SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140809

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
straszna kiła

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Aż tak dobre to to nie jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemano

co tam ? kto ma adres na dobry dok do zrzutu ? bo 2 bananowe lodki cisna juz do mnie z ziomalami i nie wiem jak rozladowac ten bigos ani gdzie

dla chetnych sloik po keczupie wloclawku malym za to pelen bigosu 2f keczup sredni 3f oraz wersja deluxe 1l 10f daje rade utrzymac na chodzie i zabezpieczyc przed szkorbutem i kila na ok tydzien przy rozsadnym dawkowaniu


dziala rowniez dezorietujaco na pakoli jak to wykozystac? dawkowac bigos kilogram dziennie przez ok tydzien zapijajac kefirem , wejsc do sklepu yebnac baka i wrzasnac ludzie tam slon sie zesral wtedy oni w te pedy powitac przodka gdy my tymczasem hyc dywan do kieszeni i w nogi

opcja nr 2 jak nie masz siano na metro bierzesz taxe i walisz combo 3male baki plus jeden yebitny taksiaz w nogi ty za stery i dzida parkujesz 2 alejki za miejscem docelowym i masz juz tylko relaksacyjny spacerek przed soba UWAGA nie polecam stosowac jak sie nie chce isc do sklepu bo zazwyczaj liczba nieznajacych sie pakoli w danym okregu jest ograniczona jol

a tak z innej beczki bylem u takiej jednej dr z pakistanu jak wszedlem az ozdrowialem jakby mi zyly troche bardziej wyszly i kly sie obnazyly w usmiechu ale skonczylo sie na tym ze jestem smartass i cu i ze mam wrocic ponownie na pomiar cisnienia

i sie dziwic ze podwyzszone jak pompa malo nie pekla


hehe ale czlowiek pyerdoli frazesy od goraczki

edit: przeczytalem te wypociny i sie wkvrwilem jak to ci krolowa dorzuca do 22k na rok ? w zwiazku z tym ze wychowujesz dziecko czy z jakiej kvrwa paki ?? bo ja np zarobilem mw tyle samo w zeszlym roku napyerdalajac i pocac sie ostro i ..

.. podziwiam jezeli komus sie to udaje bez piardniecia

edit2: zapisaliscie 12 stron w 17dni to miejsce to jak cmentarzysko sloni w krolu lwie

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-06-30 21:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie leyus z jakiej paki Ci królowa dorzuca te 20 kilka tysi?
ja też tak chcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kutwa mario widze ze rwiesz 140 a pchasz 88

a mi sie ostatnio tutaj taki jeden kolo chwalil ze on to raz wyrwal wlasnie 140kg i ze ja mam tylko miesnie ale on ma sile !! ha!!

nie komentowalem bo jusz szluga dopalalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a o co chodzi? bo nie czaje co w tym dziwnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie nic a typ mi opowiadal o tym jakby w japonkach basen przebiegl

tak se kuknalem w twoj profil i mi sie przypomnialo a ze leze od ptk i juz o****alem cale soprano cale weeds kawalki db i spidermana przeczytalem kurs lockpickowania i przemyslalem ponownie jaka fure bym chcial kupic do wakacji i kto by mi mogl pale oyebac to wszedlem na polacy zagranica w sprawie dentysty i tak bazgrze bez sensu czekajac na 2 pizze

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-06-30 23:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
140 na przysiad i 130 w MC robiłem jak ważyłem 63kg (przysiad też jak ważyłem z 70kg), WL jak ważyłem jakieś 65-68, teraz mam problemy z kolanami i dolnymi plecami więc tylko w domu pompki, przysiady i drążek, plus w planach sporo aerobów, siłownia jakoś narazie mnie nie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja z kolei mialem robic znowu forme silowa jade jade rozgrzewczo i pyk kostka skrecona w zwiazku z biegiem do sklepu po szlugi

taki ot wiesz moze jakie ceny dentysty na nhs w uk ? bo mam cala klawiature do roboty niby takie male *******ki ale jak to mi kiedys kolezka powiedzial "zvby sa drahe"



btw to z tym ciagiem nie mialem zamiaru urazic czy cos tylko tak mi sie przypomnialo po prostu

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-06-30 23:41:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w NHS są 3 stawki, pierwsza to 16,50, druga to ok 50 a 3cia to 120 innych nie ma, ta za 16,50 to w sumie jakieś przeglady albo małe plomby może, ta za 120 to chyba kanałowe
ww to w przybliżeniu są
prywatnie z tego co mi znajomy mówił to kanałowe to ok 1000

co do Polskich dentystów (chodziłem prywatnie bo nie lubię przychodni z kasy chorych i tych ich rejestracji na 3 miesiące do przodu i kolejek w poczekalniach) to jak przyjechałem do UK to się przekonałem jak kłamią, aby kase zedrzeć
w PL u 2ch dentystów dowiedziałem się że mam kilka plomb do wymiany, ale nie zrobiłem bo nie miałem czasu
poszedłem wo dentysty przez NHS i mi koleś mówi że wszystko zdrowe, mówie mu że w PL mi mówili że 3 ubytki mam, to mi zrobił RTG zembów i mówi że wszystko jest ok, za drugą wizytą to samo i za trzecią też wszystko ok a w PL jak bym chodził to bym miał już wszystkie plomby wymienione nie wiadomo po co
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium