SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140758

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jak na zlosc wszedzie jest minimum 2 nvq a 1 niema i tak hooj kolko sie zamyka"

tutaj nvq lvl 2 to jest dla początkujących, lvl 1 masz chyba jak nic nie umiesz
w niektórych kursach zaczyna się od lvl1 ale w NVQ albo innych podobnych kursach nie widziałem mniej niż lvl2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
no ze nvq level 2 wszedzie a 1 level niema dla amatorow :/ a wlasnie to tez kiedys slyszalem ze bez dzieci mozna dostac chate, przyznam ze w 2008 bylem przez 12 miechow na liscie po chate ale jako single pracujacy dostalem 30 punktow i przez rok nic sie nie zmienilo i sie wypisalem z kolejki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam znajomego który jest chyba rozwodnikiem albo startm kawalerem i chatę z councilu ma, do tego tax creditów ok 250 funtów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
redhand - slowa szybko sie aktywuja jak zaczniesz je wylapaywac w kontekscie, zaczniesz czytac/sluchac i nagle cos uslyszysz i chwile pozniej bedzie - o kurde znam to slowo! Ja juz ponad 600 wyrazow wkulem dojde do 800 i zacyznam grac w fallouta po hiszpansku

Mariusz _-"w skrocie kazdy moj post : jestem zayebysty, benefity, benefity, biznesy biznesy, jestem zayebysty "
czyli można ignorować i nie czytać
ty i tak nie umiesz czytac :D A powaznie to nadal nie wyjasniles mi jakim cudem rower ktory ma okolo 2-3 lata (nie pamietam kiedy kupilem dokladnie) rozumiesz za stary? Moim zdaniem 5-6 lat to jeszcze nie jest stary.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no dokladnie nvq 2 wiekszosc kursow zaczyna sie od tego poziomu, praktycznie nie spotkalem lvl 1, wiec nie wiem o co ci chodzi bo kazdego przyjmuja na lvl2

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
NO TO MUSZE DOCZYTAC JESZCZE CHYBA :) :) HEHH i co jak robisz po 10 slowek to pamietasz 100 procent pozniej na koniec tygodnia leyus? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie wiem ile pamietam zwyczajnie jak pamietam to klikam ze pamietalem i powtorki robia sie rzadsze, niektore pamietam lepiej inne nie....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dla Mico i nie tylko :



:D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziengi dziengi to znak potengi

dobre

kurde przyszedlem dzisiaj do biblioteki i tu zaskoczenie przypomnialo mi sie kaszubskie przyslowie "grunt to prund"

ale jusz jestem bakonlajn obok mnie czesiek no normalnie prawie identyczny jak ja..
roznice :
- mam lepsza czapke z daszkiem
- ja mam czarne dziny i koszule on ortalion
- plecak mam nierozyebany
- waze z 2x tyle co on (a malo waze )
- pisze na klawce wieksza iloscia palcow niz 1
- nie bije ode mnie woda
- no i jestem pewnie z 15-25lat mlodszy

jaki z tego moral ? w uk nawet menel zna sie na necie
ale bez kitu powialo mi groza jak go zobaczylem i sobie uswiadomilem ze tak bede wygladal jak nie ruszed dupska

a nieco dalej jedna z moich ulubionych par

on angol widac ze slabo fizycznie ale poznasz po oczach ze umysl jeszcze ostry jak brzytwa, ona z 20lat mlodsza (czyli tez 50+) skosne oczy zadbana etc siedzi z nim i tam razem cos klepia

zauwazylem ze jezeli chodzi o tzw ebuy-wifes im starsze tym mniej sie smieja glupkowato a bardziej dostojne sie staja co jest w sumie dobre i powinny tak od poczatku sie zachowywac a nie jak kvrwa w filmach o chinskim imperatorze te jego kvrewki chi chi chi i klaszcza a sztucznosc tego smiechu powala na kolana ..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-31 12:18:35

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-31 12:20:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
szcytny cel


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium