SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140761

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
http://conradicto.wrzuta.pl/audio/46lNY5zg4uV/buldog_-_v_rozbior_polski 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tak z ciekawostek to janek wiśniewski nigdy nie istniał.koleś miał na nazwisko Godlewski.w czwartek jade do mojej byłej roboty książkowej.misje musze wykonać

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Jeszcze leyus dorośniesz do ligi 80hpwzanmw, na razie obrałeś właściwy kierunek musisz tylko wytrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie dorosne, nie ma ch... we wsi, rozumiem 80 h pw za 20f/h ale nie za kuhwa nmw, no chyba ze bym w robocie mogl spac i by mi za spanie placili :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Jeszcze nie dawno nie rozumiałeś jak można pracować więcej niż 16hpw, apetyt widzę rośnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ch... nie rosnie, flexible hours do studiow dostalem, kasy mama tyle samo albo mniej robiac wiecej, ale flexible to flexible nie musze wkoncu sickow dzownic bo kurs w collegu/uniwerku a do tego normalnie w pracy 2-3 h dziennie moge czytac co chce

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
już zaczełeś studiować? tym razem ci niespodzianek nie robili?:)

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jutro mam language assesment, a 26-tego pierwszy dzien, niespodzianki robili, ale teraz sie wkur..... i normalnie doznwilem co 3 dni i darlem po nich ryja przez telefon, mysleli ze mi glupim 1200 zamkna ryja, ale Piotrus nie odpuscil.... w miesiac walnalem ze 4 skkargi pisemne, w tym do ogranizacji nadzorujacej ich organizacje, dzownilem, bluzgalem, dzownilem bluzgalem, w koncu sie zalamali i stwwierdzili ze dadza mi co mi sie nalezy , dziekujemy dowidzenia, ze spokojem fiansowym (wzglednym ) rozpoczynam studia, jeszcze najlesza akcja ze w tym samym czasie co student finance swirowalo to mi zasilek mieszkaniowy zamknal dodatek, w sumie na nich leje bo to w Ncl GROSZE ale dorzuce im do pieca.

Na szczescie ncl uni zachowal sie bardoz ladnie i miesiace temu dal mi unconditional offer wiec o to bylem spokojny, bo mialbym nerwa jakby mnie do ostatniej chwilii trzymali jak sussex uni zeby na miesiac przed zmienic zdanie, sussex uni to ch.u.je :D Dzieki temu ze mnie wykiwali to mi w sumie na dobre wyszlo, unioslem sie honorem ze na brighton uni nie pojde bo gorszy mimo ze dali mi unconditional no i w tym roku zaczynam na znacznie lepszym uniwerku pod wzgledem mechanical engineering i bede ostatni generacja na nizszym fee co za tym idzie za 2-3 lata nie bede mial konkurencji zbyt duzo :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
za 2-3 lata jak się ludzie wykruszą to oni będą ściągać qualified indian enginers :P

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wiekszosc indyjczykow nie jest zainteresowana, mam kolege ktorego tato jest inzynierem w Indiach, robi na miejscu dla brytyjskiej firmy, zarabia tyle co w uk delektujac sie lepsza pogoda i jedzeniem wiec po co im to UK

spotkalme niemieckich inzynierow ktorzy tu robili bo brytyjskich nie bylo (spalarnie smieci budowali) wiec jakos nie wydaje mi sie zeby tu byli dlatego ze sa tansi

pozatym nie wydaje mi sie zeby brytyjczyk kiedykolwiek zatrudnil kogos z poza eu predzej niz kogos z eu, z enie wspominajac ze wlasny uniwerek beda cenic wyzej,

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium