SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140757

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
hahhahhaa taki flat w londku za 700 :) bym nawet nie wyslal zapytania :) nie ma numeru tel nie ma mojego zainteresowania

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
masz tu o tym wiecej :
http://news.bbc.co.uk/1/hi/england/london/7648092.stm 

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wielkie Leyus i Lordknaga

to wyjasnilo mi wiele , tymniemniej moj polski nos swedzial mnie od poczatku

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-07 19:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wogule mam jeszcze jedna prozbe o pomoc , mianowicie co potrzebuje w job center zeby dostac jsa ?

mam p60 z tego roku , mam rowniez kwit ze juz nie pracuje z obecnej pracy co jeszcze powinienem wziac ze soba?

ale mialem pogawedke z managerem nt tego ze bede jednak zmuszony posiedziec nieco dluzej no i stanelo na tym ze nie bedzie zadnych krzykow tylko mam go informowac na bierzaco o rozwoju sytuacji i ze przyjedzie regionalny menago jakos w tym tyg i on moze juz nie byc taki uprzejmy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra juz wiem

a mianowicie wiem ze :
- nie ma co dzwonic do jobcentre bo oni nigdy nie odbieraja,
- wniosek najlepiej wypelnic online (done)
- podanie o housing benefits ma 54str (almost done)
- podanie o housing benefit trza wypelnic z typem co ci bedzie wynajmowal
- zlamasy niektore maja na ofercie no dss
- krwiopijcy od ogloszen to agencje zadajace od ciebie 60f za psi hvj czytaj ze ci pokaza chaty i ze mozesz wynajac
- czekac trzeba 2dni az sie do ciebie odezwa z jc
- fajne dupy sa w civic center czy jak to sie nazywa


ale nie wiem co i jak sie z tym wszystkim potoczy na przestrzeni najblizszych dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
siema beneficiarze. tam mam kilka watpliwosci w temacie dla poliglotow bym prosil zainteresowanych o rzucenie okiem i komentario :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
wlasnie zauwazylem ze jestem wziety pod uwage w ankiecie co ogromnie mi zrobilo przyjemnosc, chcialem podziekowac moim fanom i sponsorom i ze zostalem nominowany do ankiety tez fajnie .. glosujcie na mnie na prezydenta :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemano wie ktos moze jak to praktycznie wyglada z ta chata z dss?

bo z tego do czego ja doszedlem to wynika ze musze znalezc kogos kto na takich warunkach chce wynajmowac i potem z nim wypelnic kawalek formularza i dymac tam gdzie mi dali ten form i .. co dalej? od razu mi przyznaja albo i nie i od razu moge sie przeprowadzac czy jak to wyglada?

znowu natknalem sie na chyba jakis scum

http://www.gumtree.com/p/flats-houses/1-and-2-bed-flats-to-rent-in-finchley-dss-welcome/83550619

ehh.. jak skonczylo mi sie siiano na koncie myslalem ze moze do mnie oddzwonia ale nie..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-09 13:14:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Jedyny przypadek jaki widziałem na własne oczy miał już coś wynajmowanego więc po prostu poszedł do właściciela i wypełnili papiery, kasa poszła od razu nawet za poprzedni miesiąc mu zapłacili. Nie wiem jak to wygląda kiedy nie masz już sianka i trzeba zapłacić agencji za credit check'a/pośrednictwo, czy to też pokrywają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Blase


http://www.gumtree.com/p/flats-houses/1-bed-properties-london-dss-welcome-call-today/84497420


to jest jakas wyjepka jak 0-700..

jest tego pelno..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-08-09 14:12:44
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium