SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141130

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze dla pika wiek nie gra roli, milosc wszystko wybaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo okazala sie baba z ujem i teraz pika lezy na intensywnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wszystkiego naj z nowego roku, moje postanwoienie to wrocic na forex o ile starczy czasu w drugim semestrze a moze nie starczyc ale postanwoeinie jest wiec powiadomki off i czytam ile wejdzie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moje postanowienie to wrzucić w commodities 500 funtów , zarobić ze 1-2 mln funtów tym sposobem, kupić dom semi detached albo detached, ustawić rodzinę w PL, kupić jakieś toyota yaris i żyć bez finansowych problemów, jeździć do pracy i cieszyć się przeciętnym życiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde kazdy ma jakies marzenia a ja nic chyba dlatego ze to wszystko jest uja warte pieniadze to nie wszystko panowie, ale wszystko inne to uj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pieniądze to nie wszystko....ale nic co jest coś warte nie zdobędziesz bez nich amen

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i tutaj sie mylisz i to bardzo, osobiscie w zyciu nie mam marzen, mialem , spelnilem, i z kasa i bez niej, sa rzeczy ktore mozna zdobyc bez kasy ale czasami trzeba byc sku.r w y sy nem, wiesz jak jest. W sumie w zyciu juz nie mam nic do spelnienia, moze jestem minimalista, albo mam depresje to w sumie wszystkiego czlowiek nigdy nie przezyje i nie osiagnie chocby zyl 500 lat, ale to moze kwestia co chcemy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Pytaj trzy rzeczy które można osiągnąć bez kasy.czekam

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pieniądz jest ważny ale nie najważniejszy. ale leyus ma rację, bez kasy wielu marzeń nie osiągniesz. z biegiem czasu patrzę na kasę inaczej ale nadal jest ważna

kiedyś myślałem że fajnie by było mieć duży dom. z siłownią, pokojem z barkiem, stołem bilardowym, basenem, plus moim marzeniem był db9. dziś patrze na to inaczej. taki duży dom oznacza że nie masz po co z domu wychodzić. kolejna sprawa, bogactwo tego typu sprawia że nie masz prawdziwych przyjaciół. prawdziwych a nie k**** które czują kasę, bo takich znajdziesz łatwo, albo ludzi którzy z tobą trzymają bo wypada żeby bogaty z bogatym się trzymał

dziś dla mnie się liczy: zdrowie moje i rodziny, dach nad głową, praca którą lubię, oszczędności które w przypadku problemu pozwolą mi przeżyć (np utrata pracy, choroba, kalectwo itd)
dziś chciałbym mieć małe nowe autko bez kredytów (nawet toyota IQ styknie) i dom 3 bed bez mortgage plus jakieś 20 tys odłożone na czarną godzinę. do tego praca którą lubię i nic więcej nie trzeba. tak żyjąc z jednej wypłaty w razie biedy rodzinę utrzymam

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-01-01 16:07:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przyjazn , ale prawidziwa, milosc, respekt - to mozesz "zdobyc" a raczej wypracowac bez kasy, te rzeczy jak i wiele innych zaleza od Ciebie i jakim jestes czlowiekiem, Pozatym studia za darmo choc wiem ze powiesz ze trzeba zjesc, ubrac sie i dojechac, ale sa za DARMO i nie zaplacilem ani jednego centa za stduia, wiele jest przykladow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium