SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141037

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bylem kiedys, szkoda gadac jaki, docenilem po tym jak przeszedlem kilka rzeczy w zyciu, zauwazylem ze tacy ludzie sa bardziej wartosciowi niz inni, nie dziele ludzi, no poza zydami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
moim zdaniem kawalek sokola zamyka temat szczgolnie ten cytat: Hajs jest niezbędny lecz nie żyje się dla niego
Kto nie umie się utrzymać jest zwykłym lebiegą. I taka jest prawda musisz mec hajs szcegolnie jak amsz rodizne jak ja, ale jak bede mial mozliwosc zeby nie zmaieniac sowjego czasu na pieniadze czyli nie pracowac to robie to od reki

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bylo mowione ze nie mozna nic za darmo zdobyc - mowie mozna , mam studia za darmo, reszta koszta sie nie wlicza, choc ku osiagnieciu tego celu musialem zatankowac auto zjesc ubrac sie i wogole, wiem, ale STUDIA same w sobie byly za darmo i to byla kwestia mojej woli i znajomosci i uparcia aby zalatwic je za darmo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie nie masz stary studiow za darmo, jakbys na pierwsyzm roku nie mial ani jednej zlotowki to po tygodniu zmaiast studiowac bys musial isc ukrasc bulke ze sklepu i bys mial kurs na tokarza w zakladzie karnym

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
i tak kurs na toarza w zakaldzie karnym tez podejkrzewam ze by nie byl za darmo tylko by ci odliczali z tego co pracujesz :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie a zeby ukrac bulke musisz isc, spalic kalorie, i znow tracisz... przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem prosze "studia SAME W SOBIE" za damo, czyli nie zaplacilem za ani jeden wyklad itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok inny przyklad: ktos Ci daje kilo ziemniakow - masz za darmo czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
zaplaciles tlyko nie bezposrednio,

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak bym zaplacil za studia to bym mial rachunk ii kwity ze studiow, a nie mam czyli nie zaplacilem nic, paliwo placilem jedzenie itp, ale nie po to aby tam dojezdzac bo pracowalem obok wiec jeden kij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ok kilo ziemniakow masz za darmo, daj adres i numer telefonu bo akurat potrzebuaj najlepiej niech mi wysle :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium