SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141038

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Q: What's the difference between a Geordie lass and a Kitkat? A: You only get 4 fingers in a Kitkat.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eeeeeeee hehehehhehehee


grubo jedziesz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok co mozesz zrobic jak widzisz tonacego murzyna ?

nie mozesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wezcie mi powiedzcie czy to jest to o czym sadze

http://www.gumtree.com/p/flats-houses/kundalini-yogi-seeks-others-for-sangatashram-influenced-shared-house/88017665

bo chyba zmedytuje

jak dla mnie nie ma lepszej chaty niz ta darmowa


historia pewnego karawanu





a wogule moja ulubiona czesc

"- its not the same caravan
- its not the same fight
- its twice the ****en size of the last one
- Turkish the fight is twice the size an me ma still needs the caravan a like looking after mee ma its a fair deal take it."



Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-17 16:26:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w zamian za mieszkanie tam bedziesz musial dotknac jej duszy :D biorac pod uwage jak wyglada ja bym sie zastanowil :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
i 200 to nie jest za darmo, ale raczej tanio jak na pokoj o ile nie wymaga spania na lozku z kolcami :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja mysle tak bym zrobil tak jak niektore sprytne dziewuchy wpadlbym zwodzil i sie zastanawial przez miesiac-dwa (pracujac i oszczedzajac siano w miedzyczasie) i obral taka strategie "moja dusza moze zmedytowac twoja tylko w przypadku jezeli osiagnie rownowage wewnatrz wnetrza na co potrzeba mi glebokiej medytacji arezonansowej w samotnosci ustronia gorskiego ktorego mineraly jak i odwieczne zrodla sil witalnych powinny zharmonizowac jony mej energii, dlatego zal mi ze nie mam srodkow finansowych aby tam sie udac i powrocic szczesliwy.." ile potrzebujesz? "pincet funi"





a na powaznie mam juz odlozonych 60f w poniedzialek musze sie ogarnac czy da rade zaplacic za fonecare nie z konta nastepnie jak bedzie zaplacone to zglosic zaginiecie (juz wiem ze na jc moge przeslac) pogonic i spyerdalac bo mam juz dosyc a widze pokoje sa nawet za 100f/miecha wiec nie ma co ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A VERY NICE DOUBLE BEDROOM AVAILABLE FOR SHARE WITH A YOUNG FEMALE IN A QUIET AREA NEAR VICTORIA ROAD. "


female in price
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LEYUS - jaka byla ta stronka do tych tanich busow ? bo cos czuje ze zwijam sie tak mw za tydzien takie mam przeczucie.. a wogule jak sie juz wbije na chate i zaplace oni mi dadza jakis kwit to z bomby moge smigac do civic centre o housing benefit i mi powinni zwrocic to co zaplacilem tak ?



dobra mam juz megabusa 15f do glasgow z victoria street a pewnie zeby dobic do victoria street nastepne 8f..

zdziercy londynscy



no nic zamykaja biblioteke czas isc na kawe i cukierki do maszynowni



Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-17 17:41:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta megabus

znalem polaka co 6 miechow na victorii w bramie spal, mowil ze co druga brama to Polacy

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium