SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140763

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj chyba jeden z najgorszych dni mojego zycia

rano zadzwonili i powiedzieli ze oddzwona za 2h i nie oddzwonili

potem w wszystkich pocztach (trzech) powiedzieli ze nic nie wiedza o moim czeku

w jc mi powiedzieli ze mam se zadzwonic. ok zadzwonilem powiedzieli ze moj czek wrocil i ze moga mi wydrukowac na preskosci ze mam poprosic floor manager, ten perzez tel powiedzial ze to nie ich wina, ja powiedzialem podniesionym glosem ze ich nikogo innego to oni zle wpisali adres (tak zeby w sluchawce bylo slychac) a on powiedzial do sluchawki ze nie pomoze i ma w dupie , pan z sluchawki powiedial shocking shocking pare razy i powiedzial ze to wysle do kogostam i ze zadzwonia do nie za max godzine co tam i jak tam - nie zadzwonili

potem dzwoni do mnie jakis slowak ze tez do tej samej pracy ciska i o ktorej na victorii ja do niego ze nie wiem czy pojade mam do zastawienia kwity od bmw kluczyki laptopa wage prawko dowod i wszystko co chce za 80f on do nie ze w pochodzie ma nadzieje ze bedzie ok i sie ustawilem z nim na victorii na 7ma

potem poszedlem do paru poznanych polakow i obydwoje z czego za drugiego wogule mowila dziewczyna ze nie maja i tyle i powodzenia

potem wracam gadam z nowa dvpa z amusments co i jak a ona mowi ze niby dostala przez to ze ze mna gada ochrzan to ja do niej moze sobie pojde wtedy? nic nie powiedziala to poprosilem o moje filmy ktore im porzyczylem (z 100) i podziekowalem i poszedlem



dodam do tego ze dzisiaj internet slabo chodzil w bibliotekach czytaj wogule..



ehh jade na victorie jutro mam nadzieje ze sie uda..


pomyslalem dzisiaj ze tak dobrze trzymam cisnienie ze w swiecie rzeczy bylbym chyba lodzia podwodna albo butla gazowa


i wogule najlepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
micooo, trzymej sie chopie, nie wiem zayeb teścia, łyknij efke, zagłosuj na biedronia, cokolwiek co daje kopa (to ostatnie nawet kilka jak się pochwalisz na dzielni). Ja jak kiedyś doszedłem do momentu kiedy pomyślałem że mam prze***ane, to w końcu stwierdziłem że chooy, jak mnie pokroją to się będą inni martwili jak mnie pozszywać, dobrze nie jest ale co z tego. Trza robić swoje, bo więcej i tak nie zrobisz :D

Potwierdzam, tak to ja prowadzę tóskobus, wszyscy inni zdolni zakręcić kołem kierownicy siedzą w dobrobycie w jukej, tylko ja miałem jaja żeby wrócić






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





moze sobie weetabixy zayebie

i nasle na nich moje misie





kurde znowu przyszla ta fajna z sirilanki

i to chyba mania zerkania ja na nia lookam bo fajna a ona na mnie bo sie martwi o torebke

swoja droga nie ma bata jak sie odkuje bede chodzil na internecik do biblioteki i duzo sie usmiechal i udawal zaklopotanego moja niewiedza jak to sie obysluguje

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-10-05 20:26:48

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-10-05 20:29:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
hehh.jutro bedzie lepiej :)
koorwa prace wczoraj rano rzucilem a juz dzisiaj zadzwonili i prosili bym do nowej szedl hehh
i marihuany nie ma moj kolega i jest juz troche cisnienie podniesione xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
też mam dziś taki chooya warty dzień, że joint jak znalazł ale kto ma zielone

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
u mnie dramat z jaraniem, ale jutro mysle cos sie ruszy a jak nie to o 21 pojade na pewna dzielnice i tam bede stal tak dlugo az czarni bracia sami przyjda do mnie z trawka ale jak ktos zna kogos kto sprzedaje trafke w bristolu to bede wdzieczny za kontakt, normalnie to czarnoskory mi mota ale chwilowo cos szwankuje.............:D hehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie rozumiem ludzi ktorzy pala regularnie i nie hoduja, od 4 liceum mialem cale stuydia zasade, czylui z dobre 5 lat - pale tylko to co wyhoduje :D nie dosc ze na zdrowie mi to wyszlo (100% natura, pod siebie nie bede gowien dodawal) to jeszcze kop lepszy niz te mieszanki ,nasiona sciagane najpierw z holand a jak zaczeli trzepac paczki bo sie polapali to sciagalem z Kanady z british columbia, zawsze szlo gatunek pod siebie dobrac ze kop konkret idealny jaki pasuje a nie albo sie trafi smiechawa, albo paranoja, albo zmulka albo slabo klepie, albo tak ze siedzisz i nie wiesz gdzie jestes. Od kilku lat zapale moze z raz do roku wiec nie hoduje. Do tego cena..... ponizej 1 zl za gram wyhodzi licac z zakupem calego osprzetu. Mozna hodowac nawet w kolumnie lub szafce od biurka komputerowego jak masz leb i wiesz co to siatka ( w PL hodowalem na zew bo warunki byly ok dla wiekszosci gatunkow, chociaz moj lubiony afgan nigdy nie zdazal mi dojrzec i male plony byly ale i tak sie oplacalo). Ze nie wspomne ze plusem jest unikanie dilerow ktorych uwazam w 90% za fekalia tej ziemii i gowno z ktorym nie chce miec nic do czynienia (zdarzaja sie wyjatki ale to temat na osobna dyskusje), omijanie pot headow ktorzy pala takie tony ze zawsze poczestuja ale chca zeby z nimi codziennie zapalic, kazdy kto jaral codziennie wie co z tego wynika, bynajmniej nic do czego w zyciu daze i nie zamierzam wracac do takiej akcji (chociaz pewnie zapale z raz na tyg jak juz ebde emerytem bo niby co mialbym robic :D poki co raz na rok jest od okazji do okazji). DO tego sam wybierasz z kim jarasz a nie ze jestes u dila a tu wpada jozek od ciebie z linii po towar, i nie ma innego wyjscia musisz z nim zapalic bo juz wie ze tesz jarasz, a wcale nie amsz ochoty palic z tym kmiotem, i to ze ktos tez pali nie powoduje ze czuje z nim jakas wiez! Zejscie z radarow policji - badzmy szczerzy nie wiem jak w UK ale w PL ci drobniejsi dilerzy to osobiscie na 10-ciu znanych po latach przemyslen wiem ze przynajmniej 3-4 strzelalo z dupy regularnie, jak koles zlapany na wlamach/dilowaniu/posiadaniu wychodzil nawet bez zawiasu to jak mialem lat 14 to wierzylem mu ze on taki gruby przekret jest i taki gangsta z ukladami ze dowody z niknely z policji, prawda jest taka ze dostawal ukllad za strzelenie z dupy, i zapewne najlepsyzch klientow podawal jako dilerow bo wiedzial ze sa tak przejarani ze nawet nie skojarza kto go podwalil i jak. No i dlugo by mozna, tsak czy siak same plusy, tak wiec na koniec jedyne trzy slowa jakie umiem zrymowac:
sadzic, palic, zalegalizowac!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
też dzisiaj mam niezbyt za***isty dzień od samego rana(jak po narzekać to ponarzekać)no i jeszcze spotkałem zbłąkana owieczkę,dalej bezdomny na benefitach a pracować dalej nie pracuje bo adresu niema,to mu powiedziałem co i jak ma zrobic z tym bankiem i w końcu ogarnąć ****e.no ale wracajac do chaty wskoczyłem sobie do pakistańskiej fastfudowni i zagadałem z pakistańcem.jak usłyszał ze z polski jestem to odrazu poszły hasła ***ać syjonistów,chwała kadafiemu i husajnowi i takie tam juz chciał sie dzielić ziołem i koksem ale odmówiłem

ale za to cukierasy na mase mi ogarnie

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-10-06 01:09:21

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
idziemy na miasto:)

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
*******e sie nigdzie nie ruszam

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium