SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140767

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
powoli spychamy cie do lamusa spamowego czas na świeżą krew:Pa z tymi jc to widze ładne jazdy macie, nic tylko gratulować zawziętości , upartości i dążenia do celu:

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrwa nie wiem .. mam juz powoli dosc..

widzisz zebym mial chate i siano na zycie ew czarna robotke etc to bym mogl walczyc ale teraz to troche juz jak wyzywac sie z kims stojacym na schodach on ci buta na ryj a ty najwyzej mozesz probowac lapac za nogi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
ale prace miałeś chyba dziś zacząć, tak? rozumiem, że po tym co przechodzisz jc nie pomaga za bardzo ale co cię nie zabije to cie wzmocni już niedługo skończy się twoja udręka,do mety krótka droga

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee dalem cv gdzies gdzie "napewno"

no i dzisiaj pisze esemesa "i jak tam ?"

"jutro wpadnij to ci powiem .."


nie wiem .. pisali do mnie z slowackiej agentury czy bym chcial jakas prace od nic , odpisalem im ze tak to dzsiaj napisali mi zebym dla im numer to zadzwonia pogadac.. do tego inna agencja tez sie obudzila po tygodniu i sie pytala czy praca jakastam by mnie interesowala ja ze tak tak tak tak no i przesla tam dalej costam i sie odezwa co i jak .. generalnie dopadl mnie glod pracy bo o ile przezyc idzie o tyle taki stan rzeczy powoli mnie wkvrwia .. ile mozna .. co za kvrwy yebane i zeby to jeszcze bylo tak ze przyplynalem na banana-boat i od pierwszego dnia benefity benefity benefity bo mam 8mke dzieci ale sztorm im tratwe zniosl do francj bo mam niesymetryczne jadra co przeszkadza mi w funkcjonowaniu do tego cukrzyce shizofrenie i alergie na fretki i krewetki i wogule nie moge nic a chcialbym bardzo ..

.. ale kvrwa nie przyjechal czlowiek uczciwie pracowac , zaplacil za to i teraz jak potrzebuje musi walczyc jak psy o kosc z banda urzedasow robiacych powoli za to nadrabiajacych pomylkami etc..

kobieta sie dzisiaj mnie pyta jak to jest mozliwe ze sa pomylki skoro formularz byl wypelniany przez telefon.. a ja sie na nia patrze oslupialy .. mysle ze retorycznie ale nie mowi "so.. ?" i explozja "i can ask u the same !! what the.. i going on that im waiting for my money almost 8weeks!! n always summit!! constantly mistakes mistakes errors errors so ?"

babcia sie mnie ostatnio pytala kiedy wpadam do pl moze sie bujne do babuni na 2tyg poleze spale blanta o****e z babcia seriale potem babunia zrobi obiadek (a wie co ma mw ile b/w/t i co sie powinno jesc jak sie chce byc chlopem ) poleze etc wzmocnie sie i wroce walczyc o ogien..

ale to tak mi sie marzy a jak bedzie zobaczymy..

mam nadzieje ze albo robota albo zasilek wkoncu bo juz za dlugo to trwa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
powiedz w tym jc, że jesteś od leyusa to w trimigach wszystko będzie od ręki, a tak na poważnie to już tak jest, że jak jesteś uczciwy to kij ci w oko, a jak walisz w h*** to masz usłane różami :)

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
może to ci doda energii


you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siedze w kijowej bibliotece w ktorej nie widze obrazkow

ale dzieki men

poprawiam sobie humor allenem

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-20 20:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
to jeszcze gdzieś są biblioteki otwarte o tej porze? u mnie to chyba do 6 max są o ile pamiętam.

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816





sa sa otwarte dlatego mam wieczorynke o 19.45
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium