SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141133

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




e heheheh


Wogule ostatnio czesto usmiecha sie do mnie jedna dupeczka z kfc nie zebym tam jadal do kibla chodze bo najblizej

ale raz ladnie zrobiony patrze a mi 50pi braknie taki juz meczony bylem ze mi sie nawet gadac nie chcialo zrobilem tylko duze oczy a ona ok ok no i teraz mi sie to przypomnialo

juz sie pytalem znajomych indian jak jest po ichszemu "masz sliczne oczy" a oni mi na to ze oni wiedza ktora dupeczka i ze ona z sirilanki jest no i sprawa sie rypla a juz chcialem sobie fure przewietrzyc

wogule jakas ambitna pani domu mi pod wycieraczke wlozyla ulotke biora nierochomosci e hehehee i to mi podsunelo dobry pomysl bo wogule jestem w jakiejs posh area ze nakleje na szyby ze chcialbym z tad ciskac ale braknie mi 400f do odlotu

i dla dopingu sasiadow wezme z kads jakies tyczki i bede na nich co drugi dzien koldre i poduszki wietrzyl i trzepal na motywacje moze akurat przyjdzie do mnie rada osiedlowa z sianem bylem sobie poszedl

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-27 16:42:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Glasgow > London

Wracając do tematu opisałem gdzieś w temacie kiedyś jak za 5 funtów przejechać pociągiem całą Anglię.

Jak nie to megabus.com bilet London - Glasgow w jedna strone 15 funi za tydzien termin, jechalem z nimi London - Newcastle jak za takie grosze to spodziewalem sie ze mi polski PKS podstawia, ale bylo spoko, teraz bee jezdzil tylko z nimi, jedyna wada to siedzenia ciasno jakbym raynairem lecial :D Za taka cene nawet nie kombinowal bym z oszukiwaniem pociagow bo naprawde, za 5 funtow albo sie uda albo zlapia i z 10-20 funtow trzeba bedzie dolozyc udajac i tak ze sie wysiada na nastepnej stacj, a tak za 15 spokoj.

No i 150 na pokoj potrzebujesz, nie wiem skad tyle wziasc ale moze cos wykombinujesz. Moja rada looknij strone polish community w glasgow moze od razu po Polsku nagrasz se przez telefon darmowy z jobcentre jakas robote, i przyjedziesz na gotowa prace, tylko szukaj w factory bo tam pewnie tego najwiecej i mow im przez telefon ze jestes w glasgow i mieszkasz tam od lat i ale prace mozesz zaczynac od jutra jak cos( dowolna uliczka na gogole street wybrana podawaj jako swoje mieszkanie).

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
http://www.emito.net/ogloszenia/Glasgow/Pokoje-do-wynajecia

I pamiętaj łatwiej odłożyć 165 na pokój i przejazd i jeszcze dogadać się z rodakiem, że z tyg na tyg się płaci niż uzbierać 550 na pokój w Londynie :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
hahhahhha w uk nabiera jeszcze jednego znaczenia:

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
spam is dead like jackson


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
mikolai powodzenie ci zyczze kozak jestes na maksa beda z ciebie ludzie dasz sobie rade tacy jak ty dojda do celu napisz gdzie jedziesz do glaskow czy gdzie

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Mikolaj - trochę mnie nie było. Więc może to było poruszane - a czy Ty, jako bezdomny, nie powinieneś dostać mieszkania socjalnego z palcem w du pie? Jak to jest?

Masz bardzo ciekawe przygody. A zachowujesz hart ducha <tak się przynajmniej wydaje>. Mnie taka sytuacja by pewnie nieźle załamała.

Życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ja tam w końcu w dupie byłem g**** widziałem i c*** wiem.ale nawet jak by sie zesrał to mieszkanka socjalnego by nie dostał,mało tego nawet taniego pokoju(nieznam nazwy jakiegoś tam charytatywnego czy coś)gdzie sie płaci 14f na tydzień czy miecha,tez by nie dostał,bo od 2 tygodni juz obcokrajowców nie przyjmują,nawet gdyby sie próbował od*******ić robiąc szopke na ulicach dostał by najwyzej nocke na dołku pogawedke z psychologiem i nara mozna dalej iść sie powiesić,a no i przecież w angli niema bezdomnych,sa bezdomnymi bo chca.prawda??a patrzac po ludziach to juz dawno przestałem wierzyć w socjalne angielskie państewko niosące pomoc każdemu,to wszystko w tym temacie

Mikołaj ciśnij temat,trzymam za ciebie kciuki tak samo jak za inną zbłąkaną owieczkę

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium