SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140764

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
moim zdaniem wiatrowa jest gowno warta, wieje albo nie wieje, pala sie te wiatraki, ksoztuja w ch.... buduje sie je w ch..., szeca krajobraz, zuzywaja teren ktory mozna zabudowac, to rozwiazanie jest dobre tylko dla kraji ktore maja dlugie nabrzeza bo nie marnujesz ladu, i efektywnosc jest wypas, w kazdym innym wypadku jedna z najdrozszych energii, no moze nie az tak zle jak sloneczna ale nadal gowno

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
z chemia podbije, akurat nie mam pracy dowmoej bo skonczylem balansowanie rownana, bierzemy banalne rzeczy ale ja ich zwyczajnie nie kumam, jestem tepy z chemii jak nie wiem co :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ok ok powiadomki off matma :D do jutra :D albo do pozniej jak skoncze matme :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
w chemii czasami tak jest ze niema co kabinować nad reakcja bo poprpostu tak musi byc(wiem p******e jak mój nauczyciel) ale jak ma sie dokładnie opisaną reakcje i dokładny przepis jak to zrobic to sie tego nie da spiepszyć

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ok matma rozwalona, dwa zadania bo najpierw zrobilem jedno dal rozgrzewki zeby zobaczyc czy dobrze robie bo mialem odpowiedz z tylu ksiazki wiec moglem se porownac a potem domowe, banalnie proste, MARIUSZ nie musisz mi udowadniac ze studia tu sa banalne idac na nie, dam ci tylko dwa zadania z matmy ktore robimy na ROKU zerowym czyli na powtorce z matmy z zakresu a-levels czyli naszej matury i zrob to w czasie ponizej mojego

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a teraz ide tutaj ogladac se wyklady z chemii:
http://www.khanacademy.org/
maja tez z matmy wyklady i cwiczneia z matmy, mozesz se Pika porobic cwiczenia a jak ci jakies nie idize to kliknac w wyglad, bajer bo normalnie koles tlumaczy od zera, od dodawnia, ja tez na matme w LO nie chodzilem, zwyczajnie zanim poszeldemna studia wkulem ilemogelm przez kilka miesiecy, a reszte nadrabiam teraz robiac glownie zadania i spoko jest, z matma tylko trzeba w kolko robic zadania i jakos pojdzie, jak nie bedziesz robic zadan mozesz ja swietnie rozumiec a bedziesz robil bledy i oblejesz albo zapomnisz jak robic i mimo rozumienia uwalisz egzam

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
z matmy jak juz do czegos dochodziło to rozp*****lałem zadanie,ale musiałem mieć identyko jakis inny przykład.stary ja sie matmy nie uczyłem od 6 podstawówki

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no ja jeszcze w 8-mej sie uczlem w liceum nie moglem wychowawczyni dac satysfakcji przychodzenia na jej zajecia :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
hehe ja to miałem wojne z typem od histori(stary zapiziały komuch,pseudonim kapsel).zamiast z palcem w dupie mieć 4,to skończyłem z 2

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
potem ch**a goniłem po szkole az mnie wychowawczyni trzymała bym gnoja nie zap******ił,sie działo,ah... te lata technikum

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium