SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 397655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
zgadzam się, muszę Wam chyba Wasonia nagrac, on sumo robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
muszę Wam chyba Wasonia nagrac, on sumo robi

Koniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
29-03-2016r DT

Dalszy rozruch na lekkich ciężarach, sprawdzanie łokci itp.

Przysiad tył - 20x10, 60x10, 80x10, 100x10x5. całość miała na celu macanie sztangi, przytrzymywanie, ustawianie do brania ze stojaków oraz do odkładnia. nie było pośpiechu bo to była nauka. przy każdym z ostatnich rep robiłem pauzę 3 sec na samym dole i do góry. W 3 serii setek sznurek wewnętrzny od spodni mi strzelił ( bo leciałem bez pasa) i cały trening chodziłem w pasie kulturystycznym - już wiem czemu ludzie tak robią poprostu łapią gumę

WL - 20x20, 60x10, 80x10, 100x10x2 zapas był ale oszczędzałem łokcie, nie bolały to dobrze.

Wiosło siedząc na maszynie - progresja 6x10 rep chyba do 90 kg

Rozpiętki na maszynie - 5 serii x 12 rep z progresją

Prostowanie ud siedząc - 5 serii 20-12 rep od 25 kg do 105

Unoszenie ramion bokiem w supersecie - 10;5;2,5 kg x 15 rep x 3 serie.

Brzuchy - alachy x60, spięcia z obciążeniem na maszynie x50 rep. ciągle mnie brzuch brzuch boli i mam zakwasy...

triceps prostowanie bramie na wyciagu górnym - 6 serii x12 rep z progresją.

Mam nadzieje że powoli wychodzę z dołka z łokciami. trochę mam pietra znowu je załatwić i przez to pojawiają się głupie myśli o jakiejś redu bo ważę 93 -94 kg i zaczynam mieć brzuch trójboisty, chociaż z drugiej strony klata jest bardziej pełna no i szkity po ćwiczeniach na pompie nie mieszczą się w dresach już nie wspomnę o booscie do ego przez fakt że jestem "obczajany" przez płeć przeciwną jak sobie coś tam macham

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Wydaje Ci się!
To Ty je obczajasz a nie one Ciebie!

Brzuch jak boli więcej niż kilka dni to woła o przerwę (inne mięśnie też tak mają).
Jednak życie jest przyjemniejsze gdy na trening idzie się rześkim i bez bolących mięśni. Zaczynam się przyzwyczajać do takiego postępowania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
z łokciami przerąbane

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Wydaje Ci się!
To Ty je obczajasz a nie one Ciebie!

Brzuch jak boli więcej niż kilka dni to woła o przerwę (inne mięśnie też tak mają).
Jednak życie jest przyjemniejsze gdy na trening idzie się rześkim i bez bolących mięśni. Zaczynam się przyzwyczajać do takiego postępowania!


Psuje pan całą zabawę - wolę myśleć że to one mnie

Łokcie dzisiaj lepiej. W związku z obżarstwem świątecznym podobnie jak fan redukuję trochę podaż w najbliższych dniach ale potem już normalnie, chyba zaczną wprowadzać lekkie cardio do treningu.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
30-04-2016R. DT

Miał być ostatni dzień roztrenowania i lekkiego treningu, ale niestety łokcie mają inne plany... Dzisiaj mija dokładnie 14 dzień a one nadal się odzywają i nie pozwalają brać do rąk nic cięższego, tak więc zmuszony tym stanem rzeczy już wiem że zawieszam tymczasowo progresję siłową na kołku. Stoję teraz w rozkroku co dalej bo miałem plany a tak będę musiał je zmodyfikować lub nawet obrócić o 180 stopni.

Powyższe łączy się też z tym że moja śliczna poprosiła mnie o pokazanie jej na siłowni kilku ćwiczeń bo chce się ruszyć ( za co jej chwała) ale wiem że ten kij ma dwa końce( jak każda zagrywka kobiet - czy w tej sukience wyglądam grubo?). nie wiem czy powinienem chcieć być jednocześnie instruktorem oraz motywatorem bo przez 3 lata to nie odniosło żadnego sukcesu to niby dlaczego miało by teraz odnieść? Zna ktoś psychikę kobiet i coś doradzi?

Dobra a teraz wracając do wczorajszego treningu:

SQ fronty - lajtowo - 20x20, 40x20, 60x10, 70x10, 90x5 ( zapas na 5 był ale to miały byc lekkie treningi), bez napinki, bez strzelających pasków w spodniach itp. musze pokombinować z chwytem bo nie jak nie mogę złapać inaczej niż na krzyż. nawet zostałem pochwalonych przez tubylczych koksów za ładna formę

Wykroki z sandbagiem - 15,20,25 kg x 30 kroków. kto robił ten wie o co chodzi.

Prostowanie nóg siedząc - od 25 do 110 kg, od 25 rep do 10 rep. 6 serii, pobiłem swój rekord bo jak narazie to było 105 kg x10. czuję czwórki mocno jak to robię bo powoli opuszczam.

Łydki na podwyższeniu - 25,25,30 rep z ciężarami od 10 do 20 kg trzymanymi w ręce.

Face pull - 4 serie 15 rep z progresją ciężaru

Brzuszki - łącznie tylko 60 rep.

Biceps sztanga --> 15 kg x20, 25 kgx20, 35x15 rep. lekko ze względu na łokcie.

Triceps jednorącz siedząc za głową --> 3kgx15, 7,5kgx15, 12,5kgx15 na rękę

Orbitrek 15 min

Taki trening to nie trening jak trzeba na okrągło uważać. Jak żyć? redukcje zapodać? a może w końcu ten odwlekany cf na 1-2 miechy spróbować - tak Maciek wiem że mam IC pod nosem Zalanie świąteczne mnie dogoniło i na budziku wskoczyło 95 kg. Zrobię chyba fotosesję i wstawię żebyście pomogli chłodnym okiem.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Cieszyłbym się gdyby żona chciała mnie za instruktora. Pokaż co i jak i chwal bez względu na postępy!

Koksy Cię chwalą a Ty narzekasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid
Zna ktoś psychikę kobiet i coś doradzi?



Jeszcze sie taki nie urodzil
Z zona, nie widze problemu i tak zrezynuje Zakazac jednak zapraszania kolezanek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Koksy nie znają się na technice - nie podniecaj się
Co do żony...
W jej psychikę nie wnikniesz. Polegli nie tacy jak my. Ale... Tracisz czujność i nie kojarzysz faktów? Ktoś tu ostatnio pisał, że się za nim dupencje oglądają na siłce?
Sprawdź czy kobita nie monitoruje forum. Jak monitoruje to pisz: "Zabrałbym żonę na siłownię, ale i tak wygląda prześlicznie. Nie mogę się skupić jak na nią patrzę, bo mam kosmate myśli." itp. I choćby wszystkie legginsiary żelowały na sam odgłos Twojego głosu w szatni, to ani mru-mru na forum.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium