SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141137

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
buehehehhehee jak was czytam to spadam z krzesla :D ja dzis pierwszy dzien na uniwerku i mam juz legitymacje studencka :D

Mico - szukam ci tego numeru ale w kom go ne mam, musze poszukac w dawnych dokumentach musialem go tam wrzucic, albo na starej karcie o2 ktora mama z moich marianskich czasow, pomysly na dziary konkret tylko ze w opcji a musza od akumulatora isc dwa kable az do dupy i wtedy napis: laduj mnie! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiadomo

ale kabel do ladowania wlasny tylko wytyczne gdzie i pod jakim napieciem ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
napisz jakiś esej jak było pierwszy dzień w szkole, czy poznałeś nowych przyjaciół, po ile jedzenie w stołówce itp., jeszcze dziś jestem skazany siedzieć w domu :P więć musze jakoś nadgonić ten dzień :P hehehe

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
eli99x - co mam pisac, jak sie nic nie dzialo, test z ang, sami imigranci wiec dupy konkretne, no niektore za bardoz zamaskwoane :D mowie o tych niezamaskowanych :D potem wyrobilem legitke obgadalem kiedy mam czesne zaplacic i tyle, nie wiem co tu opisywac LD A of korz tylko ja i jeszcze jeden czesiek nie mielismy na test z agn dlugopisu :D Oglnie studencka nuda dopuki sie impry nie zaczna :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze z 20min i spadam chyba.. ten smrod mnie powala ..

a sie schizuje ze moze to ja .. ale chyba nie bo co zawieje to jakby walilo bardziej a wieje od mietka przy stoliku .. hmm..

juz sie obwachiwalem jak pies z 30x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
jak wyglądał wasz test z angilka?

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus ile ty masz lat tak z ciekawosci ? bo ja sie na studyja tez wybieram ale nie wiem kiedy sie tam doczlapie wkoncu ani co bede studyjowal


zwijam ..

jak bys znalazl ten nr fajnie jak bys podrzucil kurde tak tu wali ze nie moge juz wytrzymac bez jaj .. masakra ..

czas na czisa potem wbic sie na herbate i dowiedziec sie co z ta praca .. ehh ..


Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-21 18:55:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403043
Leyus ma 17 lat, pryszcze, siedzi na necie od 5 lat czyli od kiedy do jego wsi dociągnęli kabel, ogólnie to jest bardzo zadowolony że go rodzice zrobili i może trollować w odmętach netu :D
Co jakiś czas ktoś się nabiera na jego opowieści z wojaży ściągnięte z innych for i bywa zabawnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
eli99x - najpierw listening przez 45 min i wydawal mi sie trudniejszy niz ielts potem writing jeden essay na 250 wyrazow, ale to i tak tylko assesment zeby ustalic ile godzin masz angielskiego sie uczyc i jak, egzam z ielts-a musisz zdac zeby sie dostac, a to to tylko dlatego ze oni wiedza ze w niektorych krajach zdanie ielts to banal wiec robia zeby zmusic na pierwszym roku tych najslaniej przygotowanych do nauki

Mico -27 lat, jak znajde numer to ci wysle, ale bede musial sie naszuakc

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium