co ?hehe ja po 200mg jadlem to dopiero mrocznie hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale że co 20 mg to jakaś ćpuńska dawka??do odchudzania na pewno styka,a do naćpania pewnie wiecej potrzeba(albo inaczej przyjąć )

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium