SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141157

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na nikogo nie głosuję, bo szkoda pieniędzy jechać do Manchasteru żeby na tych kłamców głosować

generalnie moja opinia jest taka że partie które rządą w PL do spółki ją ograbiły, poprzez prywatyzację i tworzenie różnych urzędów do kontroli innych różnych urzędów i aparat administracyjny jest teraz jak rak na zdrowym ciele, i mogą na siebie zwalać winę kto więcej długów zaciągnął a kto mniej ale to nie ma znaczenia, oni wszyscy są winni
i pokróce opiszę co myślę o partiach:

po - chyrzy ruj w polityce odkąd upadła komuna, KLD-UW-PO i chyba coś jeszcze było w międzyczasie, człowiek karierowicz, ta partia to po prostu mniejsze zło niż pis

paria palikota: odszedł z po, więc wszystko jasne, zebrał lokalnych biznesmenów i kandydują, a jak biznesmen pcha się w politykę to robi to bo widzi w tym biznes

pis - najgorsze zło jakie mogło spotkać Polskę, zamiast w imię Polski zawrzeć koalicję z PO zawarli koalicję z partiami o wątpliwej reputacji, tylko po to żeby największą liczbę stołów obsadzili ich ludzie, ośmieszali Polskę na arenie międzynarodowej, szkoda słów, poza tym prowadzą kampanię nie na zasadzie: "oto co dobrego zrobiliśmy dla Polski" a na zasadzie "oto co nasz przeciwnik zrobił złego dla Polski", wyjątkowo brudne zagrywki polityczne, w sumie po działa tak samo, tylko już nie wiadomo kto zaczął, poza tym nie powierzę losu swojego kraju dla gościa który nie ma konta w banku i mieszka całe życie z matką. mógłbym jeszcze dużo napisać, ale szkoda tracić czasu na nawet myślenie o tej partii

psl - partia chorągiewka, zawsze się pod kogoś podczepią

sld - zaraz pika się oburzy ale darzę ich większym szacunkiem niż te powyższe. jak było tak było ale na arenie międzynarodowej się nie ośmieszali i polityka aż tak brudna jak teraz nie była

korwin - chłop mądrze gada ale czasami walnie coś tak głupiego że mnie zniechęca, np powiedział że coś takiego jak niepełnosprawność nie istnieje i podawał bardzo *****ne przykłady (jest wywiad na YT), trochę szowinistyczne podejście, ale czasem też bardzo śmieszny:


generalnie to sporo z jego pomysłów jest dobrych ale tego co on mówi nie da się wprowadzić w państwie demokratycznym. chłop opowiada się np za zlikwidowaniem np ZUSu - i zastąpienie to prywatnymi ubezpieczeniami i planami emerytalnymi, chcesz to płać, nie chcesz to umieraj na ulicy - i tu jest problem - ludzie by umierali na ulicy, do wprowadzenia takiego czegoś trzeba przynajmniej pokolenia, a niestety kadencja to tylko 4 lata i po 4rech latach wygra ten kto ładnie kłamie o przyszłości i ładnie wytyka błędy poprzednim rządzącym

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-10-03 23:59:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Teraz to mi we łbie namieszałeś, a miałam głosować na Kaczkę Idę za Palikotem. Ma coś z Leppera, może w końcu coś się będzie działo.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty myślisz że jakiś polityk na polskiej scenie politycznej chce Twojego dobra?
myślisz że to że palikot głośno narzeka na innych sprawi że jak wygra to będzie w PL lepiej? nie, nie będzie
narzekać potrafi każdy a rządzić nieliczni

jeszcze dodam że demokracja w polskim wydaniu ma to do siebie, że po 4rech latach następuje zmiana kierunku - opcja polityczna A realizuje jakiś plan, po 4rech latach które nie są wystarczającym okresem żeby zobaczyć skutki ich działać wygrywa partia B, która zmienia kierunek działań - tu się traci sporo pieniędzy i zamiast iść do przodku robimy krok do przodu krok do tyłu w rezultacie stoimy w miejscu

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-10-04 00:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Widzę Mariuszu że starasz sie analizować co i jak a zatem:

wiem ze ludzie czasem patrzą a nie widzą.ale...

Ozjasz Goldberg.wystarczy sie zagłębić to już widac ze typ gra w jakiejś drużynie ale jakiej to nikt nie wie i na pewno nadejdzie jego czas.moze przy drugim okrągłym stole??

Po i Pis na wstepie cytacik


W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent (...) Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna), (...)
Wykład Jarosława Kaczyńskiego z cyklu "O naprawie Rzeczypospolitej" w fundacji żydowskiego miliardera, "filantropa" Geore'a Sorosa (2005 rok)

po jak i pis to są partie które siedzą na kolankach Sorosa.te 2 partie sa w zasadzie jedna partią.ten sam program wyborczy itd duzo by tu wymieniać.a opisana przez ciebie sytuacja inaczej troche wygladała.dzieki pisowi który wypchnął po mamy dalej tatrzyk bo plan zakładał dojście do koryta Leppera i Giertycha a potem zniszczenie ich by weszło na to miejsce po.nie było tak??a dziecko Anety krawczyk dalej nie wie kto jest jego ojcem to tak w ogromnym skrócie bo nie jeden artykuł mozna by było o tym napisać jak i nie prace magisterską.


psl->raczej komunistyczne psl 2.w ksiażcę Zacharskiego jest napisane wyrażnie że Pawlak to człowiek rosji.nawet jeden z dygnitarzy rosyjskich został zwolniony za wzmianke o Pawlaku ze to ich człowiek.

zara dokończe dalej

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
To to i sama wiem, ale zagłosować i tak zagłosuję.

Ja nie wiem jak Wy macie cierpliwość, żeby śledzić te wszystkie polityczne zagrywki. Jestem przeciw PIS, za nikim konkretnym. Palikot trafił do mnie z legalizacją maryśki. Nie mam złudzeń, ale chociaż to mądrego powiedział.
PO powinno kontynuować swoje rządy, chociażby po to, o czym Mariusz pisał. Niech skończy swoje projekty.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sld=kgb

Kwaśniewski czyli izaak stoltzman agent kgb(był nim nawet gdy był prezydentem) a kto wepchnął Alka na koryto??no kto?? łejba kochne.tak pan pod półkownik co juz nie jest bolkiem

kto tam jeszcze śmigał i nawet w tv o tym gadał.olin(Oleksy),czyli kolejny z kgb który przyznał w tv że był na szkoleniu w kgb i tańca tam sie nie uczył.już nie wspomne o Millerze i reszcie z kgb.

za sld nie było pośmiewiska??a kto ****a posprzedawał w c*** za bezcen cały polski przemysł jak nie oni i orzeł matematyczny Balcerowicz co zadłużył właśnie Polskę polityką typu,panowie mamy długi,co robimy??bierzemy kolejne kredyty na spłate starych!!!!!donek własnie sprzedał stocznie nawet w c***,a pamietacie aferki zwiazane ze sprzedarzą stoczni co szybko ucichły??widocznie nie.

cdn

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
co by tu jeszcze napisać.nie to ze nasz naród to wiekowi frajerzy ale od przyjęcia chrztu(błędnie nazwanego Polski)bo chrztem całego narodu to to nie było(masław.był taki koles z mazowsza.warto poczytać)nie mamy szczęścia do władców,za c*** nie mamy szczęścia

ale zaraz zaraz.jezeli wygra pan x a reszta y i z odpadna to co będzie???odpowiedz brzmi,dalej to samo jedno wielkie g****.

to że Polska jest tak zadłuzona że na jednego polaka wypada ponad 20 tyś złotych to jest kłamstwo.na 1 polaka przypada 80 tys długu,i niech ktos mi powie.który geniusz naru cha tyle kasy nie okradając obywateli??znacie takiego??chyba rokefelerowie albo rotsztyldowie.ale Polska zmieniła by nazwe na izrael.


kwachu w kgb a jego stary w nkwd(polecam przeczytać)http://czerwonykiel.blogspot.com/2011/09/zeznanie-pod-przysiega-dominik.html  jak zakropkuje to wpisać blo g spoT . com


co by tu jeszcze wam napisać moje dziubaski.aaaa....
przypomniałem sobie.gdzie kazdy kraj wycofuje sie z elektrowni atomowych to my bedziemy mieli elektrownie atomową

miał byc rurociąg/gazociąg przez nasz kraj za 50 lat ale...donek juz go ****a ruskim sprzedał!!!


a znacie jazdy z gazem łupkowym itd.zanieczyszczenia wielkie protesty w ameryce itd.gaz z kranów popie rdala,juz to mamy od paru lat.lokalizacja.reda rekowo.trasa na hel

a i tak sobie jeszcze przypomniałem bo jak mozna zapomnieć.pół polski juz nie jet polską,żydom kamieenice oddajemy.odszkodowania(to wszystko już komuchy zapłaciły z 50 lat temu)niemcom za wysiedlenia płacimy kase.erika sztanjbach co sie w rumi urodziła furrore na tych idiotach z po i pisu zrobiła.A RZĄD NIEMIECKI JUŻ 2 RAZY PISAŁ DO NASZYCH RZADZACYCH ORŁÓW ZE CHCE KASE POSZKODOWANYM WYPŁACIĆ I CO??NO WŁASNIE g****,C*** Z KRESOWIAKAMI JUZ MAMY MIESZKANIA DLA CZARNUCHÓW AJAK MIESZKANIA TO I PRACE ZEBY CZARNUCH NIE *******IŁ ZE MU ŹLE!!!!!

CDN

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-10-04 00:56:00

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
Buzek, Balcerowicz, Bartosiewicz, Kwaśniewski, Krzaklewski, Kołodko,Mazowiecki,Macierewicz, Pawlak,Tusk, Wałęsa, J. Kaczyński, Rostowski, Olejniczak, Komorowski, Sikorski, Graś, etc., i reszta która puściła Polske w skarpetkach!!!

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zastanawiam sie co by tu jeszcze napisać konkretnego z dokonań przedłużania komuny w naszym kraju



tak sie w Polsce obala komune

wpiszcie sobie magdalenka tak tylko przypominam jak by ktos nie pamietał.okragły stół??no okragły i klub krzywego koła ani w jednym ani w drugim polaków nigdy nie było!!!

roksi nie to ze mam cos przeciwko tobie,no ale z ta marychą to gratuluje,i powiem szczerze tez jestem za legalizacją narkotyków.ale tylko i wyłacznie heroiny,i odrazu w****u obciął bym swiadczenia socjalne i oznakował jakoś żeby jak gdyby przedawkowała taka osoba to karetka nie musiała by przyjezdzać.

może i obraże uczucia religijne(jezeli ktos tak owe ma)ale napisze prawde.katolicy.żydzi,geje,komuniści,ćpuny i robactwo.to jest to samo.a nie długo to robactwo zalegalizuje pedofilie.bo juz w usa kombinuja jak to zrobić!!!!!!!!!nie jestem jakims maniakiem nwo nowego ładu i innych takich tam.wiem jedno wieczny żyd czuwał i zawsze będzie czuwać a naturalna selekcja to cos cudownego co napedza do rozwoju,to chyba koniec moich wypocin.zacznijcie patrzec ale tak patrzeć żeby widzieć.bo ja widzę i nie jest dobrze a lepiej nie będzie



a i jeszcze moge pisać i pisac o uni europejskiej,ale tego to juz chyba nie ogarniecie no i o nowych podatkach

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-10-04 01:21:27

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Czytaliście "Świat wg Dziada" albo "skarżyłem się grobowi" ? Myślę, że tam jest dobrze, jasno i klarownie napisane, kto Polskę pogrążył.

siabaraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium