SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141087

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
i musze ci powiedziec ze jak takie rzeczy ci musze pisac stary to masz problemy adaptacyjne, ja pomimo 4 lat rozlaki z PL potrafie 100 patentow walnac od reki co zrobic :D

za malo sie modlisz:



:D
to pomoze :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398




Tak sie to robi w PL :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651




WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Za mało qrwa, qrwa! Nie no ja nie potrzebuje wskazówek jak przetrwać w polskim ZK, tudzież zakładzie odzieżowym, ino jak kolesiowi dobrze pojechać po rajtach! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
http://wojsko.com.pl/karabinek-automatyczny-kbk-akmsl-fabrycznie-nowy-bron-deko-p-1441.html

zajedz mu droge furą i wyskocz z kałachem na jakims zadupiu

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 668 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1404
blase83- czy to są gwiazdy jednego przeboju nie wiem ogólnie, słucham wszystkiego co się nawinie i zazwyczaj znajdę sobie z 2-3 kawałki które mi się spodobają wiem, że roysokpp miał z 3 dobre nuty tylko nie pamiętam tytułów bo ostatnio o nich sobie przypomniałem.
pika - sopot, brzeżno, jelitkowo dobre plaże :P chociaż w brzeżnie osotanio mi się spodobało, na pozostałych sporo czasu mnie już tam nie było:(, (ale i tak Dąbki rulezzzzz:D) , ostatnio jak byłem to wylądowąłem w krzywym domku i było całkiem spoko chociaż trafiłem wtedy na tą rozróbe z kibolami, było kiedyś o tym na trojmiasto, ale ciebie się chyba nigdy nie da zadowlić dopóki na drzewach zamiast liści będa wisieć komuniści

you never know....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase83 - wiedzialem ze bedziesz niewyslowienie wdzieczny :D no juz nie musisz zaraz calowac :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
krzywy domek soho i te tam wściekłe kobiety...tam sie ****a bawić nieda a nawet i pogadać,wchodzi sobie człowiek kulturalnie chcacy sie zabawić to sie nie da bo za plastikowo.sztywne towarzystwo córeczek tatusia i synalków mamusi.wy*******isz komuś to odrazu masz prokuratora na karku albo mamusie sędzine.chlanie drogie chyba że wpadniesz z sikorem na łapie od*******ony jak choinka w swieta to pijesz za darmo


trzeba być nowoczesnym.dlatego trzeba zacząc chodzić do enzymu a potem zapraszać na domówki kolege luntka




Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-09-30 02:01:02

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
No cóż, każdy mocny ino żaden w gębie :D
Pozostaje wstrzymać oddech, maskować jape!



Pogadajmy lepiej o pogodzie i -dynkach, pewnie będzie bardziej fachowo, maczosy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium