SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141081

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ickumba

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mojzeszumba :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
cicho goje bo sie wyda a wtedy będą zamachy bombowe alkaidy(zawsze sie mogliśmy mylić że osama nie zyje)

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wy mi lepiej powiedzcie czy powinienem spamowac czy dokonczyc prace domowa z matmy i projekt?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dbamy o ciebie.spamuj

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta ale jak zrobie dzis prace domowa i skoncze projekt to jutro rano moge sie wyspac i tak dalej a jak nie to ch** bombki strzeli

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
znajdź sobie jakąś dobrą koleżankę albo zapłać komuś za odrobienie.ja tak robiłem na studiach i pod koniec technikum

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
po co? jak utkne na matmie teraz to nigdzie dalej nie dojde, mam juz ziomkow co googlowali zadania, jasne wygooglowali praca domowa 100% zaliczona, liczy sie jaki 10% zaliczonego materialu wiec na egzaminie z matmy musieli TYLKO 30% ustukac zeby zdac, i stukneli 7%!!! Z matma jest tak ze jak nie zrobisz to jestes w dupie. Co innego z projektem ale juz skonczylem pisanie o low-energy buildings i teraz musze tylko plakat i prezentacje zrobic w power poincie. Warezz pisal ze bede rozczarowany poziomeme studiow, nie wiem czy lespza uczelnia niz jego czy to ze inzynieryjne , czy ze wykladowcy to nie anglicy (rosjanie, francuzi, szkoci, rzadko kiedy anglik sie trafi) ale nie jestem, jakbym nie robil zadna na bierzaco juz bylbym w dupie z mechanika i matma tak jak jestem z termodynamika :D na szczescie egzam z termo i mehcaniki jest laczony wiec styknie zrobic jedno zadanie z termo i wybrac se 3 z mechaniki, tadaaaaaa

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
energooszczędne chatki??stary poziom technikum dobra z matmy zawsze byłem noga.jaki nauczyciel taki uczeń.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus, a może to nie poziom studiów wysoki?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium