SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 396713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
24-08-2016r. DT

Sztangi

1) rozgrzewka - filmik DUx28 zdaje mi się że już zrobiłem kilka +30 ale to pierwsze nagranie blisko. wyszło to o czym mówiłem prawą ręką mocniej kręcę dlatego rowie chomika w lewo...





2) hang power snacht - rwanie z kolan, delikatnie technicznie. fajnie wchodziło z przytupem. nie miało być ciężko ale miało być z zaakcentowaniem wszystkich faz i ruchów. lekko zatem na 40 kg skończyłem

3) hang power clean z lekkim podsiadem - zarzut z kolan. nowy rekord 75x1x3. co innego jest z kolan a co innego z ziemi. o wiele ciężej wchodzi bo brakuje tej odległości na nadanie momentu. jak by nie było to jest mój PB i to z zapasem coach powiedział żebyśmy popróbowali jedynki to próbowałem

4) coś było ale nie pamiętam... coś lekkiego technicznego z 40 kg 3x5 ale co to nie

5) przysiady z tyłu 20,40,60,80,100,110 --> trenowanie odbicia z dołu, przy 80 jeszcze spoko wystrzał w góę ale od 100 juz bardziej stonowane.

pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Gwid

Ta lekkość chyba zależny od dnia, bo raz wchodzi a raz musze walczyć siłowo. Albo bardziej chyba od tego czy poniedziałek na Świeżaka czy np środa po ciężkich treningach
jak by nie było cel zrealizowałem z zapasem - teraz trzeba coś nowego wziąć na warsztat. co polecasz?



Może chodzenie na rękach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Gwid - nie kryguj się!
Cel - gonić drazekm w MU (a potem w poprawianiu jego innych rekordów)

Zgadza się
Gwid jak zrobiłeś 3 MU to próbuj 4 itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Chodzenie w staniu na rękach, hmmm no do najłatwiejszych nie należy, ale jest ważnym elementem ogólnorozwojowym

Podejmuję rękawice - po urlopie zabieram się zatem za chodzenie na rękach jako słabość dwa miesiące na przejście 10 m bez gleby

Co do robienia więcej MU - no wiadomo że nie odpuszczę na słabych 3 musi być przynajmniej w serii mocne 7 - 10 żeby WOD-y wchodziły w Rx-ach na rekordach mi nie zależy ale solidnie musi być.

nie wiem czy nie przegiąłem ostatnio jakoś z dietą albo z ilością wysiłku bo waga leci i jakby sił trochę mniej.
może to psychika przed urlopem robi powolny reset...

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131068
Dodaj węgli! CF to nie czajniki.
Do urlopu masz jeszcze daleko. Węgle teraz a na urlopie dasz ich mniej i będzie git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
ojan
Dodaj węgli! CF to nie czajniki.
Do urlopu masz jeszcze daleko. Węgle teraz a na urlopie dasz ich mniej i będzie git :)

czuje przytyk do KULEK ale i tu jak nie zjem to nie potargm , nidy rydy jak jest ciezko wegle musza byc !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
26-08-2016r. DT


Chipper friday

mega trening kondycyjny, nie wiedzieć kiedy mi minął ale przekroczyłem time cap o 8 sec... w skali 45 min.

a więc:
WOD

1 km bieg spokojnym tempem bez spiny --> gadaniem z kolesiem w trakcie biegu... trzeba było zap*****lać a nie gadać na przyszłość. mogłem spokojnie 30 sec albo 1 min urwać moim tempem bez straty zdrowia, 4 min na km to nie jest wyczyn w końcu a przydało by sie na koniec
100 przysiadów podzielone na psokojnie 30,30,30,10
90 DU lub x3 SU --> zrobiłem 30 dubli i resztę pojedynczych
80 sit ups --> brzuchy, to zajęło dużo czasu oj dużo, dzieliłem 15,15,12,12,12,14
70 press up --> pompki, oj bolało bolało. robienie pompek na trica w takiej ilości na serio boli, serie 15,12,10,12,8,6,7
60 KBS OHswing --> 24kg, poszło gładko --> 12,12,12,12,12
50 burpów --> idź pan w chu.... jak ja tego nie cierpię
40 wall balli --> 12,12,12,4
30 russin twist --> czyli na skośne brzucha siedząc na dupie z nogami w górze obrót z lewej do prawej i z powrotem po 30 na stronę 20,20,20
20 pull ups lub ring rows --> 10+10
10 OHP --> pompki w staniu na rękach, po tym wszystkim miałem tak skatowałem łapy że zrobiłem 3,2,3 i 2 na pudle bo czas mi się kończył na wybiegnięcie
1 km biegu --> wybieg w czasie 40'42'' wiec wiedziałem że musze pocisnąć ale nogi nie chciały słuchać.. wbiegłem na 45,08 czyli wyszło 4'26'' na km co nie jest tragedia po takim wysiłku ale dupy też nie urywa.

byłem jedną z dwóch osób które nie ukończyły w time cap 45 min. aż mi się wierzyć nie chce że ludzie z poprzednich grup zrobili to w czasie ale cóż niech będzie. każdy w końcu może robić pompki na kolanach, zamiast podciągnięć ring rowsy i zamiast OHP pompki na podwyższeniu to tylko moja chora ambicja

w przyszłym tygodniu tylko 4 treningi i laba na 14 dni organizm tego potrzebuje, oj potrzebuje. od kiedy zabrałem się za powrót do ruchu najdłuższą przerwę miałem 5 dni.. kolana i plery wołają o regeneracje.

pozdro 600
1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
Gwid--jak najbardziej należy się Tobie wypoczynek ,--widać ile pracy wkładasz w treningi po rozpisce i w filmach które wgrywasz,organizm zmęczony nie ćwiczy i nie rozwija się tak jak wypoczęty.Po tak długim czasie nie odpocząć to --robienie sobie krzywdy ....po urlopie to dopiero dasz czadu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie ma sensu oglądać się na innych, nie wszyscy chcą dać z siebie maxa a dużo osób boi się chipperów bo to mega młócka. Będzie Ci miło patrzeć kiedy na RX'd przegonisz grupę i kanciarze będą w panice zerkać i cichaczem obcinać sobie repy . Odpocznij a potem luz i rób swoje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
6ripley
Nie ma sensu oglądać się na innych, nie wszyscy chcą dać z siebie maxa a dużo osób boi się chipperów bo to mega młócka. Będzie Ci miło patrzeć kiedy na RX'd przegonisz grupę i kanciarze będą w panice zerkać i cichaczem obcinać sobie repy . Odpocznij a potem luz i rób swoje!


Prawda taka że gonię narazie króliczka i zająca nie patrzę strikte na grupę ( pomimo iż irytuje to ściemnianie i chyba zawsze będzie) bo ona sama nie widzieć czemu nie chce gonić, ja sobie wybrałem dwie osoby i je "cisnę"( jak to się nazywa chyba stalking), jak się z nimi zrównam(minimum 12 miesięcy) to będę zadowolony. jedną dziewuchę kondycyjnie a faceta siłowo -kondycyjnie.
Wiem że siła po sezonie "zimowym" ( jeśli wiecie co mam na myśli +3,5/4,0 kkcal) będzie o wiele większa( nie to co teraz bo wstyd przy 85 wagi) ale kondycha musi być szlifowana na okrągło niestety! Dzisiaj obydwoje mi odjechali na 8 i 9 min na wodzie 45 min.
Grupa sobie a oni sobie, jest taka niewidzialna granica jakby elite i open w boxie.
Powoli też dotarło do mnie dlaczego jakoś nie mam już ciśnienia na startowanie w konkursach jak kiedyś. ja na każdym treningu mam rywalizacje
też kolejna refleksja z dzisiaj - biegłem na 1 km z czego 300 m pod mega górkę z nachyleniem tak 10-12% i sobie spokojnie gadałem z kolesiem i wykręciłem czas 5 min mając to absolutnie w du#%. kurde nie wiem czy np nie spróbować sobie czasu na 1 km czy uda mi się np 3 min 30 sek wykręcić, byłby to mój czas z ogólniaka, jak myślicie dam radę?

odebrałem dzisiaj tanią skakankę na wyjazd ( stalowa linka z plastikowymi uchwytami za 10 zł) bez łożysk, po powrocie z urlopu zamówię sobie prawdziwą z dwoma łożyskami co swoja skakanka to swoja skakanka
50 DU musi wchodzić na raz żeby wody były krótsze - dzisiaj np na 90 DU "zmarnowałem" ok 2 min na to żeby zamiast 90 DU w 60 sec zrobić dodatkowo 180 singli w 2 min, to strasznie dużo

przy okazji powiem że na serio trafiłem na mega trenerów którzy patrzą i starają się mnie co chwila korygować jak jest coś źle, nawet już sam podświadomie zacząłem robić wolniej a lepiej żeby nie słyszeć z końca sali " Mateusz no rep!"

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium