SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141033

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mam aspiryny

bambi kiedys pisal ze jak go lamie to 3g vit c wali

vit c mam i paracetamol i chyba jeszcze jakas kodeine

"sciogoj galoty byda cie klupoc
"

fajna malolatka przyszla sie uczyc sama do biblioteki

wyglada to conajmniej nienaturalnie..

a wogule jakis czas temu ide sie przejsc i siedza 3 malolatki i slysze rozmowe:

- look on this guy
- shut up
- hes living in the car
- shut up
- but a nice tho
- shut up

i sobie pomyslalem ehh zebym byl tylko mlodszy .. i nawet w sumie sie nie odwrocilem





pika 1.05

0.25 - pewnie inspirowane bumerangiem

wogule jak ona mowi to ma taka mine jakby jej cos smierdzialo ..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-29 18:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
niema co smigać na kodeinie.kofeine lepiej ***nij ale chyba paracetamol ma juz dodatek kofeiny.wiec działaj

stary ze ty masz jeszcze homor to cie podziwiam

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"wiesz co zadziwiasz mnie jak na tak gruba swinie to malo sie pocisz"



staram sie jak moge nie tracic humoru

co mam siasc i zaczac rwac wlosy z jaj ?



Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-29 18:30:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
raz sie umówiłem z babką(dawałem w gaz ostro)juz przyszedłem na*******ony ale nie było widac tego po mnie.zaczęła mi robić jakies durne testy i *******iła o sobie takie bzdury,ze wypilem swoje piwo.wypiłem jej piwo.zamówiłem kolejne piwa.znów wypiłem swoje.wypiłem jej piwo.wysłuchałem i tak miło spędziliśmy czas

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to najlepsze spotkania damskomeskie w moim zyciu :

- pijemy na plazy pod murkiem (tam gdzie kiedys ci lysi i ci kudlaci pili ) dobilismy sie z jakimis od tak poznanymi ludzmi wracamy, wychodzimy z kolejki ja mysle no jeszcze chwila a ona jep!! mi spawa po butach ale sie nie obrazilem..

- wsiadam w kolejke, wypadam z kolejki jestem u niej i to tyle z romantyzmu w jasnym celu jechalem

- przychodze z kumplem ja juz ledwie mowie oczy jak draculla nie zrozumiala jak mam na imie.. potem spedzilem z nia 2lata

ze nie wspomne o paru przypadkach typu :
domowka tetni.. domowka zwalnia.. zamula ale jeszcze jest jak polac.. hmm.. czy ja poslalem lozko? wchodze .. a tam lezy i czeka na mnie .. jak czeka to czeka moge wrocic na kielona

ale randki takie jak piszesz tez mialem poszlismy na plaze .. kupilem 10 piw .. wypilem 8,5 wysluchalem historii niejednego zycia do tego nawet o jakis bylych etc (dobrze ze jedna sluchawka byla w uchu ) no i wiadomo "eyes on the prize"

wytrwalem..

ale moje najulubiensiensze wspomnienie to :
- daj reke .. po co ? no daj.. ale zimna.. (tu wklada moja reke miedzy uda) ja na to ze jestem z polski mi mrozy niestraszne pale papierosa .. znowu bierze moja reke wklada pod stanik i mowi z mina nauczycielki "ale tylko po to zeby nie zmarzla!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
hehe ja miałem lepsza jazde.sopot,stan agonalny,każdy krawężnik mój,kumple jeszcze w miare człapali.i nagle podnoszą mnie 2 babki(nie wiedziałem co sie dzieje)i pada hasło od nich bawimy sie dalej.odrazu moje łapki zawedrowały do stanika jednej z nich.hrhrhrwniosły mnie do 70siatki.troche otrzeźwiałem.czas na parkiet przyszedł.dobierałem sie do mini do góry zamiast od dołupotem razem polecieliśmy na glebe tu mi sie raczej film urywa i budzi mnie telefon od nich;
babki-do kogo sie dodzwoniłam
ja-a kto mówi
babki-bawilismy sie wczoraj
ja-????

patrze na kumpla i odrazu słysze.umawiaj sie to te.obydwie obrabiałes

babki-to wpadnijce

ugadalismy sie.siata chalania kupiona to to bawimy sie dalej.kumpel zajarany opowiada mi co sie i jak działo i ze sa za***iste.wpadamy na osiedle a tam widze hipopotama i zlutowane zeby.checi do zycia mnie opusciły

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-09-29 18:58:52

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to elegancko widze pika bawic sie lubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
z rozrywkowej dzielnicy jestem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja kiedys w podobny sposob sie zakolegowalem z jedna z bielskobialej bo wpadla na plaze potanczyc , a potem sie okazalo ze ona tam barmanka/fotomodelka/starterka imprez etc chyba z 2lata co sie skulem to chcialem jechac do bielskobialej


a wogole tak z ciekawosci gora czy dol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
co wy tu kuhwa *******ice, podsumowac wasze wypociny mozna dwoma linijkami mojej madrosci zyciowej:

PO CZYM POZNAC ZE KOBIETA MIALA ORGAZM?!!?!?!

A KOGO TO KUHWA OBCHODZI :D

No to teraz cos odemnie co sie wam moze faktycznie przyda a nie kuhwa *******y jak ja zagadac i jak ja smyrac:
http://www.blowjobstips.com/killer-blow-job-tips-how-to-give-a-hummer.html
Mialem gdzies video jak wykonywac hummer blow job ale mi wsiaklo artykul jest jasny :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium