SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140760

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
:D hahahaahhha grubo :D ok czas obejrzec wyklad z chemii i spac do jutra :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
fajna stronka,tylko ze raczej sie normalnego neta nie doczekam z moimi planami szybkiego wydostania sie stąd co przerabiacie??to se polukam na necie czy dalej jestem debesciacha

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
http://www.khanacademy.org/video/the-mole-and-avogadro-s-number?playlist=Chemistry
dzis to ogladalem aleto juz dawno bylo i jest banalnie proste ale chcialem obejrzec bo czesto na wykladach czegos niedopowiedza a potem ja nie czaje, o ile z matmy to se sam dopowiem albo w sekunde dogoogluje o tyle z chemii to hardcore

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
sprawdz se organiczna chemie, jeszcze nie ogladalem stad ale na wykladach nazewnictwo troche mi mieszalo w glowie ale juz ogarnalem:
http://www.khanacademy.org/video/representing-structures-of-organic-molecules?playlist=Organic Chemistry 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
mole i avogadro cieżkie??(jestem przygłup matematyczny ale to liczyliśmy w ciągu chwili beret)

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dobra jutro postaram sie to tobie łopatologicznie przedstawic co i jak

to drugie tez ci łopatologia zajade.bo to banał chodzi w tym oto ze wodór ma jedno wiaanie a wegiel 4 i to sie tam odmieniało po wiazaniach

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-28 03:06:34

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
masz moja prace domowa na pol semestru:
http://www.chemicalforums.com/index.php?topic=52757.0

zgarnalem z niej 96% ale nad nazewnictwem to sie meczylem

mole sa proste zwyczajnie chcialem przesluchac jeszcze raz zeby wiedziec ze niczego nie pomineli :D Lepiej mi oxydetion wytlumacz i acids & bases bo to zaczelismy i mi sie nie podoba :D ale sa wyklady na khan z tego wiec pewnie obejrze i bedzie spoko

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a macie takie coś ze wykładowca rysuje jakis wzór i macie go nazwac po wiazaniach kolejnosci dołaczonych czasteczek idt?? to jest dopiero fajne.w k***e... a no macie w zad 3,tylko ze my inaczej mieliśmy wszystko rozrysowane

ale leyusie co ci mam wytłumaczyc w reakcjach utleniania??oraz kwasach i zasadach??

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-28 03:12:20

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-28 03:15:13

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie wiem co bo jeszcze nic nie zrozumialem, oprocz tego ze w kwasach i zasadach to jeden daje proton a drugi dostaje czy cos :D utleniania to wogole nawet nie sluchalem co gada bo od rzeczy gada wole na khan obejrzec :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tuf obejrzalem 10-ty odcinek i ide spac do jutra :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium