SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141147

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze cos z tego bedzie

z firanka stare ale teraz chociaz cala polska bedzie znala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
generalnie to nie pamietam do konca skali, ale wiem ze [ponad 70 punktow oznacza wedlug nich ze jestes na poziomie native speakera i nie potrzebujesz zadnych kursow ang (ktore i tak sa na uniwerku za darmo!) wiec wypadlem nastepujaco (dzis przyszly wyniki wlasnie jak bylem na mature students orientation) :
listening - 73 punkty :D wiec twierdza ze nie potrzbuje

writing - 61 punktow level 2 czyli potrzebuje troche zajec zrobic ale nie tak zeby byla tragedia (tragedia chyba byla ponizej 30 albo 40 punktow ze musisz nasuwac pelne 16 h tyg zajec z ang)wiec znacznie lepiej niz sie spodziewalem

Pika - tu nie ma zameldowania wiec mozesz podac nawet adres slupa telegraficznego i maja obowiazek dac ci kontrakt czy co tam chcesz, albo adres sasiada, potem zajsc ze zle wpisales i mieszkasz ulice dalej ale narazie nie mzoesz zmienic ic zy mzoesz swoja poczte odebrac i tyle. Nikt adresow nie kontroluje :D Malo tego sa firmy oferujace ci wirtualny adres na Londyn, czyli ktos pisze do Londynskiego city do twojeje firmy mieszczacaej sie na jakiejs posh biznesowej ulicy a twoja poczta przychodzi prosto do tego zadupia w ktorym mieszkasz :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dzięki za info.przekaże to napewno

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus powiedz mi cos o tym ieltsie czy jak to z ang sie tam nazywalo .. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja teraz jakies ulta czy cos robilem zeby stwierdzili ile angielskiego mam wkuwac w trakcie studiow, ielts-a potrzebujesz zeby sie dostac na studia, zeby zdac ponizej 6.0 trzeba byc idiota (tak jak ja z pisania jestem,) a znam takich co ich akceptowali ze srednia 5.5 na studia. Wiekszosc kierunkkow wymaga 6.0, niektore 6.5-7.0 medcyna 7.0-7.5 to by bylo na tyle, zdac ponziej 6/0 jest ciezko, powyzej 7.0 tez jest ciezko

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie wczoraj znajoma sie uniosla etc jak jej powiedzialem ze to bzdura jakas bo chlop z litwy co nie umial po ang zdal i dostal sie na uniwerek..


na medycyne potrzeba chyba 8 tak mi sie wydaje ..

nie moge tego znalezc..

a juz kumam skale

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-23 15:57:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
na medycyne potrzebujesz tyle ile uniwerek zawola, ncl uni chce 7.0 susex uni 7.5 nigdy nie spotaklem sie zeby ktosc chcial wiece

ielts-a nie da sie nie zdac co anwyzej dostaniesz 1.0 w 9 stopniowej skali, 5.5 to praktycznie poslugiwanie sie na migi :D 6.0 to komunikatywny, 6.5 to dobry angielski, 7.0 to bardoz dobry, powyzej to hardcore :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a wiesz moze jak zrobic te A-levels ? czy tam w jaki sposob zabrac sie za nvq3 tak zeby byly one tymi a-levelami ?

generalnie chodzi mi o to jak to zrobic zeby mnie przyjeli

a wogule na te medyczne 5letnie jest student loan ?

czy tylko na pierwsze xlat a potem samemu ?
czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kuhwa mowie ci 5-ty raz :D:
1 jak amsz mature to nie potrzebujesz A-levels
2. Nawet jak jej nie masz lub z niewlasciwych przedmiotow robisz rok przygotowawczy do studiow bezposrednio na uniwerku lub w collegu i ci to licza jako a-levels, idz na uniwerek na ktorym chcesz studiowac i sie o to zapytaj

ewentualnie zrob jak Mariusz mowi ale to strata czasu i kasy imo

na medyczne masz dodatkowe finansowanie, juz nie pamietam ale w 2008 dawali tyle kasy ze masakra

Na przyszly rok beda przyjmowac wszystkich na wiekszosc kierunkow, ale medycyna ma wlasne interview, lepiej zakup roczna prenumerate pisam medycznego i sie wykaz bo nie bedzie lekko

idz na iznynieryjne przyjmuja kazdego :D wymagaja tylko 6.0 ielts :D generalnie wszystkie niepopularne kierunki sa lepsze typuj matma, fizyka, chemia, inzynieryjne, nie dosc ze latwiej o robote to i kasa lepsza bo mnie ludu to konczy

oczyiscie medycyna najlepsza ale mozesz miec problemyz przyjeciem

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie nie wiem wacham sie..

a narazie dzwonila do mnie slowacka agencja ze maja dla mnie prace na jutro ale musze zapralacic oplate 250euro

ja im na to nie ma problemu ale nie mam pieniedzy czy moge za tydzien-dwa jak je dostane.. on na to ale jak mam ci wierzyc ? ja mu na to ano kontrakt taki wyslij ja podpisze i bedzie git on na to moge zadzwonic do ciebie jutro ? ano no to do jutra papa

ale i tak nie licze na to
to wszystko takie z dvpy ze maskra wiecznie dzwoni ktos i cos nawija ze czy jeszcze zainteresowany sramto tamto a jak pracy nie mialem tak nie mam ..

nawysylalem znowu cv do ofert z jc w okolicy ale znowu pewnie bedzie to samo milion telefonow i jedno wielkie NIC
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium