SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141030

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Dlaczego polskie noworodki dostają dwa klapsy?
--- Pierwszy jak zwykle, drugi żeby oddał położnej zegarek.

Poranek w alpejskim kurorcie. Na taras wychodzi Anglik i woła:
- How wonderfull!
Wychodzi Niemiec i wzdycha:
- Das ist wunderbar!
Wychodzi Rosjanin i dziwuje się:
- Kak priekrasno!
Wychodzi Polak i stwierdza:
- K.u..r.w..a ja p.i.e.r.d.o.l.e

Trzech turystów: Polak, Szkot i Niemiec wybrało się w Alpy na wycieczkę. Niestety z powodu złej pogody wszyscy zaginęli, ratownicy po kilku tygodniach przerwali poszukiwania i w gazetach pojawiły się nekrologi.
Wkrótce w jednej z redakcji dzwoni telefon i z Hawajów odzywa się Niemiec z prośbą o anulowanie jego nekrologu!
Redaktor gazety krzyczy:
- Ty żyjesz!! Jakim cudem??
Niemiec opowiada:
- Zamarzliśmy i powędrowaliśmy wszyscy do Św. Piotra, który zatrzymał nas u wejścia do Bramy Niebieskiej i powiedział że jeszcze jesteśmy za młodzi żeby umrzeć, więc jeżeli Ubezpieczenie pokryje koszt 500 euro, może nas wysłać z powrotem na ziemię. Złapałem za telefon, porozmawiałem z moim agentem, zapłacił, a ja zażyczyłem sobie żeby wylądować na Hawajach. No i mam wakacje!
- Ale co ze Szkotem i Polakiem?
- Jak ich ostatnio widziałem, Szkot targował się o cenę, a Polak wysyłał papiery do ZUS-u.

Co dostaje Polak na swoje 18-te urodziny?
--- Twój samochód

Diabeł złapał Polaka, Niemca, Ruska i mówi:
Jak wasze członki będą miały razem 100 cm, to was puszczę na wolność.
Rusek pokazuje 50 cm...
Niemiec pokazuje 49 cm...
Polak pokazuje 1 cm...
Diabeł puszcza ich na wolność.
Rusek zadowolony mówi:
- Wy się cieszcie ,że mój miał 50 cm!
Niemiec mówi:
- Wy się cieszcie ,że mój miał 49 cm!
a Polak mówi:
- Wy się cieszcie, że mi stanął!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
coś nie trafiłes w moje gusta tymi kawałami

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
leyus, ze 3 dobre a reszta taka że mi wstyd przyznać że cię znam :D

Ale trenuj dalej, może dojdziesz do wprawy




Zmieniony przez - blase83 w dniu 2011-10-01 23:09:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Wraca syn z emigracji do domu, a ojciec mu mówi, że ma gnój wyrzucić.
- Syn na to: ŁOT
A ojciec: no ŁOT kurów, ŁOT kunia, ŁOT krowów.




Anglik przychodzi do pośredniaka z pretensją: "Nie mogę znaleźć roboty".
- "A próbował pan zagadywać z polskim akcentem?"


Rząd angielski wypuścił ankietę z pytaniem:
Czy polska emigracja jest problemem w Anglii?
35% respondent’s odpowiedziało: yes, it is a serious problem!
65% respondent’s odpowiedziało: absolutnie ku*wa żaden!



czym sie różni angielskie mieszkanie socjalne od polskiej często zalewanej piwnicy??
-wielkością grzybów na ścianie.




co mają wspólnego ze sobą rosyjskie prostytutki na polskich drogach i angielskie nastolatki??
-ogólnie niczym,wygląd podobny,zachowanie to samo,rosyjska prostytutka zarabia na dzieci a nastolatka dziećmi


WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase83 - opowiadanie tobie dowcipow to ma taka logike:

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
leyus, to były dowcipy? Koń by się uśmiał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
a zapomnialem musze opowiedziec jakis dowcip ktory smieszy Polakow w Polsce na przyklad cos gdzie ginie czarny, zyd i ruskii by cie podejrzewam smieszylo :D pogoogluje zeby trafic w twoje gusta :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Te swoje dowcipy to możesz koniowi opowiadać, ma dużą głowę to cię wysłucha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
twoje grypsy sa jak z dupy czipsy :D lepsze mialem w przedszkolu :D A nie tam o koniu jakies przypowiesci :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Masz mocne hasła jak uchwyt z masła
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium