SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
01-01-2015 DT

DIETA: 4,0 kkcal

TRENING: - lekko bic, tric i naramy

BICEPS
1.Uginanie ze sztangielkami z supinacją 3 x 12 --> 15,16,17 kg
2.Uginanie ze sztangielkami w chwycie młotkowym 3 x 12-10 --> 15,16,17 kg
3.Uginanie ze sztangielkami łokieć oparty o udo 3 x 15-12 --> 10,11;12,5 kg

TRICEPS
1.Wyciskanie francuskie sztangielek w leżeniu 3 x 12 --> 10,12,14
2.Pompki odwrotne 3 x 12-10 --> z obciążeniem 25,29,34 kg
3.Wyprosty ramienia w opadzie tułowia 3 x 12 --> 10,11,12 kg

NARAMIENNE
1.Wznosy sztangielki w leżeniu na boku 4 x 20/15/12/12 --> 8,9,10;12,5
2.Wznosy bokiem siedząc 4 x 12 --> 10,10,10;12,5

Trening na pompę a nie na obciążenie.
Jutro plecy i tył barku oraz orbi.

Pozdro

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
02-01-2014r. DT

DIETA: 3980 kcal, białko 245g; ww 414f; t 146 ( sałatka z makaronem z majonezem..)

TRENING:

TRENING II : Najszerszy + czworoboczny + tył barków

1. Wiosłowanie sztangielkami w leżeniu przodem na ławce 4 x 15/12/10/10 --> 25,30,35,40 kg jednorącz( zacząłem od tego ćwiczenia bo hammer był zajęty), od razu wyszło że po wczorajszym treningu domowym mam zajechane przedramiona więc chwyt szlag trafił przy 40 kg i musiałem paski założyć do ostatniej serii)
2. Ściąganie z góry ,podchwytem w siadzie nam. HAMMER 5 x 20/15/12/12/12 - 60,70,80,100,105 kg oburącz. od 80 kg leciałem na paskach bo w ogóle chwytu nie miałem. Po raz pierwszy w życiu taki coś 105 kg mnie do góry wyrywało bo ktoś zniszczył zaparcie dla nóg... strasznie fajnie czuję najszerszy przy tym ćwiczeniu, aż pieczę w dolnej fazie ruchu
3. Przyciąganie w siadzie na maszynie 3 x 12 --> 57,63,68 --> fajnie wchodziło, stać mnei na więcej.
4. Pullover 2 x 15 --> 70,100 --> standardowo jałowe ale robię..
5. Szrugsy w siadzie na wyciągu podwójnym STAR TRAK 3-4 x 12-10(zatrzymanie w fazie napięcia na 2 sek, --> sztaby 30,32,36,40 ( wszystko), skończyło się obciążenie na maszynie. coś tam czuję ale nie ma szału.
6. Butterfly odwrotny 3-4 x 20-15 --> 45x4. po wczorajszym treningu straszne domsy w barach. jęczałem jak jakiś goryl z bólu ale zrobiłem
7. orbitrek - 350 kcal --> laicik.

ogólnie to bardzo udany trening pomimo braku mocy w chwycie. zmierzyłem udo - 67 cm, biceps bez pompy 39,5 cm. coś tam idzie do przodu. oby tak dalej. masa ciągnięta do końca stycznia będzie a potem zobaczymy.
muszę poczytać oraz zaciągnąć języka o długości cyklu masowego bo tak na serio to jestem na 3500 kcal od 1 lipca ale do końca października leciałem program typowo siłowy bez ćwiczeń oraz zakresu powtórzeń na hipertrofię.
co byście doradzali? żyły nadal są pomimo bf 20%, pod kątem estetyki boczki zaczynają irytować ale w koszulce brzuchol jest płaski bo klata go wyprzedza

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dalej poszukujesz złotego środka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid,
Dostałem kiedyś do recenzji książki o treningu siłowym. Po przeczytaniu ich doszedłem do wniosku, że jest to strata czasu i pieniędzy.
Jeżeli chcesz porządny trening i dobrze znasz angielski prześledź proszę stronę t-nation.com .

Równie dużo ciekawych rzeczy znajdziesz tutaj na sfd.pl w dziale trening dla zaawansowanych.

Naprawdę szkoda czasu na lekturę książek o treningu dostępnych w Polsce, moim skromnym zdaniem.

Jeżeli chcesz osiągnąć szczupłą sylwetkę, wysportowaną, zdecydowanie polecam książkę "get jacked fast" christian thibaudeau .
Jest po angielsku, jak dobrze poszukasz, to znajdziesz PDF ;) .
Bardzo dobrze napisana, przejrzyscie rozpisany schemat dietetyczny i treningowy.

Robiłem kiedyś plan z tej książki i miałem forme życia ;). Później poznałem obecną żonę, i się zesrała forma


Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2015-01-04 15:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
DUDEK
Gwid,
Dostałem kiedyś do recenzji książki o treningu siłowym. Po przeczytaniu ich doszedłem do wniosku, że jest to strata czasu i pieniędzy.
Jeżeli chcesz porządny trening i dobrze znasz angielski prześledź proszę stronę t-nation.com .

Równie dużo ciekawych rzeczy znajdziesz tutaj na sfd.pl w dziale trening dla zaawansowanych.

Naprawdę szkoda czasu na lekturę książek o treningu dostępnych w Polsce, moim skromnym zdaniem.

Jeżeli chcesz osiągnąć szczupłą sylwetkę, wysportowaną, zdecydowanie polecam książkę "get jacked fast" christian thibaudeau .
Jest po angielsku, jak dobrze poszukasz, to znajdziesz PDF ;) .
Bardzo dobrze napisana, przejrzyscie rozpisany schemat dietetyczny i treningowy.

Robiłem kiedyś plan z tej książki i miałem forme życia ;). Później poznałem obecną żonę, i się zesrała forma


Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2015-01-04 15:53:46


Smutne, ale prawdziwe. Za dużo odkrywczych rzeczy się w nich nie znajdzie.


Poczytaj sobie tematy podwieszone u nas w dziale - "Trening dla zaawansowanych" - na serio wiele wartościowych rzeczy jest w dziale.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Gwid nie ma celu długoterminowego, nie ma planu, nie ma pomysłu i co najważniejsze, nie ma cierpliwości.... Taka jest prawda.

Gwid ma dużo chęci, potencjał i dużo wolnego czasu na filozofię....

I pisząc Gwida językiem, to nie zarzut - tylko napisane wprost to co pewnie większość tutaj myśli.

A co najważniejsze, wg mnie gdyby się ogarnął, ma możliwość zrealizować co tylko chce: być duży, mieć siłę, dobrze wyglądać.

PEACE V.

Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-01-04 16:10:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
WojtekA4
Gwid nie ma celu długoterminowego, nie ma planu, nie ma pomysłu i co najważniejsze, nie ma cierpliwości.... Taka jest prawda.

Gwid ma dużo chęci, potencjał i dużo wolnego czasu na filozofię....

I pisząc Gwida językiem, to nie zarzut - tylko napisane wprost to co pewnie większość tutaj myśli.

A co najważniejsze, wg mnie gdyby się ogarnął, ma możliwość zrealizować co tylko chce: być duży, mieć siłę, dobrze wyglądać.

PEACE V.

Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-01-04 16:10:52



@Wojtek nawet patrząc z boku każdy zauważy że wypowiedziałeś się trochę jak oszołom i Twoja odpowiedź trąci jadem, trudno odpowiadasz na moją szczerą wypowiedź chyba z tematu kabo. cóż nikt nie lubi jak ktoś pisze że nie jest się takim wspaniałym jak się myśli. masz wszelkie prawo i możliwość to korzystaj

Wyjaśnię dlaczego spytałem o książkę bo możesz nie łączyć 1+1, ale zanim to zrobię to odpowiem na zaczepki:
a) brak celu - jest na nowo i to już od przeszło 1,5 miecha. to że o nim nie pisze w co drugim podsumowaniu trenindu nie znaczy że go nie ma. nie jesteś na bieżąco; znikł jak wyszło że mam 1,5 przepukliny w kręgosłupie - przy takim news'ie każdy od razu dowala +50 kg w MC oraz przysiadzie i leci dalej bez patrzenia a co, co mi będzie w końcu jestem chodzącą encyklopedią anatomii, medycyny i fizyki kwantowej, pokonam każdą przeszkodę zanim się pojawi są na szczęście na SFD ludzie( staży wyjadacze - dozgonna wdzięczność) którzy mi uczciwie powiedzieli czym skończy się dalsze wałkowanie treningu siłowego oraz żebym się nie zdziwił jak nie wstanę z łóżka jednego pięknego dnia.
b) nie ma planu - nie kur#$@ tylko prowadzi mnie niegdyś najlepszy koks z mojego miasta. Układa mi plan oraz dzięki jednak temu że jestem jaki jestem nadzoruje mnie co trening; tyle zj**ek co dostałem przez 1,5 miecha to nie dostałem przez 2 lata; ostudził zdecydowanie mój entuzjazm ale dzięki temu patrzę zdecydowanie bardziej trzeźwo. za to Twój plan z neta jest na pewno lepszy i podpasowany do tego co ty możesz oraz do stadium w jakim się znajdujesz. bo po co mieć nad sobą fizycznie kogoś z +20 letnim stażem który zna wszystko od podszewki? PLAN Z NETA UBEPRO
c) nie ma pomysłu - nawet nie wiem jak na to odpowiedzieć bo to poprostu głupie było. jaki Ty masz pomysł na życie? oraz gdzie jesteś w swoim życiu w porównaniu ze mną skoro tak dogłębnie analizujesz moją osobą. chyba się zacznę martwić
d) nie ma cierpliwości - robię co mogę, najlepiej jak mogę. dopasowuje wszystko pod treningi, nie chleję, nie ćpam; dietę redukcyjną doprowadzam do 13% ( przypomnij mi do ilu ty? owszem w dziale jest jedna mała menda co zeszła do 5-6% oraz kilka perełek 10%) nagrywam filmik żeby móc być lepszym bo zawsze ktoś coś wyłapie. to że macham szybko ciężarem to przyznam wada ale czy to niecierpliwość? zmieniam to i walczę codziennie. rozglądam się, uczę, pytam jak nie wiem. a że nie mam cierpliwości do szukania tony informacji w necie to prawda bo niestety jestem prosty i wolę zapytać aby zawęzić krąg poszukiwań do minimum. po co mam wywarzać otwarte drzwi? czas na filozofię mam bo pytam a nie przerzucam tony tak o. jest takie mądre przysłowie " nieraz 8 lat treningu nie pomoże tyle co jedna rada oświeconego mistrza"( wiem strasznie brzmi, ale treść oryginalna). widzisz przez chyba 6 miesięcy każdy tutaj pisał że robię źle MC, mieli rację a ja nadal jak d**** walczyłem z tym pomimo iż fizycznie mój kręgosłup tego nie może zrobić - powiedz mi gdzie tutaj jest niecierpliwość? podobnie było z SW - mam zj**aną miednicę( co wyszło przypadkiem przy kręgosłupie ) więc nie kopie bajerancko - estetycznie jak van Dame ale czy poddałem się po paru latach śmiechu sparingpartnerów oraz co gorsza nauczyciela? nie ma bata - rozj**ałem 90% z nich, przegrywałem jedynie z mistrzami polski oraz świata. nie jestem leszczem, mam kilka czarnych pasków na koncie pomimo iż sam byłem daleko od takiego stopnia.

Sorki za oczywisty warkliwy ton ale mnie zdenerwowałeś i nie puszczam takich wypowiedzi płazem. Nie jesteś cukiereczkiem keradem na pompie z wciągniętym brzuchem żebym to puścił mimo uszu

Wracając do sedna sprawy, otóż w temacie kuby palnąłem gafę 3 dni temu i stwierdziłem że muszę się doedukować a nie tylko opierać swoją skromną wiedzę na ludziach którzy przeczytali parę książek więcej. Tak więc szukam czegoś dobrego a jako że nie jestem branżystą to wolę się normalnie zapytać.
Wiec Wojtek jeśli wg ciebie chęć posiadania większej wiedzy to oznaka braku cierpliwości to sorry batory ale się nie dogadamy
Swoja drogą dziwne że nie zareagowałeś tak jak kupowałem książkę Pavel'a Tsatsouline w oparciu o najprostsza radę Maćka? czemu wtedy nie biłeś na alarm? to też zmarnowana kasa?

@ night, dudek - co do sfd, owszem są tam dziennik zaawansowanych które odwiedzam dość często. przyznam z ręką na sercu że nie wiedzę tych niuansów o których wy pewnie doskonale wiecie a nabywa się je niestety z czasem. widzicie taki kabo np. ma wasonia i ten go musztruje na bieżąco pewnie bez pytania, ja natomiast muszę zapytać czyli wg wielu "pofilozofować". jakie durne pytania zadaje coaczowi to się w pale nie mieści więc i tak dostajecie to o co nie zdążę jego zapytać. miałem już 4 partnerów na siłowni i teraz ciągle trenuję sam.

no i zmarnowałem 40 min na durne wypociny a mogłem iść spać. jutro praca.
aha, dzisiaj był dzień treningowy ale chyba ten wpis jest ważniejszy od pisania 12x3 rep ciężarem hgw. jutro rozpiszę trening i dietę bo nie był bym sobą. dumą i uporem osobistym, tak to ja.

miłej nocy

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Gwidzie nie dramatyzuj... Komu jak komu, ale Tobie kibicuje i wiesz dobrze, że nie trącam jadem, a oszołoma zapamiętam ;)

a) cel długoterminowy
b) plan = zakładam tyle i tyle masa, siła, skoki przez płotki cokolwiek - w ustalonym miejscu i czasie, nie pisze o planie danego dnia
c) patrz punkt b
d) sorki, nie czytałem całej odpowiedzi - uważam, że nie masz cierpliwości, bo jestem tutaj najkrócej a średnio co miesiąc, dwa u Ciebie jakieś newsy. Siłę robiłeś, fajnie szło, nastąpił chwilowy zastój i już rzuciłeś wszystko - pomijam inne cele - zdrowie najważniejsze.

A teraz posłuchaj Panie szanowny. Nie mam prawa nikomu mówić co ma robić i nikogo obrażać i nie robię tego. Ty ludziom możesz walić prosto z mostu - Tobie nie - takie mam wrażenie. Ja nawet nie wiem o czym piszesz w temacie kabo, nie wiem jaką książkę kupowałeś i jaką kupisz i kibicuje, jeśli chodzi o poszerzanie wiedzy, bo być może i mnie dzięki temu pomożesz.

Nie rozumiesz sedna sprawy i tyle.

Napisałem co myślę wprost i bez owijania w bawełnę z szacunku do Ciebie, bo ciężką pracą udowadniasz, że jak mało kto tutaj jesteś w stanie ZAPIER...AĆ, ale Ty swoje, oceniasz innych wypowiedzi swoją miarką - wiadomo już teraz jak czytać to co piszesz Ty :)

Myśl sobie co chcesz i jak chcesz, lata mi to szczerze mówiąc, ale wg mnie już dawno osiągnąłbyś więcej gdybyś nie skakał z kwiatka na kwiatek.

P.S.
Gratuluje 13% BFu. ;) Ja Ci nie dorastam do pięt w żadnym aspekcie, ani BFu, ani masy, ani siły, ani wiedzy - ale wydaje mi się, że czasami warto przemyśleć słowa kogoś gorszego, bo może jest w nich coś prawdy...

I nie spinaj się tak na przyszłość. A ja od teraz będę wiedział, żeby unikać Twojego tematu, bo tylko wybrańcy mają przyzwolenie na mówienie wprost ;)

Powodzenia. Zamykam tą kwestię i nie będę więcej się wypowiadał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Gwid

@ night, dudek - co do sfd, owszem są tam dziennik zaawansowanych które odwiedzam dość często. przyznam z ręką na sercu że nie wiedzę tych niuansów o których wy pewnie doskonale wiecie a nabywa się je niestety z czasem. widzicie taki kabo np. ma wasonia i ten go musztruje na bieżąco pewnie bez pytania, ja natomiast muszę zapytać czyli wg wielu "pofilozofować". jakie durne pytania zadaje coaczowi to się w pale nie mieści więc i tak dostajecie to o co nie zdążę jego zapytać. miałem już 4 partnerów na siłowni i teraz ciągle trenuję sam.

miłej nocy


Nie patrz w dzienniki - tylko w tematy podwieszone w dziale!!!!!!!!

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium