SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141041

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uwazaj bo rena podbije do ciebie szybka acja 2 fangi ty jeszcze nie widzisz calkiem jasno a ona juz z wielkim czerwonym strapp-on`em sie do ciebie zabiera

a na powaznie kawalek dobry ale rena to chyba sobocie omena z piwnicy podpyerdalala





oblookaj morde no nie ma bata omka z metka i do tego kebab

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-31 12:41:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Lejus co się budzi w małżeńskim łożu zastanawia się dlaczego jego żona nie wygląda jak MC Rena i nie posiada naturalnego strap on-a :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I nagle eureka ..


.. bo to blase jest gejem a nie ja i idzie dalej spac


co tam w pl opowiadaj ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no wlasnie lipa blase moja zona 45 kg, masuje ja od lat i nic nie pomaga ;)


a taka rena to kasek sam w sobie niczym schrupanie leciwego chlopca, ostatnio jak takiego dopadlem to uciekl z trauma z bristolu do tych byle dalej odemnie :)

redhand jestes jedna plyte w plecy











“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ho ho

prosze jakis przedsiebiorczy slovak przetlumaczyl





paradicka






on mnie rozwala ale i tak go lubie

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-31 13:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Mico - Co tam w Polsce? W sumie kasy mam tyle co ty, z tym że internet mi kolega za free podpiął więc nie muszę gdzieś łazić żeby poklikać z wami no i nie śpię w samochodzie bo jeszcze by mnie gdzie z radiem i fotelikiem dziecięcym wynieśli

leyus - odpiszę ci w sobotę, OKEJ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w sobote? a co w sobote, ostanti wpis przed robieniem 4 000 000 overkow na ten rok? chcesz sie dostac do ksiegi guinessa? czy w sobote planujesz bookowac bilet z powrotem? wiedz ze krolowa wspominala ze wszyscy sponsorzy dla leyusa sa mile widziani bo yebany tyle ciagnie z kasy ze musi na niego 3 marianow yebac, ale tkai blase yebal tyle ze starczal sam jeden i byla rownowaga teraz jest lipa :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to..


rewelka..

a co do spania w aucie juz znam wszystkie mozliwe patenty pozycje ustawienia siedzen etc takze w zwiazku z tym ze juz jestem tego mistrzem czas by byl powoli wracac na lozko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mowiac krocej: tesknie :D (bo znowu bedzie ze post za dlugi :D)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Za mną czy za ojczyzną?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium