SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140805

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znalazlem cos takiego
http://www.crisis.org.uk/news.php/286/no-second-night-out
chyba tam zadzwonie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jedzenie rozdaja na seafroncie w okolicy kemp town co wieczor, nie pamietam jakie godziny, ale mieszkalem obok to wiem ze codziennie byli,

na london road masz federacje anarchistyczna wiem ze oni jak cos tez ci pomoga, i kilku zalogantow z polski sie tam udzielalo za moich czasow, wiec wiesz, nakieruja na najblizszy squat

Brighton to wypasione miejsce dla bezdomych, cielplo, morze, dwa oficjalne squaty, zarcie za darmo (w londynie wiecej takich akcji ale nadal) , anrachisci zawsze chetnie pomoga itd itp

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
obejrzyjcie sobie jest kilku Polakow :
http://www.bbc.co.uk/programmes/b00vtwp1 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzmi niezle w sumie zanim przyjechalem do londka mialem wlasnie jechac do Brighton

kurde a najgorsze ze jutro na takie mini rande-vous mialem isc

a co kto powiedzial ze Romeo nie moze byc bezdomny

kurde ..

masz racje Leyus z tym smierdzeniem i robota ale (dzieki dobru dezodorantu i kibla w bibliotece ) uporalem sie z tym jako tako dobrze ze mam chyba z 20 recznikow

ale stale dobrze by bylo normalnie sie wyspac .. chociaz ostatnio chlodniej to i dobrze sie spi bo sie nie paruje auto az tak


Mariusz - ja wiem , ale Ty tez







No nic ide dzwonic do agentury ze nie przyszedl mail ..
Bez pracy nie ma kolaczy a jak placa za probne dni to gitara
I te schroniska oblookam dzisaij przed kursem

Dzieki wielkie za pomoc

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-24 12:41:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ssuperman pusc mi pustego maila bo kuzwa usunął mi sie twoj adres mailowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903
odpisalem na @ druga.

Dowcip:

Siedzi koleżka przed lapkiem u mnie i pyta sie jak tu zrobic @?
ODP: Usmiechnij sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
agencja zalatwiona , papiery przeslane ale sie czlowiek czuje zmeczony tym mysleniem etc masakra a do tego jeszcze taka pogoda leniwa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
szadap ja dzis musze isc do pracy, zamienilbym sie na mycie w bibliotece jakbys poszedl za mnie :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt Ci nie broni iść do biblioteki i się umyć leyus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E hehehee ja bym sie zamienil to bym zarobil na kino i lody coby z nowa kolezanka pojsc

a praca nie za ciekawa chef de partie 47h/tyg

ja zaraz ide na klasyczne 4x double cheese obiad do maka a potem na kursss...

a potem wracam i ide zdac kolezance raport co zrobilem dzisiaj pewnie znowu bede siedzial do 10 jadl czipsy cukierki i generalnie chlonal wszelkie dobrodziejstwa Jej pracy

nawet mnie na kawe wczoraj zaprosila wiedzialem zeby reszte siana we wlosy zainwestowac a i bym zapomnial musze sie dzisiaj jeszcze gdzies ogolic bo juz jak to mi ktos kiedys powiedzial grizzly-beard sie powoli robi
e ehehehehehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium