SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141102

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
no, prosze jestes jednak, a ja myslalem ze cie zbanowali, btw wrzuc cos u UPR jak mozesz lub masz cos na nich :P hehe z gory dzieki

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
a co mam mieć na nich wystarczy wejść na strone Ozjasza Goldberga i poczytać co tam mu w bani świta

tak wiem leyus sympatia która siebie darzymy na wzajem jest nie do opisania

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
stare powiedzenie mowi, ze kto sie czubi ten sie lubi

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
rohlik trolu daj znać bo nie mam jak odbić

no przecież każdy wie że leyus to hedonista

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
donek musi mieć stalową psychikę, że 100 ludzi śpiewało na niego takie piosenki i to go nie ruszyło
też go nie lubię, ale jak mam wybierać między nim a kaczyńskim to wybiorę mniejsze zło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Donek wiedział że pośpiewają ale mu nie przyp... to czego się tu bać. Zza kolegów, w tym przypadku BORowików można sobie pokozaczyć dowoli

U nas nie ma mniejszego zła, są tylko miglance wybielani przez media i ci nielubiani, wszystko jedna hołota albo nawiedzeni. Myślą tylko o kolejnych wyborach, albo o tym co się nie udało 20 lat temu, a powinni się zastanawiać co zrobić żeby za 20 lat było lepiej i w tym kierunku ustalać plany. A tymczasem mamy zielone wyspy, tysiące kilometrów autostrad w 2 lata, stadiony na które i tak nie będziemy wpuszczać kibiców oraz cały pęk tematów zastępczych do podania w mediach jak tylko ktoś się zająknie na temat nieudaczności "polityków".
A jak widzę te wydmuszki których poglądem jest sprzeciwianie się poglądom kogoś innego, to kuhwa rzygać się chce panowie, głosować na nich to jak oddać moda na forum leyusowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
stfu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blase gdybym mógł dałbym Ci soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Odbiłem za dobre chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tak samo jak blase ale z innego powodu że u nas niema mniejszego zła.kalkstein czy donek to to same plemię z tej samej Fundacji Batorego którą utworzył mój ulubieniec G.Soros

zresztą kalkstein razem ze stoltzmanem jaruzelskim kochne i resztą agenturalnej czerwonej świty w magdalence rozkradli Polskę,wystarczy poszukać fotek i od razu wiadomo co gdzie kiedy a nawet co chlali przy kwadratowym stole.

http://urbas.blog.onet.pl/Polityczne-poczwarki,2,ID417209236,n  czasem kolesiowi uda sie coś napisać ale ci co chcą to niech dalej popatrzą na główna poczwarę

blase jak sie ogląda reklamy witaminy c i innych leków??

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-06-25 13:33:55

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-06-25 13:38:30

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium