SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141002

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
pln jako pln niech tam dalej sobie smiga po giełdzie.i wprowadzić własna walute do obiegu tylko i wyłacznie w polsce i ta waluta nie miała by zadnego odzwierciedlenia wartości w złocie.typu za tyle i tyle pracy za taka i taka talon na gume i balon za który mozna kupić tyle tego tyle tamtego(wiem źle sie kojarzy z komuna i kartkami ale tak niemcy wybiły sie z kryzysu gospodarczego)


dobra fajnie ale zauważ że polska handlowała swoimi produktami.a za uni to juz tylko sprowadza produkty.pobudowano drogi itd z pod znaku dotacji z ue ale nie jeden urzad sie głowi jak załatwić te dotacje.została zebrana pula kasy która leżała by odłogiem albo została by rozkradziona.ale to nie sa pieniądze ue tylko kasa z polski

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
ja spadam do pracy, pika możesz wrzucić coś o Korwinie, jak to z niego dżu ?!Chętnie bym się czegoś o nim więcej dowiedział. dzięki

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dobra niema problemu postaram sie zrobić jakies kompedium wiedzy o nim.no i tak ogólnie.pare dróg,modernizacji ceną suwerenności kraju oraz pozbawienia go wszystkiego??jakoś nie widze tego

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/121536,korwin-mikke-nie-zadajmy-przeprosin-za-katyn.html 

na pierwszy ogień.po c*** kacapy maja przepraszać za katyń.no po co.






no niech sobie gmo konkuruje z normalna żywnością.a co tam


Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:

1). Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW
(nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa)
2). Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
3). Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
4). Dane i fakty dotyczące pochodzenia wyszukane w źródłach oficjalnych, nieoficjalnych i niezależnych (polsko i angielsko-języcznych), z książek, dokumentów,
wywiadów, felietonów i artykułów prasowych i internetowych
5). Dane, narodowość, pochodzenie zdemaskowane, ustalone z postawy, powiązań, działalności, dokonań i wypowiedzi.











Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne", partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą "Stronnictwo Demokratyczne" miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źródło: Leon Chajn „Materiały do Historii KlubówDemokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich '68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberałów "Prawica". W 1987 roku został prezesem nowopowstałego Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształcony w Unię Polityki Realnej]



Stefan Kisielewski - lewak, libertyn, ..."konserwatysta" wśród żydokomuny, publicysta, był jednym z założycieli - (m.in. Janusz Korwin-Mikke, Robert Maciej Smoktunowicz) - Ruchu Polityki Realnej w 1987 r. oraz Unii Polityki Realnej w 1989 r.; Syn Zygmunta i Salomei z domu Szapiro, ciotki komunistki Hanki Sawickiej, bratanek Jana Augusta Kisielewskiego, satyryka i współzałożyciela kabaretu Zielony Balonik; Od 1945 r. związany ze środowiskiem żydo-katolewackiego "Tygodnika Powszechnego", do którego aż do 1989 roku pisywał felietony; latach 1957-1965 był posłem na Sejm PRL, razem z m.in. Tadeuszem Mazowieckim, w ramach żydo-katolewackiej grupy Znak. W 1964 r. był jednym z sygnatariuszy Listu 34. Systematyczną współpracę rozpoczął z żydolewacką paryską "Kulturą" w 1975 roku. W Instytucie Literackim wydawał swoje książki jako... Tomasz Staliński. Reprezentował poglądy konserwatywno-liberalne; publikował felietony w żydokomunistycznym tygodniku "Wprost"; ulubieniec liberałów, tolerastów i michnikowców



reszty towarzystwa chyba nie musze wklejać

dane z msw,to dla mnie wiarygodne żródło szczególnie ze jak ktoś sie postara to osobiście może luknąć w te papiery.




aha i pamietajcie.lechu nie jest bolkiem(już nie jest)


http://web.archive.org/web/20080618203429/http://www.polonica.net/






tu macie czytanke na pare miechów która nie raz wklejałem.a moze jednak teraz ktos ją przejrzy?

co by tu o ozjaszu znaleść oprócz tego ze jest za cieńki by do koryta sie dorwać i dlatego za duzo o nim niema.nie wiele osiagną prócz ogłupiania ludzi.teraz to ludzie sami sie nim ogłupiają.wystarczy posłuchać co ten koleś *******i za głupoty by go skreślić.

to by było na tyle chyba.

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-10-04 17:48:00

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tu macie czytanke na pare miechów która nie raz wklejałem.a moze jednak teraz ktos ją przejrzy?

co by tu o ozjaszu znaleść oprócz tego ze jest za cieńki by do koryta sie dorwać i dlatego za duzo o nim niema.nie wiele osiagną prócz ogłupiania ludzi.teraz to ludzie sami sie nim ogłupiają.wystarczy posłuchać co ten koleś *******i za głupoty by go skreślić.

to by było na tyle chyba.


nie wiem dlaczego ale część tej wypowiedzi wcieło więc wklejam jeszcze raz

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemano

wlasnie wrocilem z jc i mojej kolejnej wedrowki po nic..

no i ..

.. czekalem 45min az zostal dany mi list z 30f dalej powiedziano mi ze mojego czeku nie ma i hvj.. powiedzialem im co o nich mysle i zadzwonilem do bazy..

.. z bazy powiedzieli mi ze wyslali nie wiedza czemu jest pomylka na stary adres..

.. obudzilem ziomala przegladamy poczte nie ma..

.. ide na poczte szukaja .. nie ma ..

.. i podobno mam jutro ciskac na jakis glowny budynek poczty..


do tego wkoncu przyszla karta biblioteczna - ze zlym nazwiskiem..


masakra.. kupilem sobie 6czisow 3jakies tanie redbulle i sok arbuzowy i ..


.. staram sie dalej myslec pozytywnie

a do tego jakis kolo w jc walil dzisiaj w szyby i wrzeszczal na ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
komedia powiadasz jak c***

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
jaja jak na dzikim zachodzie

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
on gadał z homosiem


http://www.pardon.pl/artykul/13337/zakulisowa_wielka_przyjazn_kurskiego_i_niesiolowskiego

światło kamera akcja pajacyki skaczą.a widz co usłyszał to jego

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-10-04 18:37:58

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium