SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140824

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





mam jutro rozmowe w sprawie pracy i teraz sie zastanawiam ile im krzyknac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kawalek dobry

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oyebalem 250g owsa zapilem ostatnia miara nitro i zrobilem rece a teraz zjadlem 50 i nastepne 250 sie na mnie spoglada ale przynajmniej poprawilem sobie humor tym ze sie lepiej spompowalem az igly do slina poszukalem ale mi sie pokonczyly .. jaka beka uswiadomilem sobie ze jak przechodzisz w stan ubustwa totalnego to wszystko sie konczy .. pomalutku ale konczy.. beka na szczescie mam jeszcze z 8kilo owsa i pomyslalem ze sie w te 3dni urlopu tak ladnie glikogenem nabije i powoli odnajduje motywacje do silki przeliczylem ze na taka akuratna bombe to w zasadzie jeszcze mam no moze jednego drobiazgu brakuje ale to nie szkodzi i w nowej pracy bym sie tylko usmiechal jadl i lezal ciekawe czy jest mozliwe zjedzenie 1kg ryzu/makaronu/owsianych dziennie codziennie niby tylko 5x 200g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zjadalem 500 gram makaronu na jeden posilek z dwoma sosami i dwoma puszkami tuny, jak nie dasz rady to przerzuc sie z dzwigania na szachy :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o w dupe podziwiam szczerze , dla mnie 300ryzu to absolutny max no chyba ze bym jadl tak wolno ze moglbym jeszcze siedziec na sraczu i czytac ksiazke staly doplyw paliwa

kilo krowy zjem na jedno posiedzenie , z poltorej kilo cyca nadziewanego serem tez zjem , ale to co zawiera wegle wchodzi mi jak kij w oko ..

ale bym chcial zeby jutro to spotkanie okazalo sie TYM i zebym sie znowu odbil od dna .. i ruszyl tam gdzie musze ruszyc zanim zwariuje .. a mianowicie do takiej pracy gdzie sie niewiele robi a wiele zarabia..

bo plan byl dobry , spudlowalem z praca , ale moze teraz w sumie niby po 3straconych miesiacach trafie w wlasnie to i ruszy tak jak mialo ciekawe czy przez nastepne 3lata dam rade zrobic 50cm na zylce albo z 300na martwy plan prosty najpierw zaoszczedzic a potem tylko lezec jesc i czytac , zdac lezec jesc pocwiczyc czytac zdac..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-04 03:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja mam odwrotnie wegle mi wchodza bialko wmuszam

ryzu to tez z 300, tylko makaron mi tak wchodzi i owsianka, z jajkiem, maka i dzemem usmazona

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na hardkorze z biedy owsianka na wodzie zapita herbata

sila !!


moze i bym dal rade ale nie chce mi sie juz mielic jak ta krowa na zagonie mysle ze 250 przed i 200 po treningu po kupie czasu bez nawet myslenia o weglach silce etc jest dobrym startem

pierwszy dzien powrotu na silke --bilans-- :
* sniadanie 200g stejka 50-80g zeberek w sosie , w sensie tego co z pomiedzy kosci wygryziesz i pare ziemniakow co niby byly roast ale potem mrozone i odgrzane czyli jak meduza z nadzieniem cos jak woda o smaku ziemniaka
*nic
*nic
*pizza
*pizza
*owsianka 250g
trening
*owsianka 200g


no jak na absolutny brak pieniedzy to nawet niezle

ale juz szama z roboty sie skonczyla a tu jeszcze 2 dni wolnego

damy rade

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-04 04:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc dalsza moich bojow , otoz znalazlem prace wczoraj bylem na rozmowie i mialem zaczynac w poniedzialek , a tu rano niespodzianka okazalo sie ze szef z mojej poprzedniej pracy (nie z tej z ktorej teraz ide a wczesniejszej) nagadal na mnie strasznie i juz nie mam pracy , czy w takim wypadku isc do sadu , bo to wbrew prawu przeciez i zlozyc wniosek jakis o ukaranie i odszkodowanie ? tak nad tym rozmyslam , a w housing center powiedzieli mi ze musze isc po JSA a potem znalezc sobie chate i oni mi ja beda finansowac .. i ze przysluguje mi one bedroom flat , to to samo co studio apartment ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
1 bedroom to na polskie dwa pokoje czyli sypialnia i salon

nalezy ci sie odszkodowanie zgodnie z angielskim prawem ma prawo nie dac ci referencji ale nie ma prawa dac negatywnych

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium