SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140762

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Zobaczcie jakie przezycia ma nasz moderator w UK:
http://forumzn.katalogi.pl/porywają_mnie_od_3ch_tygodni-t13778.html
O dziwo zbieznosc z moimi i do tego ja musialem uciec do PL przez to ;)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ucieklem do islandii, potem w islandii ufo mnie znalazlo, wiec siedze w irl, szkoda nerwow z ufolami, pozatym to napewno sa zydzi z modadu mariusz mieli dlugie krecone pkesy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Zostałeś zabanowany przez lesnyjegor na forum Forum Zjawisk Niewyjaśnionych

Powód :multi Mariusza_1979

Do dnia: 4749-11-21 13:52:43
Buehehhehehehehehehehehehhe

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahahaha:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
To nie tak dlugo, 4749 rok juz za rogiem nawet nie wiem jak mi 2011 zlecial :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrwa ale sie rozpisalem i nic nie pokazalo

ok pisze jeszcze raz

eli - wielkie zieki za wszystko przeslij adres to posle Ci kartke

ogolnie pracuje jako picker czuje sie jak uchodzca z libii i mieszkam za cene shared room w 3pokojowej przerobionej z 4ro pokojowej chacie z dzikim szalonym kurdem ktory od czasu do czasu ma dla mnie robotki cash in hand za 30/8h typu podaj mlotek/spal smieci/umyj sciane

palny wielkie jak to co roku ale juz tydzien nie pale papierosow i ogolnie mam plan rzucic i nie dotykac wszystkie goowna i wrocic do tego jak to bylo jak sie 12 lat mialo

gwiazdka jedyna taka w moim rzyciu godzina 12 ide przez miasto z 2ma znajomymi ruskami w glowach "aj em flajing maj spejs roket" przed oczami ehh szkoda gadac (a na wikipedii pisali ze to prawie nie szkodzi goowno) siadamy na lawce dla zlapania tchu i widzimy jak idzie pewien angol zrobil 3kroki przez chodnik i j** gleba wypadly mu 3 paczki czipsow z rak i na czworaka stara sie je pozbierac.. udalo mu sie .. podnosi sie i .. j** druga gleba .. poskladal sie zauwazyl nas 1,5m od niego usmiechnal sie do naszych czarnookich trojkatnych ufopodobnych mord i mowi "christmass innit ?" ja mysle kvrwa swiat zwariowal .. ziomek na to "he had his own space rocket time to go.."

gdy ten dzien sie skonczyl podziekowalem niebiosom za zdrowie i postanowilem ze to juz wszystko pyerdole..

dodam ze ta piosenka ma wiele prawdy w sobie ale nie rzycze nikomu aby sie o tym przekonal heh





szczegolnie "all systems gone priper for zaunkdaln.. 5-4-3-2-1- ODPLAST !!"
"flaj olej in maj spejs roket ju not nid put mani in maj poket.. "

bo wiesz ze juz nic ci nie pomoze..

masakra..

i tak przez 12h ..

co za film ..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2012-01-03 14:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kult - widzialem ten film, moral jego jest taki "jak nie wiesz co to to nie wpyerdalaj" bylem bezdomny w zyciu i robilem to i owo i doszedlem do wniosku ze trzeba znalezc sobie jakies mile zajecie i sie jemu oddac a nie rozmyslac i rozmyslac i nic z tego nie ma poza straconymi latami .. swiat jest skonstruowany tak a nie inaczej i trzeba sie z tym pogodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Siemasz Mikołaj

Mariusz trochę za dużo czasu przed komputerem siedzi

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema siema widze dalej walczysz z opozycja :=D

a ja tutaj wysluch**e jakis bzdur nt koranu etc ale za to zyje taniej i lepiej..

a wogule uslyszalem od omara "you are a good lad but u have very bad friends" i zrozumialem ze cos w tym jest Mama mi mowila Tata mi mowil wszyscy mi mowili a ja dopiero teraz to zrozumialem ..


Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2012-01-03 15:07:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jaka tam opozycja to juz prawie centro lewico prawicajak tam forma??

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium