SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140754

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
hehehe jak smolen co robil w fabryce babek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
kolejny dzień kolejne wyzwania.k***a uwielbiam ten kraj bo trzeba być wszechstronnym

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pika a szczęśliwszy byłbyś w PL? jeśli tak to czemu siedzisz w UK?
mi mimo że ten kraj ma swoje plusy i minusy to się generalnie podoba, jakoś potrafię się tu odnaleźć, powiedziałbym że idę do przodu, się kształcę, rozwijam, powoli dorabiam. Ciebie to tu chyba wk***ia że nikogo nie rozumiesz - a na to jest prosta rada - wywal dekoder polsatu, kup sobie freeview, kup repetytorium z języka angielskiego, jakiś mały słownik do 5-10 tys słówek i się k***a ucz języka i wtedy nie będziesz narzekał że pójście do ASDY po zakupy jest wyzwaniem na miarę wyprawy na Kilimandżaro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
brawo Marian! nawrocony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
a wiecie cos na temat ankidroid??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a Ty redhand też się ucz języka
jak widzę tych drajwerów co do mnie przyjeżdżają, jak wchodzą do biura to tylko coś mrukną pod nosem i powiedzą "sri palets" (to już lingwiści są, bo przeważnie nic nie mówią tylko jak głuchoniemi podają papiery od razu) i dają papiery do ręki, a jak się po polsku odezwę to od razu zaczynają w powietrze k***ami i ch**ami rzucać (chyba z radości że ktoś ich bełkot zrozumie), łapami od razu machają (może mają ambicje jak Dedal i Ikar) i mało co atramentu z kałamaży nie powypijają (chołota wszystko wypije ), czasem mi wstyd jak ich widzę
takie jest tylko 20% jakich spotykam ale to autentyki

czasem zdarzy się kierowca Polak naprawdę na poziomie i języka się uczy i zachować potrafi, z takim można pogadać i chłop spokojnie poczeka bez nerwów i stukania butem w ścianę (też autentyk)


Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2011-11-30 23:43:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Mariuszu ale ja telewizji nie oglądam bo to zło(dobra w Polsce ogladałem trudne sprawy,dlaczego ja i moim zdaniem hit nad hity pamiatki z wakacji k***a te programy to jest miazga,o i obejrzałem z 4 dzienniki bo szukałem siebie)nie mam problemu z dogadaniem sie z ludzmi ale jak wiecie orłem językowym nie jestem bo zawsze miałem obce języki w dupie(no ale ch** szara rzeczywistość mnie dopadła) Powtarzam po raz juz nie pamiętam który ze jestem tu dla starej. no i najwazniejsze no k***a jasne ze byłbym szczęśliwy bedac w Polsce bo mam tam dużo dużo do zrobienia,a apetyt na powrót zaostrzył sie po ostatnim pobycie w kraju.tylko robote musze znaleźć powyżej 2500 zł,ale juz podjąłem stosowne kroki i moze wyp******e z tej chooyolandii przed lutym.zara j**ne plusy i munusy angli

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ankidroid uzywam, wypas do wkuwania slowek w windzie, ponad 800 juz wciagnalem z hiszpanskiego

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sie zagadałem i wogóle niechce mi sie plusów i minusów wymieniać

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium