SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141156

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
hehehehehe to tak co ma co trzeci facet hahh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ćwiczyłeś w tej siłce na świętojańskiej za polonią i vitaminshopem??tam kiedys sale wynajmowałem z ziomkiem dla parunastu osób.

ja właśnie na poczatku swojej przygody z siłką ćwiczyłem tylko siłowo i osiagi były dobre(c***a wiedziałem o treningu nie ćwiczyłem nóg)jak na 88kilowego wichera wyciskałem na klate 105kg,na wyciagu na plecy brałem 100kg a na bajcepsa (gdzie miałem w witce szalone 40cm)42kg na 2 razy.potem zacząłem chlać(3 lata wyciete z zycia ale to co wypiłem i od***ałem to moje ),i naczytałem sie ****a bzdur z kolorowych pisemek i stronek zmieniając co miecha trening i za******lałem jak na prawdziwego animala piwnicznego przystało.siła o c*** rozbić szła ale masa pierwsza klasa leciała.teraz spowrotem jak zacząłem robić cos na porzadnie.trach ****a alergia

co do supli to kup sobie no explode z bsn do tego unilivera jakieś białko i szalejesz

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-10-04 13:35:27

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no explode to standard u mnie

chodzi mi o kreta .. tyle tego nie wiadomo co brac
bialko z miesa.. ja to potrafie na jedno posiedzenie oyebac 1,5kg piersi nadziewanych serem oczywiscie z keczupem a za chwile znowu glodny ..

za to 500g czegos wysokoweglowodanowego to juz problem ..

a chcialbym yebac 3x 200g i do tego rano jakis motyw owsianka czy cos i wieczorem ziemniaczki .. ale moze ziemniaczki w trakcie dnia a wieczorem tylko stejka ? lub stejk + pizza sam nie wiem ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja raczej kalorie i energie czerpie z olejów.z węgli energia jest dlamnie za słaba.na oleju mam zawsze najlepsze postepy siłowe.to znaczy sie miałem bo teraz przedemną 2 miechy w******lania leków

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki olej ? mnie oliwa strasznie zamula.. myslalem kiedys smarzyc ryz jakos na oliwie ale nie moge .. mam konwulsje na sam zapach (to od tego ze kidys duzo pilem) .. ale mam nowy pomysl jakby tak udka na oliwie usmarzyc a potem na tym pikantnym tluszczyku ryz zasmarzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
no oleje to chyba slonecznikowy chodzi o w tunczyka dolewaja :) mi tez poprawia samopoczucie taki olejek :)
ale i tak wole z wiadra zaje.bac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie lubie wiader

u mnie wiadro dzis = angina jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
hehe a u mnie wiadro dzis-wiadro jutro :)
ale teraz to staram sie w weekendy tylko jarac bo za duzo do roboty w tygodniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak smażyć to tylko na smalcu albo ryżowym oleju.na oliwie to nie jest dobry pomysł smażyć czy na słonecznikowym.coś tam cis zamienia sie w trans i jest nie zdrowo.kiedys próbowałem nalesniki zrobić na tanim oleju słonecznikowym.****a nawet patelnia sie dobrze nie nagrzała a olej juz dymił

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakas kolezanka mi mowila ze jej starszy dla zrdowia wymienil olej w frytkownicy na oliwny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium