SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM. Wszyscy i o Wszystkim mile widzane!!!!!Nie dla ludzi o slabych nerwach:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140955

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do kiedy masz bana ?

czy dozywotnio?

w sumie masz racje , bo kogo obchodzi ten dzial i sogi ?

tutaj miec experta to jak miec experta w zdjeciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
mniejsza do kiedy to kwestia zasad, sie chce popisac czy co? banujac za zarty w spam temacie w dziale w ktorym udziela sie mniej niz 10 osob ktory nie jest jego dzialem? no to jest wiecej niz smieszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041
Arcysmieszne? :D

Na zielonej lonce pasly sie zajonce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus do kiedy masz tego bana?
powód bana *****ny i dla mnie niezrozumiały. gdyby to był dział typu trening dla zaawansowanych to bym zrozumiał jeszcze, ale ten dział jest jak insomnia, więc o co tyle halo?
zdjąłbym Ci tego bana, ale bym potem miał dymy, bo cudzych banów się nie zdejmuje jak *****ne by one nie były, a ten jest *****ny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
Makaveli nie wiem kto tu powinien ochłonąć bo to nie ja wpadam do czyichś działów banując ludzi za zarty w Spam poście. Jakoś było tu z 20 moderatorów do nich zart z sogami byl skierowany, nikt sie nie obruszył nagle B-real postanowil zostac straznikiem teksasu, bedac z Kalifornii. Smiech na sali, nawet mi sie nie chce fatygowac zeby o tym do kogos pisac bo to nie powazne jest.

Nie wspominajac o tym ze na forum jestem od 2002.... niektorzy z was wtedy mieli pierwsza komunie :D wiec troche szacunku dla starszego stazem by sie przydalo a nie banowanie za glupoty w glupim dziale.

Zmieniony przez - leyuzzz w dniu 2011-07-07 10:51:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie liczy się ilość tylko jakość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25
E tam :)
To taka sama bajka jak to ze liczy sie technika a nie rozmiar I rzezba a nie masa ;) propaganda.ludzi z malymi..... miesniami oczywiscie :) nie dajmy sie zmanipulowac :) zwiekszajmy rozmiary :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie patrz na to patrz na serce ..

oraz jak to pewien bandzior mawial rvchaj w dvpe nie martw sie jutro wstanie nowy dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22371 Napisanych postów 32839 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403041




Miszczostwo! :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

historia mortgage w uk?

Następny temat

przekladka kierownicy w angliku

WHEY premium