SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 397484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131114
HSPU - mówiłeś aby dłonie były bliżej ściany!
Lepiej poszłoby Ci (tak myślę) gdybyś nie zadzierał głowy przy dotykaniu tego podkładu pod głowę. Głowa na przedłużeniu tułowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
HSPU - mówiłeś aby dłonie były bliżej ściany!
Lepiej poszłoby Ci (tak myślę) gdybyś nie zadzierał głowy przy dotykaniu tego podkładu pod głowę. Głowa na przedłużeniu tułowia.


No mówić a robić dobrze to dwie różne rzeczy Dobrze że sobie zrobiłem ten filmik bo przy pierwszym podejściu nie wiedziałem że robię aż tak daleko.
głowa ma patrzeć przed siebie a nie ma być zadarta. trzeba się opierać na środku głowy a nie na czole.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
08-07-2016 DT

chipeer friday

plan banalny

DU trening przez 10-15 min przed treningiem, rekord potwierdzony - 10 rep UB, kilka 8 i 5 się udało więc jakiś tam progres jest bo stan 0 się podnosi

mila rozgrzewki - kurde znowu polubiłem biegać, musze się wyleczyć z tego bo to szkodliwe
10x wall ball, box jump, KBS 24kg, DU

WOD
50-40-30-20-10 rep, time cap 45 min
WALL BALLS
BOX JUMPS
KBS OH 24 KG
DU lub SU x3 jak kto potrafi

zajęło mi to 41'20'' ledwo co się zmieściłem w 45'.

zrobiłem jako ostatni w mojej grupie bo to typowy chipper kondycyjny bez elementów siłowych ale przyznaje z pokora że mnie pokonała skakanka, jak inni robili DU x 50 to ja leciałem 150 rep a to zajmuje + 1-2 min do czasu podejścia do kolejnej próby i tak dalej. jak by nie patrzył od 20 rep zacząłem robić DU żeby zmniejszyć przewagę watahy, jak by nie było jestem jeszcze zielona dupa i nie zmienię tego w 1 tydzień mimo najszczerszych chęci. do tego machałem kettlem 24 kg podczas gdy reszta leciała maks 20 - nie usprawiedliwiam się ale czas czasowi nierówny z wielu powodów łapię się często na odruchu ze wiem że danego programu nie zrobię w 3 min czy 7 to rozkładam wszystko w głowie na liczbę serii w danym secie i np jak było 50 wall balii to na początek 20,20,10 rep a nie lecę na chama np 30 rep bo bym zrobił ale ręce wtedy są zmasakrowane. nie wiem czy to logika sportowa czy chęć nieprzemęczenia.
Już sienie mogę doczekać poniedziałku bo znowu sztangi i strenght day

ogólnie to mimo walki o przetrwanie to piękny WOD-zik polecam

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Jeszcze nie zrezygnowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kerad37
Jeszcze nie zrezygnowałeś?


no kurde nie zapowiada się w najbliższych miesiącach sam spróbuj spodoba ci się

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid

2) goat day

stanie na rękach. wstawiam filmik jak tego nie robić


popatrzyłem na ten filmik i mam jedną radę - obczaj sobie dobrego fizjo zawczasu żebyś nie musiał na szybkości szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kabo9
Gwid

2) goat day

stanie na rękach. wstawiam filmik jak tego nie robić


popatrzyłem na ten filmik i mam jedną radę - obczaj sobie dobrego fizjo zawczasu żebyś nie musiał na szybkości szukać


już mam trenuje razem ze mną dla klubu jest zniżka na wizyty

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Dzisiaj zamiast warsztatów z MU oraz HS był piknik z rodziną i rąbanie drewna u matuli.
Jutro rano rower - zobaczymy jak wejdzie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Zrobione prawie 30 KM. Testowałem nową trasę i stwierdzam że źle wybrałem. Pchałem rower z 5 razy bo taki piach był i to na wzniesieniach.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12144 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131114
Prawie robi różnicę!
Giaurnemo zrobił ponad 40km!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium