SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Daje to trochę do myślenia bo ja swój aktualny progres zrobiłem na szybkich dynamicznych i niepełnych ruchach a nie na doskonałej technice. Kto wie czy prostowanie nie odbije się na mnie negatywnie bo jestem inaczej zaprogramowany. Ale cóż nie pozostaje nic innego jak próbować.
Dzisiaj trening lekki - przysiady w tempie 4010
Brancha podziwiam - bo pomimo tak spierdzielonej techniki i tak kiedyś miał wzorową sylwetkę, nikomu AC nie dają za darmo

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130857
Branch - monstrum na filmiku. Powtórzenia szybkie i niepełne (ale w zakresie ważnym dla rozwoju danej grupy mięśniowej) na b.dużych ciężarach (wymuszone oszukiwanie ).
Trzeba pamiętać, że filmik nie zawsze oddaje prawdziwy trening! R.Słodkiewicz dawno temu nagrywał filmy z treningu gdzie nie wszystko było całą prawdą (czytałem jego wywiad).
Porównywanie treningu koksa z naturalem raczej nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Branch - monstrum na filmiku. Powtórzenia szybkie i niepełne (ale w zakresie ważnym dla rozwoju danej grupy mięśniowej) na b.dużych ciężarach (wymuszone oszukiwanie ).
Trzeba pamiętać, że filmik nie zawsze oddaje prawdziwy trening! R.Słodkiewicz dawno temu nagrywał filmy z treningu gdzie nie wszystko było całą prawdą (czytałem jego wywiad).
Porównywanie treningu koksa z naturalem raczej nie ma sensu.


kazdy ma cos na sumieniu, naturale też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
2-17-2016r. DT

5x5, W4, T11 trening lekki

SQ - tempo 4010 bo lekko, od 85 do 112,5 cztery serie x 5rep, bez historii. nie wiem czemu ale jak robię powoli to perfidnie czuję odcinek lędźwiowy no i przez to też nadgarski w low barze dostają w dupę. ostatnie powtórzenie było z pauzą 3 sec najgłębiej.

WL skos dodatni - spokojnie bez ekscesów, siła idzie do przodu 5rep x ( 60 do 90 kg),

Podciąganie szeroko - z balastem 20x5x2 potem 22,5 i 25 kg. przy 25 kg na pasku chyba uchwyt był już śliski/tłusty i po 4 repsach najnormalniej w świecie się zsunąłem, złapałem się jeszcze raz i zrobiłem 5 rep na nowym chwycie. chyba paski będę już angażował bo co innego samemu wisieć a co innego się podciągać. faktem jest że to już było ciężkie, jeśli ktoś się podciąga z 10 kg na pasku to wie o czym piszę.

Brzuchy - parędziesiąt powtórzeń ale bez historii.

Objętościowo mały trening, szkoda że tak szybko zleciał. sam ze sobą walczę aby trzymać się rozpiski.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy chcesz nam powiedzieć, że tęsknisz za DOMSami ?
Prawie zapominam jakie to uczucie (i dobrze mi z tym )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
nie że tęsknię ale nie mam poczucia zmęczenia, nie wiem czy rośnie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
ja lubię domsy, ale takie przy których mogę chodzić ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130857
Gwid
nie że tęsknię ale nie mam poczucia zmęczenia, nie wiem czy rośnie

To się pomierz!
Zobaczysz różnicę.

Ma być 5x5 a robisz 4x5
WHY?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Gwid
nie że tęsknię ale nie mam poczucia zmęczenia, nie wiem czy rośnie

To się pomierz!
Zobaczysz różnicę.

Ma być 5x5 a robisz 4x5
WHY?



Pisałem już na początku, środa to dzień lekki i jest w nim 4x5, piątek to dzień ciężki i jest 5x6, poniedziałek to dzień średni i jest 5x5

Po wczorajszym podciąganiu z obciążeniem jednak jest jakiś ból w najszerszym, więc coś weszło bo po obu stronach. Wieczorem złapał mnie straszny głód, na początek próbowałem zatamować go warzywami, nie dało rady, potem mozzarela a jak już nie dało rady to kiełbasa z dzika z musztardą załagodziły sytuacje

A wracając do wczorajszego treningu bo zrobiłem go wcześniej to zdecydowanie lepsze du$$ chodzą na wcześniejsze godziny - aż chce się ćwiczyć.

Wczoraj opady śniegu w ZG, wszystkie autobusy stanęły na wzniesieniach( omijałem 5) jechałem trasę teoretycznie 5 km równe 1,1 h.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130857
Postaram się zapamiętać.
Pewnie masz jeszcze duże zapasy siły, że masz taki niedosyt?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium