SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141045

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ta pani była nie dożywiona i pewnie łykowata też.kicia sie nie najadła

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
była w sam raz na starter:D

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
pika nie udawaj, żebyś nie poszedł, pewnia lepsza niż te twoje krawężnikowce które cię zarwały

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
posiadacze tescoko CC nadciągają, trzeba szybko spama kończyć:D

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
roz pier doliłem całe age of empire 3,jestem hardkorem


no wiadomo że lepszy taki chuderlaczek niż te co mnie zgarneły z ulicy,no ale jakoś dziwnie sie patrzy na ludzi co mają w łapie tyle co normalny spamer z sfd w nadgarstku

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-10-03 02:11:16

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a age of empire 3 oba dodatki też grałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema

o widze ze Mario sie odnalazl

ogolnie :

Leyus - wiekszosc tych kawalow slyszalem o rumunach tymniemniej kilka bylo naprawde niezlych

Roksana - nie czyta nawet wrzucila ten sam co leyus

Przypomnial mi sie kawalek jak bylem pierwszy raz na pierwszym semestrze studiow non stop sie przy nim uczylem w piwnicznej silowni z kolegami i kolezankami to byly czasy 19l na karku 2g w kieszeni 2 pod dywanem bongo zmontowane z 5l butli po wodzie i rurki zrobionej z trzonka tego odpychacza do rur(srednica troche mniejsza od odkurzaczowej) pospawane na plasteline i wosk pare dupeczek pare krzesel laweczka karty konkurs wyciskania/martwego.. kosa taka ze na klatce schodowej wygladalo jakby pozar byl piwko paczek .. ehh..

a jak sie chcialo cos ze sklepu to sie robilo tak ..

memory - find :
- ej wpadasz na butle ?
- no kvrwa gdzie jestescie ?
- w biurze, ej to wez jak bedziesz szedl kup jeszcze ...



piekne czasy bede mial co wnukom opowiadac






ogolnie moja sytuacja plasuje sie tak :

- prace moge zaczac od czwartku
- jutro mam otrzymac 110f zasilku
- oraz 30f na koszty przejazdu od anonimowego darczyncy dzieki jeszcze raz

za chate musze wyyebac 220f (hotel pracowniczy jakis 120/2tyg 100depozytu)

wiec musze zadzwonic dzisiaj do socjalnych agentow (numer juz mam) i sie dowiedziec czy za 10f/dzien by mi jakis przytulek narvchali na tydzien

no i jako ze nie mam z czego zadzwonic ide do housing centre skorzystac z tel

no i narazie laduje baterie przed rozmowa .. juz mi sie nie chce , nienawidze rozmawiac w takich sprawach.. zjadlem 2 kanapki wypilem 0,5l budyniu ~ 1200kcal i spiacy sie robie ..


ale bym chcial zeby to wypalilo .. wkoncu bym sie wzial za siebie bo juz sie zapuscilem bardziej niz mocny z dopingu

no nic jeszcze pare kawalow przejze troche neta poslucham muzyki i ide




a swoja droga bylem tam ostatnio dzwonic w sprawie jsa i jak zwykle wita mnie pani co za biorkiem siedzi caly dzien i nic nie robi pije kawe/herbate.. gdy nagle z zaplecza wychodzi druga rozyebalo mi to konstrukcje jak jakis relikt PRL-u w UK

nie wspomne o tym ze te panie jak wszyscy pracownicy socjalni sa tam tak potrzebne jak dzika swinia w salonie ..

lepiej jakby zrobili automaty a panie wyyebali na zasilki przynajmniej oszczednosci by jakies byly.. to samo te kvrwy z jc, nic nie wiedza, nie znaja prawa nic kvrwy nie wiedza, ze nie wspomne o tym baranie z recepcji co caly dzien daje kartki i mowi ludziom zeby dzwonili z tel. na hvj ten tam ?

ogolnie to ..

.. kvrwy yebane i tak powiem

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-10-03 11:37:46

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-10-03 11:43:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Mico - który wkleiłam ten sam??
Sytuacje masz za***istą. Bo ja mam 600euro na debecie i za 2 dni muszę zapłacić 700 za chatę, a więcej debetu nie mogę wybrać. Kupiłam wczoraj auto a jutro wypłataaaaaaaaaaa

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak na razie wersje bez dodatków rozpykałem

cholera tylko nie moge rozpracować strategi na poziomie expert w normalnej rozgrywce na wszystkie narodowości

miko widzisz w Polsce to usłyszysz w urzędzie tak albo nie a tutaj jest weselej

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pika obczaj gierkę world of tanks - dla takiego nazisty jak Ty mają tam nawet niemieckie czołgi
ja dziś tę grę zassam
http://www.worldoftanks.eu/


jak lubisz grać nazistami to polecam battlefield heroes: http://www.battlefieldheroes.com/en/
jako frakcję wybierasz nationals (i mozesz se wyobrazac ze strzelasz do zydow w czasie powstania w getcie Warszawskim, albo do Piłsudczyków bądź AKowców, względnie do leyusa, czy kogo tam jeszcze winisz za upadek Polski ) a potem masz 3 klasy postaci, komandos, zolnierz albo gunner
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium