SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140851

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co słyszałem to mordowali i jest to wiadomość od kogoś kto tam mieszkał, z tym że nie mówi się głośno za co. a powodem było to że jak armia radziecka weszła do jedwabnego to żydzi wysypali tych którzy walczyli w 22 roku i tych armia radziecka rozstrzelała, więc jak weszli niemcy to polacy wzieli sprawy w swoje ręce - to jest opowieść człowieka z tamtych oolic który już niestety nie żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
pika gdzies tam na necie byla raz lista korporacji ktorymi zydzi wladaja i uwierz mi ze predzej bys wymienil ktore nie sa :) np nestle jest,nestle to jest powola w spozywczaku rzeczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
Mariusz, ja tam pier.dole terapeute mnie nie stac :) nie boli mnie caly czas i naciagnie na pakerni pomaga wiec mysle ze przy tych faktach mozna by wykluczyc ze staly uraz tylko cos to powoduje moze te zwisy z obciazeniem pomiga..moze d-ball 100 tabletek slyszalem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrobisz jak uważasz, jak dla mnie zdrowie jest bezcenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
1 niemcy wpadli.2 ruskie wpadli3 niemcy juz nie wpadli to tak samo jak opowiadania borowskiego tak wujka tego borowskiego z kgb oraz najgłośniejszego weissla z bartoszewskim na czele,czyli bzdury na bzdurach

ps.już nie wspominając o opowiadaniu anny frank(a raczej jej starego co dopisał pół ksiażki)

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-28 23:33:00

poszukuje tematu wyjaśniającego dlaczego po melatoninie ma sie pop******one snyi hooy nie moge znależć.moze macie gdzies zachomikowany link czy coś

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-11-29 16:42:30

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
dla mnie tez bezcenne, ale jak nie pakernia to przy moim intake kalorii za 5 lat gastroskopia murowana :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
macie :



a jak macie swoje madrosci to moge wam wrzucic jeszcze wiecej zadan ale na pierwszym polegliscie mozgi kuhwa :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


Pikaczumba sciagnal se bombki na choinke z niemiec :D szpan :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
no i hooy bombki strzelił zj**ałeś mi świąteczna niespodziankę dla was

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium